Články na téma: Ryder Cup

 • Jim Furyk
  21

  Bleskovky

  Blázen Furyk má jasno: Vše bych udělal znovu stejně

  1. října 2018 – haf

  Přestože Američané schytali v minulém týdnu v Paříži na 42. Ryder Cupu pořádný debakl, jejich kapitán Jim Furyk by nic neměnil. Týmu, který do resortu Le Golf National přivezl, věří i nadále a pokud by mohl, vzal by stejné hráče i na další bitvu s Evropou.

 • Pilsner Urquell soutěž 2018
  22

  Bleskovky

  Vyhlášení výherců soutěží s Pilsner Urquel a ProQuip

  1. října 2018 – GolfExtra.cz

  Sledování letošního Ryder Cupu jsme vám okořenili také dvěma soutěžemi, ve kterých jste mohli vyhrát zajímavé ceny. Především vítězství Evropy 17,5:10,5 pak udělalo radost těm z vás, kteří v Paříži více věřili domácím. A že vás tedy byla velmi výrazná menšina.

 • Justine Reed
  23

  Zprávy

  Reed obvinil Spietha. Jeho žena Justine "štěkala" na všechny

  1. října 2018 – haf

  Patrick Reed a Jordan Spieth utvořili v předchozích čtyřech letech nejúspěšnější americký rydercupový pár všech dob. Letos se je ale Jim Furyk rozhodl rozdělit, což ovlivnilo především Reedovy výkony. Ve čtyřhrách doslova hořel a vítězství v singlu už to nezachránilo.

 • Ryder Cup
  24

  Zprávy

  OBRAZEM: Bouřlivé oslavy triumfu Evropy v Ryder Cupu

  1. října 2018 – haf

  Golfisté si umí užívat svá vítězství, většinou jde ale pouze o jejich vlastní prožitky, maximálně s těmi nejbližšími. Týmové soutěže jsou však něco úplně jiného. I proto nepřekvapí, že si Evropané svůj další triumf nad Spojenými státy v Ryder Cupu pořádně užili.

 • Thomas Bjorn
  25

  Bleskovky

  Nejhorší Bjornovo rozhodnutí! Co si nechá vytetovat?

  1. října 2018 – haf

  Aby Thomas Bjorn ještě více namotivoval své evropské svěřence během letošního Ryder Cupu, slíbil jim, že v případě vítězství si nechá někam na své tělo vytetovat konečné skóre. A tak nyní musí přemýšlet nad tím, kam si výsledek 17,5:10,5 nechá zvěčnit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení