Články na téma: Ryder Cup

 • Tiger Woods a Notah Begay III
  6

  Bleskovky

  Woods má jistý Ryder Cup, minimálně jako asistent

  21. února 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se stal členem amerického týmu pro Ryder Cup 2018 v Paříži. Kapitán Jim Furyk, který bude usilovat o první americké vítězství na soupeřově půdě po 25 letech, ho přidal do svého týmu zástupců společně se Stevem Strickerem.

 • Tiger Woods
  7

  Bleskovky

  Asistent nebo hráč? Woods by rád na Ryder Cupu obojí

  14. února 2018 – GolfExtra.cz

  Návrat Tigera Woodse i Ryder Cup v Paříži, to jsou dvě velká témata roku 2018. Vyvstává logická otázka, jak to půjde dohromady. Tedy v jaké roli se Tiger na konci září v Le Golf National objeví.

 • Thomas Bjorn
  8

  Zprávy

  Evropa jako otloukánek Ryder Cupu? Zapomeňte!

  24. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě na sklonku minulého roku to vypadalo, že Ryder Cup 2018 by se snad ani nemusel hrát a trofej by mohla rovnou zůstat v rukou Američanů, posledních vítězů z Hazeltine. Stačilo však pár měsíců a s Evropou už to vůbec nevypadá tak zle.

 • Colin Montgomerie
  9

  Zprávy

  Monty nechápe Američany: My jsme vás nepodceňovali

  21. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Colin Montgomerie se velmi podivil tvrzením jdoucím zpoza oceánu, že díky očekávané dominanci a sebedůvěře Američanů pro Ryder Cup 2018 se prestižní klání týmů USA a Evropy ocitlo "na hranici irelevantnosti". Skotská legenda naopak připomíná, kdo že to byl v Ryder Cupu ještě nedávno jasným pánem.

 • Russell Knox
  10

  Zprávy

  Nehraji golf, abych si dělal přátele, netají se Russell Knox

  21. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Byl nejdiskutovanějším jménem evropské nominace pro poslední Ryder Cup, na kterém se nakonec ani neobjevil. Skot Russell Knox v minulém roce doplatil na to, že nemá nejen v evropském golfu příliš kamarádů. A i když by si v příštím roce rád zahrál, na svém postoji k životu nehodlá nic měnit. A už vůbec ne se přetvařovat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení