Články na téma: Ryder Cup

 • Martin Kaymer a Lee Westwood
  116

  Zprávy

  Rozhodnuto? Kaymer, Westy a Pieters. Podle sázek Donald

  30. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Už jen hodiny zbývají do okamžiku, kdy bude znám kompletní evropský tým pro letošní Ryder Cup. A tak není překvapením, že se šíří zaručené zprávy či spekulace o tom, koho s sebou kapitán Darren Clarke vezme do zámořského Hazeltine.

 • Darren Clarke
  117

  Bleskovky

  Zkušenosti, nebo překvapení. Koho vezme Clarke na Ryder Cup?

  29. srpna 2016 – Honza Fait

  Být kapitánem rydercupového týmu je něco naprosto senzačního. Pro každého lodivoda, ať už evropského, nebo amerického, to však nese jednu až dvě nepříjemné chvilky. Jednu si vždy prožije jen jeden z nich - při porážce. Druhou oba. Při oznamování divokých karet.

 • Ryder Cup
  118

  Zprávy

  Osm Američanů, kteří mají jistý Ryder Cup. Evropo, třes se!

  29. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Týmy pro letošní Ryder Cup se začínají profilovat. Poté, co před týdnem získala jistotu devítka evropských hráčů, je nyní po turnaji The Barclays jasné, kterých osm hráčů bude v Hazeltine reprezentovat hvězdy a pruhy. A evropský tým plný nováčků se má na co těšit.

 • Made in Denmak
  119

  Bleskovky

  VIDEO: O Captain! My Captain! Úžasné uvítání Clarka v Dánsku

  27. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Dánští golfoví fanoušci jsou úžasní, o tom jsme se už v dosavadních ročnících turnaje Made in Denmark přesvědčili. Tentokrát si to během druhého kola letošního ročníku připomněl kapitán evropského rydercupového týmu Darren Clarke.

 • Ryder Cup
  120

  Zprávy

  Czech Masters rozhodlo. Kdo pojede na Ryder Cup?

  24. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Hotovo. Nominační bitva golfistů o účast v Ryder Cupu skončila. Tedy alespoň pokud jde o devět míst v týmu Evropy, která obsadí hráči na základě dlouhodobého hodnocení. Zbývá na soupisku dopsat poslední tři jména, jež vybere kapitán Darren Clarke. Které hvězdy čekat nemusí?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení