Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  1

  Bleskovky

  Turnaj Garyho Playera vede i po 3. kole Garcia

  10. listopadu 2018 – pv

  I po třetím kole Nedbank Golf Challenge v JAR svítí je na čele leaderboardu stále stejné jméno, jako po dvou kolech předchozích. Sergio Garcia zahrál opět 71 ran a se skóre -10 vede turnaj prestižní Rolex Series o dvě rány před domácím Louisem Oosthuizenem.

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  Garcia v JAR stále vede, ale už jen o jedinou ránu

  9. listopadu 2018 – pv

  O tři rány se smrsknul náskok Sergia Garcii na Nedbank Golf Challenge hosted by Gary Player, který si vybojoval skvělým výkonem v prvním kole. V tom druhém Španěl zahrál rundu jen za 71 (-1) a na rozdíl jediné rány se na něj dotáhla domácí hvězda Louis Oosthuizen.

 • Sergio Garcia
  3

  Bleskovky

  Garcia vzal Jižní Afriku útokem. Vede o čtyři rány

  8. listopadu 2018 – pv

  Čisté kolo, dvakrát tři birdie v řadě a další dva berdíky navrch. Takto parádně vstoupil do předposledního turnaje sezóny European Tour Sergio Garcia. Španěl zahrál 64 ran (-8) a s náskokem čtyř ran se na Nedbank Golf Challenge v JAR usadil na čele leaderboardu.

 • Sergio Garcia
  4

  Bleskovky

  Když se nedaří, je tu Valderrama. Garcia útočí na hattrick

  20. října 2018 – pv

  Sergio Garcia útočí na výjimečný počin. Na Andalucía Valderrama Masters je po dvou kolech ve vedení s náskokem čtyř ran a v neděli může vyhrát španělský turnaj European Tour, jehož je hostitelem, potřetí v řadě.

 • Sergio Garcia
  5

  Bleskovky

  Garcia má před Ryder Cupem TOP 10. V Portugalsku vyhrál Lewis

  23. září 2018 – pv

  Sergio Garcia se dobře rozehrál před nadcházejícím Ryder Cupem v Paříži, kde bude na základě kapitánského výběru součástí týmu Evropy. Na Portugal Masters se blýskl děleným sedmým místem. Zvítězil Angličan Tom Lewis.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení