Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia a Matt Kuchar
  1

  Bleskovky

  Kuchar a Garcia se usmířili. Po jamkovce to řekli světu ve videu

  2. dubna 2019 – pv

  Dva dny po kontroverzním momentu ve čtvrtfinále jamkovky v Austinu se jeho protagonisté Sergio Garcia a Matt Kuchar opět potkali, aby světu ve videu oznámili, že vyčistili vzduch. Co se vlastně v sobotu na sedmé jamce mezi nimi událo?

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  Garcia přiznal osobní problémy. Stály za jeho výlevy vzteku

  14. února 2019 – pv

  Ačkoli Sergio Garcia před Genesis Open umístil na svůj Instagram veřejnou omluvu a obsáhlé vyjádření ke svým výlevům vzteku na Saudi International před dvěma týdny, nevyhnul se tím dotazům zámořských médií na toto téma.

 • Sergio Garcia
  3

  Zprávy

  Garcia se před návratem na PGA Tour omluvil za svůj úlet v poušti

  13. února 2019 – pv

  Před svým návratem na PGA Tour téměř po půl roce se Sergio Garcia znovu prostřednictvím sociálních sítí omluvil za své řádění na Saudi International, kde byl Španěl předminulý víkend po třech kolech vyloučen za poničení greenů.

 • Sergio Garcia
  4

  Bleskovky

  Koepka vypeskoval Garciu za ničení greenů: Choval se jako dítě

  7. února 2019 – pv

  Brooks Koepka se na chvíli zastavil v New Yorku, aby jako úřadující šampion PGA Championship propagoval druhý z letošních majorů, který se bude hrát v květnu Bethpage. Při té příležitosti byl poměrně otevřený k médiím. Na dálku to pocítil i Sergio Garcia.

 • Sergio Garcia
  5

  Bleskovky

  Španělé stojí za Garciou, jiní naopak požadují vyšší trest

  5. února 2019 – haf

  Zkratovité jednání Sergia Garcii, který během turnaje Saudi International poničil pět greenů a choval se jako smyslů zbavený v písečné překážce, podle všeho zůstane bez další dohry. Řada hráčů a fanoušků s tím ale nesouhlasí a požadují stopku na další turnaje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení