Články na téma: Ryder Cup

 • Davis Love III.
  11

  Bleskovky

  Love se kaje za Ryder Cup. Nepoznal, že Reed bude pohroma

  31. října 2018 – pv

  Důsledky letošní americké porážky v Ryder Cupu ještě stále neodezněly. Tentokrát se točí kolem asistenta kapitána Jima Furyka Davise Lovea III. Ten si podle amerických médii některá ze základních selhání v týmu klade za vinu.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Woods přiznal velkou únavu: Na tohle jsem netrénoval

  18. října 2018 – pv

  Jen několik dní po ukončení pětiletého vítězného sucha na PGA Tour prožil Tiger Woods velké zklamání při Ryder Cupu. V Le Golf National prohrál všechny čtyři zápasy a výrazně se podepsal pod prohru favorizovaných Američanů. Nyní poprvé promluvil o příčinách.

 • Congressional Country Club
  13

  Bleskovky

  Hostitel Ryder Cupu kácí ve velkém bez povolení. Zasahují úřady

  16. října 2018 – pv

  Ještě stále neutichly všechny doznívající kontroverze, které hýbaly letošním Ryder Cupem a na obzoru je první skandál, který se týká Ryder Cupu, který se bude hrát až za 18 let. Jeho hostitel Congressional Country Club v Marylandu v rámci přestavby hřiště brutálním způsobem kácí stromy bez povolení. Nemá k tomu povolení.

 • Colin Montgomerie
  14

  Bleskovky

  Montgomerie vzkázal Mickelsonovi: Měl ses Ryder Cupu vzdát

  15. října 2018 – pv

  Phil Mickelson měl opravdu velice špatný Ryder Cup. V Paříži prohrál oba své zápasy a ten v nedělním singlu proti Francescu Molinarimu byl dokonce tím, který přinesl Evropě vítězný bod. Colin Montgomerie si myslí, že měl Mickelson udělat to samé, co Sandy Lyle v roce 1989.

 • Francesco Molinari
  15

  Zprávy

  Molinari hrál Ryder Cup se zraněnými zády. Zatajil to

  12. října 2018 – pv

  Francesco Molinari byl v pondělí ráno po Ryder Cupu úplně vyřízený. Nikoliv kvůli kocovině z vítězných oslav, ale kvůli zraněným zádům, se kterými slavnou týmovou soutěž odehrál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení