Články na téma: Ryder Cup

 • Ryder Cup Evropa
  16

  Zprávy

  Oznámkování hráčů Ryder Cupu: Evropa

  3. října 2018 – Honza Fait

  Je těžké uvěřit tomu, že už jsou to tři dny, co Evropané naprosto ovládli letošní Ryder Cup, když v pařížském resortu Le Golf National porazili Spojené státy 17,5:10,5. Jak se přitom podíleli jednotliví hráči na nečekaně hladkém vítězství a vyrvání poháru zpět z rukou USA?

 • Dustin Johnson a Brooks Koepka
  17

  Zprávy

  Napětí mezi DJem a Koepkou mělo být už při letu do Paříže

  3. října 2018 – haf

  Incident mezi Dustinem Johnsonem a Brooksem Koepkou v evropské šatně po skončení Ryder Cupu nemusel být prvním v daném týdnu. Podle informací francouzského sportovního deníku L'Equipe měla být napjatá atmosféra už při společném letu do Paříže z Atlanty.

 • Erica McIlroy, Angela Garcia a Diana Donald.
  18

  Bleskovky

  OBRAZEM: Krásné ženy na Ryder Cupu

  2. října 2018 – GolfExtra.cz

  Ryder Cup, to nebyla v Le Golf National pouze přehlídka krásného golfu, ale i krásných žen. Ty samozřejmě doprovází své partnery na většina hlavních golfových akcí a Ryder Cup není výjimkou.

 • Americký tým na Ryder Cupu
  19

  Zprávy

  Oznámkování hráčů Ryder Cupu: Tým USA

  2. října 2018 – Honza Fait

  Na papíře měl do Paříže dorazit nejsilnější americký rydercupový výběr všech dob. Realita? Špatně hrající individuality, hráči až na výjimky vůbec nepůsobící jako tým a po zásluze debakl od Evropanů 10,5:17,5. Jaké si od nás Američané vysloužili známky?

 • Fanynka trefená Brooksem Koepkou
  20

  Bleskovky

  Zkrvavená fanynka trefená do oka přišla o zrak, bude soud?

  2. října 2018 – haf

  Nepříjemná událost z pátečních fourballů bude mít podle všeho pro zraněnou fanynku nepříjemné následky a možná i soudní dohru. Divačka, která byla trefena míčkem po drivu Brookse Koepky, prý přišla o zrak na pravém oku a nyní uvažuje nad právními kroky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení