Články na téma: Ryder Cup

 • Sergio Garcia
  6

  Zprávy

  Garcia podporuje Harringtona. Pozvánku na Ryder Cup od něj ale nechce

  29. prosince 2018 – pv

  Evropský rydercupový hrdina Sergio Garcia má jasno v tom, kdo by se měl stát příštím kapitánem Evropy při obhajobě letošního vítězství z Paříže. Nejen jeho favoritem je Ir Padraig Harrington. Kapitánskou pozvánku by ale od něj v roce 2020 nechtěl.

 • Paulina Gretzky a Jena Sims
  7

  Zprávy

  Nejlepší golfové fotogalerie roku 2018

  28. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  I v roce 2018 jsme vás pravidelně zásobovali fotogaleriemi z největších domácích i zahraničních golfových akcí, z jejich zákulisí, a pokud nám ho nabídly prostřednictvím sociálních sítí, tak i ze života golfových hvězd. Zde je TOP 10 fotogalerií podle vašeho výběru.

 • Thomas Bjorn
  8

  Bleskovky

  Bjorn splnil slib, vytetoval si vítězné skóre z Ryder Cupu

  25. prosince 2018 – haf

  Byla to koncem září v Pařížském Le Golf National obrovská evropská euforie. Trochu podceňovaný domácí tým doslova přejel favorizované Američany 17,5:10,5 a mohlo se slavit. Během oslav pak vyšlo najevo, že byl dán jedním Dánem odvážný slib. Teď je splněn.

 • Tyrrell Hatton
  9

  Bleskovky

  Hatton si dal báječný dárek, inspirovaný Ryder Cupem

  23. prosince 2018 – haf

  Tyrrell Hatton si hned při své premiérové účasti na Ryder Cupu mohl užít pocit vítězství. Se svými evropskými parťáky porazil v pařížském Le Golf National výběr USA jasně 17,5:10,5, a aby na to náhodou nikdy nezapomněl, pořídil si báječnou upomínku.

 • Ian Poulter
  10

  Bleskovky

  Poulter mistrovsky vytrolil Američany za Ryder Cup

  9. prosince 2018 – pv

  Ian Poulter má svérázný druh humoru, se kterým se dvaačtyřicetiletý Angličan nejednou ocitl na hraně. Je to případ i jeho poslední aktivity na Instagramu, kterou v USA, pokud ji nebudou brát s nadhledem, nemusí každý vydýchat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení