Články na téma: Ryder Cup

 • Thomas Bjorn
  21

  Bleskovky

  Kdo bude příštím kapitánem Evropy? Vypadá to na Ira!

  4. října 2018 – haf

  Zatímco u Spojených států se zdá být takřka jistotou, že po Jimu Furykovi se v Ryder Cupu ujme kapitánských povinností Steve Stricker, mezi Evropany je více jmen, která se o tuto poctu pro rok 2020 utkají. Největším favoritem je ale aktuálně Ir Pádraig Harrington.

 • Brooks Koepka
  22

  Zprávy

  Koepka promluvil. O Johnsonovi i trefené fanynce

  4. října 2018 – haf

  Zatímco většina amerického týmu se po výprasku na letošním Ryder Cupu vrátila okamžitě zpět do Spojených států, Brooks Koepka zůstal v Evropě. Důvodem přitom není šance vyhnout se kontaktu s Dustinem Johnsonem, ale turnaj European Tour, kterého se účastní.

 • Ryder Cup video
  23

  Bleskovky

  Video, které inspirovalo evropské hráče k vítězství

  3. října 2018 – haf

  Pokud vás zajímá, čím se evropští golfisté motivovali před úspěšnou bitvou se Spojenými státy, je to toto video. Pustili si ho společně ve čtvrtek večer před začátkem bitvy v Le Golf National a po jeho zhlédnutí chápeme, že více nabuzení na výhru už ani nemohli být.

 • Ryder Cup Evropa
  24

  Zprávy

  Oznámkování hráčů Ryder Cupu: Evropa

  3. října 2018 – Honza Fait

  Je těžké uvěřit tomu, že už jsou to tři dny, co Evropané naprosto ovládli letošní Ryder Cup, když v pařížském resortu Le Golf National porazili Spojené státy 17,5:10,5. Jak se přitom podíleli jednotliví hráči na nečekaně hladkém vítězství a vyrvání poháru zpět z rukou USA?

 • Dustin Johnson a Brooks Koepka
  25

  Zprávy

  Napětí mezi DJem a Koepkou mělo být už při letu do Paříže

  3. října 2018 – haf

  Incident mezi Dustinem Johnsonem a Brooksem Koepkou v evropské šatně po skončení Ryder Cupu nemusel být prvním v daném týdnu. Podle informací francouzského sportovního deníku L'Equipe měla být napjatá atmosféra už při společném letu do Paříže z Atlanty.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení