Články na téma: Ryder Cup

 • Thomas Bjorn
  116

  Zprávy

  Shoda na kapitánovi Evropy: Bjorn je logická volba

  7. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Thomas Bjorn v úterý s potěšením přijal velkou výzvu v podobě evropského kapitánství na příštím ročníku Ryder Cupu. Tým Evropy povede v Paříži za dva roky za odplatou za nemilou porážku od Američanů, kterou Evropanům uštědřili letos v Hazeltine poprvé po osmi letech.

 • Thomas Bjorn
  117

  Bleskovky

  Kapitánem Evropy na Ryder Cupu 2018 bude Thomas Bjorn

  6. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Dánský golfista Thomas Bjorn byl jmenován kapitánem evropského týmu pro Ryder Cup 2018. Zástupci European Tour mu podle očekávání dali přednost před Španělem Miguelem Ángelem Jiménezem, o jehož volbě se rovněž spekulovalo.

 • Bubba Watson
  118

  Bleskovky

  Nadšený Bubba: Byl bych asistentem v Ryder Cupu celý život

  1. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Letošní nehráčská zkušenost na Ryder Cupu Bubbu Watsona naprosto nadchla. A tak kdyby mohl, stal by se asistentem amerického kapitána na celý život. Tak moc si svou roli v Hazeltine při vytouženém americkém vítězství užíval.

 • Jim Furyk
  119

  Bleskovky

  Furyk by kapitánství v Ryder Cupu bral, co na to Tiger a Phil?

  24. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Nejen v Evropě se začíná řešit, kdo povede tým do další rydercupové bitvy, která se uskuteční v roce 2018 ve Francii. Na americké straně je jedním z horkých kandidátů Jim Furyk, který by do toho podle vlastních slov šel. Nikam se ale nehrne.

 • Sergio Garcia
  120

  Zprávy

  Změny v Ryder Cupu nepotřebujeme, vzkazuje Garcia McIlroyovi

  9. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Nedávno rozčeřil golfové vody Rory McIlroy tím, že by rád změnil systém nominace do Ryder Cupu. Chce, aby prestižní duel hrálo 12 nejlepších hráčů každého týmu podle světového žebřičku. Některým se ale jeho nápad nelíbí. Třeba Sergio Garcia už dal najevo, že po zásadních změnách netouží.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení