Články na téma: Ryder Cup

 • Ryder Cup picky
  16

  Zprávy

  Bjornova volba: Casey, Garcia, Poulter a Stenson

  5. září 2018 – haf

  Thomas Bjorn, kapitán evropského rydercupového týmu, při svých divokých kartách překvapil. Vsadil na zkušenost místo současné formy a do týmu doplnil čtveřici Paul Casey, Sergio Garcia, Ian Poulter a Henrik Stenson. Matt Wallace nebo Rafael Cabrera Bello mají smůlu.

 • Tiger Woods
  17

  Zprávy

  Schizofrenní Woods: Za toho hráče dám svůj klobouk

  5. září 2018 – pv

  Když Jim Furyk oznámil své tři kapitánské volby do amerického výběru pro nadcházející Ryder Cup, nepřekvapil. Tiger Woods byl však trochu ve schizofrenní situaci, protože jako dříve jmenovaný Furykův asistent měl na udělení divokých karet také svůj vliv.

 • Ryder Cup picks
  18

  Zprávy

  Potvrzeno! Na Ryder Cup jedou Mickelson, Woods a DeChambeau

  5. září 2018 – haf

  Dalo se to čekat a v úterý večer to Jim Furyk, americký kapitán pro letošní Ryder Cup, potvrdil. S sebou do Paříže vezme jako hráče na konci září legendy Phila Mickelsona s Tigerem Woodsem, ke kterým logicky přidal i vítěze posledních dvou turnajů Brysona DeChambeau.

 • Thomas Bjorn
  19

  Bleskovky

  Bjorn už má o týmu jasno. Až na jednu malou pochybnost

  4. září 2018 – pv

  Kapitán Evropy pro nadcházející Ryder Cup Thomas Bjorn připustil, že je již více méně rozhodnutý o složení týmu, který bude chtít v Paříži na konci záři od Američanů ukořistit cennou trofej Samuela Rydera. Tedy i o čtyřech divokých kartách, jejichž udělení je v jeho kompetenci.

 • Matt Wallace
  20

  Zprávy

  Wallace vyhrál v Dánsku třetí letošní titul a řekl si o Ryder Cup

  2. září 2018 – haf

  Bitva o místa v evropském rydercupovém týmu vygradovala v Dánsku. Poslední osmé automatické místo v kvalifikaci pro sebe ukořistil domácí Thorbjorn Olesen, o jednu ze čtyř divokých karet si pak svým třetím letošním vítězství na European Tour řekl Angličan Matt Wallace.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení