Články na téma: Ryder Cup

 • Rory McIlroy
  11

  Bleskovky

  Zpátky na sedačce činu! Rory vzpomínal na Zázrak v Medinah

  21. března 2017 – GolfExtra.cz

  Zázrak v Medinah by se nejspíše nikdy nekonal, kdyby neexistovalo toto policejní auto. A v něm by neseděl hodný pan policajt, který během nedělních singlů dovezl na hřiště Roryho McIlroye včas. Nyní se opět potkali. Máme na mysli Roryho a to auto.

 • Darren Clarke
  12

  Bleskovky

  Hvězda Czech Masters Clarke hodlá dobýt Ameriku hospodou

  15. února 2017 – GolfExtra.cz

  Kapitán evropského týmu na posledním Ryder Cupu a hvězda letošního D+D Real Czech Masters Darren Clarke sice letos svůj tým v americkém Hazeltine k vítězství nedovedl, přesto se osmačtyřicetiletý Severní Ir nevzdává naděje na dobytí Ameriky.

 • Ryder Cup v Římě
  13

  Zprávy

  Ryder Cup 2022 v ohrožení! Italská vláda stopla 2,5 miliardy

  10. února 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle je hodně velká nepříjemnost pro organizátory Ryder Cupu v roce 2022. Italský senát totiž zamítl podle agentury AP plánovanou pomoc ve výši 97 milionů eur, v přepočtu tedy více jak 2,6 miliardy korun. Podpora vlády je přitom při pořádání golfového souboje Evropy s USA jednou ze základních podmínek.

 • Ryder Cup na Albatrossu
  14

  Zprávy

  Bitva o Ryder Cup bude začínat i vrcholit v Česku

  18. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Tak to tu ještě nebylo! Aby se jeden turnaj dostal hned dvakrát do jednoho kvalifikačního cyklu evropského týmu pro Ryder Cup... Ano, tušíte správně, jedná se o D+D REAL Czech Masters! Právě na Albatrossu letos na přelomu srpna a září začnou hráči sbírat body, díky kterým se budou moci dostat do týmu Evropy.

 • Jim Furyk
  15

  Bleskovky

  ROZHODNUTO! Spojené státy povede v Ryder Cupu Jim Furyk

  12. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Spekulovalo se o tom od začátku týdne, mnozí to měli za hotovou věc. Tou se to stalo ale až ve středu, kdy se Jim Furyk stal oficiálně novým americkým kapitánem pro Ryder Cup. Svůj tým povede v příštím roce v Paříži, jeho protějškem bude Thomas Bjorn.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení