Články na téma: Ryder Cup

 • Greg Norman
  6

  Bleskovky

  Nesnáším, když se mluví jen o Tigerovi, štve Grega Normana

  9. října 2018 – pv

  Letošní Ryder Cup potvrdil z hlediska sledovanosti očekávání. Ve srovnání s rokem 2014, kdy se naposledy hrálo v Evropě, byla sledovanost po všechny tři dny vyšší. V poslední den o 23 procent. Důvod se nabízí. Většina lidí si myslí, že to způsobil Tiger efekt.

 • Jim Furyk
  7

  Bleskovky

  Jim Furyk promluvil: O Reedovi, své roli i atmosféře v týmu

  9. října 2018 – haf

  Týden poté, co musel se svými svěřenci skousnout hořkost drtivé porážky na letošním Ryder Cupu, Jim Furyk konečně šířeji promluvil o tom, co se během týdne v Paříži dělo v americkém týdnu. A pokusil se trochu utišit blbou náladu, která od té doby kolem týmu panuje.

 • Tommy Fleetwood a Francesco Molinari
  8

  Bleskovky

  Zase spolu. Bude Moliwood na British Masters v jednom flightu?

  8. října 2018 – pv

  Spárování Francesca Molinariho a Tommyho Fleetwooda dalo vzniknout jednomu z největších příběhů letošního Ryder Cupu. Po pouhých sedmi dnech odloučení se italsko-anglická dvojka opět potká na jednom hřišti v rámci British Masters.

 • Ryder Cup Moore
  9

  Bleskovky

  VIDEO: Vítězná tiskovka po Ryder Cupu podle baviče Moora

  4. října 2018 – haf

  Bavič Conor Moore nás, nejen díky svému titulu, hodně baví. V posledních měsících natočil několik hodně vtipných videí s golfovou tématikou a po Ryder Cupu přidal další. Tentokrát si vzal na paškál evropské hvězdy, které parodoval v rámci tiskové konference.

 • Česká vlajka na Ryder Cupu
  10

  Zprávy

  Příběh české vlajky na Ryder Cupu: Brzký budíček i sprint přes hřiště

  4. října 2018 – Honza Fait

  Abyste při zahajovacím dnu Ryder Cupu měli ráno na prvním odpališti ta nejlepší místa, musíte pro to něco udělat. Filip Dohnálek se svou partou původně klientů, dnes už kamarádů, to udělal. A co víc, povedlo se mu alespoň trochu proslavit i Českou republiku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení