Články na téma: Ryder Cup

 • Colin Montgomerie
  16

  Bleskovky

  Montgomerie vzkázal Mickelsonovi: Měl ses Ryder Cupu vzdát

  15. října 2018 – pv

  Phil Mickelson měl opravdu velice špatný Ryder Cup. V Paříži prohrál oba své zápasy a ten v nedělním singlu proti Francescu Molinarimu byl dokonce tím, který přinesl Evropě vítězný bod. Colin Montgomerie si myslí, že měl Mickelson udělat to samé, co Sandy Lyle v roce 1989.

 • Francesco Molinari
  17

  Zprávy

  Molinari hrál Ryder Cup se zraněnými zády. Zatajil to

  12. října 2018 – pv

  Francesco Molinari byl v pondělí ráno po Ryder Cupu úplně vyřízený. Nikoliv kvůli kocovině z vítězných oslav, ale kvůli zraněným zádům, se kterými slavnou týmovou soutěž odehrál.

 • Greg Norman
  18

  Bleskovky

  Nesnáším, když se mluví jen o Tigerovi, štve Grega Normana

  9. října 2018 – pv

  Letošní Ryder Cup potvrdil z hlediska sledovanosti očekávání. Ve srovnání s rokem 2014, kdy se naposledy hrálo v Evropě, byla sledovanost po všechny tři dny vyšší. V poslední den o 23 procent. Důvod se nabízí. Většina lidí si myslí, že to způsobil Tiger efekt.

 • Jim Furyk
  19

  Bleskovky

  Jim Furyk promluvil: O Reedovi, své roli i atmosféře v týmu

  9. října 2018 – haf

  Týden poté, co musel se svými svěřenci skousnout hořkost drtivé porážky na letošním Ryder Cupu, Jim Furyk konečně šířeji promluvil o tom, co se během týdne v Paříži dělo v americkém týdnu. A pokusil se trochu utišit blbou náladu, která od té doby kolem týmu panuje.

 • Tommy Fleetwood a Francesco Molinari
  20

  Bleskovky

  Zase spolu. Bude Moliwood na British Masters v jednom flightu?

  8. října 2018 – pv

  Spárování Francesca Molinariho a Tommyho Fleetwooda dalo vzniknout jednomu z největších příběhů letošního Ryder Cupu. Po pouhých sedmi dnech odloučení se italsko-anglická dvojka opět potká na jednom hřišti v rámci British Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení