Články na téma: Ryder Cup

 • Paul Casey
  6

  Bleskovky

  Šance pro Evropu? Paul Casey může hrát Ryder Cup

  30. října 2017 – GolfExtra.cz

  Po období hojnosti často přichází půst. A ten je momentálně z pohledu Evropy v rámci Ryder Cupu hodně reálný. Zatímco Američané kraluj světovému žebříčku a vytahují z bagu jeden talent za druhým, mezi Evropany tak pozitivní nálada není.

 • Dustin Johnson a Jordan Spieth
  7

  Zprávy

  Jde to i bez Tigera, žebříčku vládnou Američané

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  Až bude za rok v Paříži velká golfová sláva, bude mít tým Evropy co dělat, aby mu pořádně nezhořkla. Ryder Cup 2018 má už teď, zdá se, velkého favorita. Poprvé od roku 2010 jsou totiž v čele světového žebříčku hned tři Američané. S pořádným náskokem na Evropany.

 • Bjorn a Furyk na Eiffelově věži
  8

  Bleskovky

  OBRAZEM: Kapitáni Ryder Cupu odpalovali z Eiffelovky

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Necelý rok zbývá do dalšího rydercupového klání, ve kterém se Evropa pokusí vrátit na vítěznou vlnu v domácím prostředí ve Francii. V úterý se pak kapitáni obou výběrů Thomas Bjorn s Jimem Furykem potkali v Paříži, kde je čekala řada zajímavých akcí.

 • Thomas Bjorn a Robert Karlsson
  9

  Zprávy

  Další seveřan! Bjorn odhalil prvního asistenta pro Ryder Cup

  1. června 2017 – GolfExtra.cz

  European Tour v tomto týdnu zavítala díky Nordea Masters na sever Evropy, což naskytlo ideální příležitost Dánovi Thomasi Bjornovi prozradit jméno svého prvního asistenta pro Ryder Cup v příštím roce. Jedná se totiž o švédskou legendu Roberta Karlssona.

 • Rory McIlroy
  10

  Bleskovky

  Zpátky na sedačce činu! Rory vzpomínal na Zázrak v Medinah

  21. března 2017 – GolfExtra.cz

  Zázrak v Medinah by se nejspíše nikdy nekonal, kdyby neexistovalo toto policejní auto. A v něm by neseděl hodný pan policajt, který během nedělních singlů dovezl na hřiště Roryho McIlroye včas. Nyní se opět potkali. Máme na mysli Roryho a to auto.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení