Články na téma: Ryder Cup

 • Open de France v Le Golf National
  6

  Bleskovky

  Ryder Cup prý Francouze nezajímá. Golf hrají jen boháči

  29. června 2018 – GolfExtra.cz

  Tento týden se v Paříži koná sedmimilionový podnik Rolex Series s několika hráči světové extra třídy. Kromě jiného má upoutat pozornost Francouzů k Ryder Cupu, který se na stejném hřišti Le Golf National koná v září.

 • Justin Thomas
  7

  Bleskovky

  Thomas v roli amerického skauta. Čekal jich ve Francii více

  28. června 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco PGA Tour má v tomto týdnu na programu turnaj Quicken Loans National, v Evropě se hraje Open de France na hřišti Le Golf National v Paříži. Tedy na místě, kde se letos koná Ryder Cup. Z kandidátů týmu USA si přijel obhlídnout místo v soutěžním režimu pouze Justin Thomas.

 • Thomas Bjorn
  8

  Bleskovky

  Skvělí Evropané. Ryder Cup vypadá zase slibněji

  29. května 2018 – GolfExtra.cz

  Do letošního velmi očekávaného 42. ročníku Ryder Cupu zbývají ještě čtyři měsíce. Nikdo by se ale Evropanům nedivil, pokud by si přáli, aby se v Paříži hrálo hned. Hráči, kteří jsou v užším okruhu kandidátů na účast ve výběru kapitána Thomase Bjorna, mají skvělou formu.

 • Ryder Cup
  9

  Bleskovky

  Asistentem na Ryder Cupu bude i hvězda Czech Masters

  22. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kapitán evropského rydercupového týmu Thomas Bjorn v úterý odtajnil jména svých čtyř asistentů. Stali se jimi Luke Donald, Graeme McDowell, Padraig Harrington a také hvězda D+D REAL Czech Masters Lee Westwood. Doplnili tak již dříve oznámeného Roberta Karlssona.

 • Ian Poulter
  10

  Bleskovky

  Kariéru si Poulter zachránil. Teď chce zpět do Ryder Cupu

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ian Poulter se po roce vrátil na místo, kde odvrátil předčasný úpadek své kariéry. Loni se na The Players druhým místem odrazil k záchraně karty na PGA Tour. Letos se tu chce přiblížit své vysněné účasti na letošním Ryder Cupu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení