Články na téma: Ryder Cup

 • Thomas Bjorn a Robert Karlsson
  16

  Zprávy

  Další seveřan! Bjorn odhalil prvního asistenta pro Ryder Cup

  1. června 2017 – GolfExtra.cz

  European Tour v tomto týdnu zavítala díky Nordea Masters na sever Evropy, což naskytlo ideální příležitost Dánovi Thomasi Bjornovi prozradit jméno svého prvního asistenta pro Ryder Cup v příštím roce. Jedná se totiž o švédskou legendu Roberta Karlssona.

 • Rory McIlroy
  17

  Bleskovky

  Zpátky na sedačce činu! Rory vzpomínal na Zázrak v Medinah

  21. března 2017 – GolfExtra.cz

  Zázrak v Medinah by se nejspíše nikdy nekonal, kdyby neexistovalo toto policejní auto. A v něm by neseděl hodný pan policajt, který během nedělních singlů dovezl na hřiště Roryho McIlroye včas. Nyní se opět potkali. Máme na mysli Roryho a to auto.

 • Darren Clarke
  18

  Bleskovky

  Hvězda Czech Masters Clarke hodlá dobýt Ameriku hospodou

  15. února 2017 – GolfExtra.cz

  Kapitán evropského týmu na posledním Ryder Cupu a hvězda letošního D+D Real Czech Masters Darren Clarke sice letos svůj tým v americkém Hazeltine k vítězství nedovedl, přesto se osmačtyřicetiletý Severní Ir nevzdává naděje na dobytí Ameriky.

 • Ryder Cup v Římě
  19

  Zprávy

  Ryder Cup 2022 v ohrožení! Italská vláda stopla 2,5 miliardy

  10. února 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle je hodně velká nepříjemnost pro organizátory Ryder Cupu v roce 2022. Italský senát totiž zamítl podle agentury AP plánovanou pomoc ve výši 97 milionů eur, v přepočtu tedy více jak 2,6 miliardy korun. Podpora vlády je přitom při pořádání golfového souboje Evropy s USA jednou ze základních podmínek.

 • Ryder Cup na Albatrossu
  20

  Zprávy

  Bitva o Ryder Cup bude začínat i vrcholit v Česku

  18. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Tak to tu ještě nebylo! Aby se jeden turnaj dostal hned dvakrát do jednoho kvalifikačního cyklu evropského týmu pro Ryder Cup... Ano, tušíte správně, jedná se o D+D REAL Czech Masters! Právě na Albatrossu letos na přelomu srpna a září začnou hráči sbírat body, díky kterým se budou moci dostat do týmu Evropy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení