Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  1

  Bleskovky

  Cesta kajícníka. Garcia se chystá k Saudům napravit si pověst

  17. ledna 2020 – pv

  Jednou z hvězd prvního ročníku Saudi International byl loni i Sergio Garcia. Na nový turnaj European Tour však nepřijel v ideálním psychickém rozpoložení a skončilo to skandálem a vyloučením. Letos tak Španěl pojme svůj návrat jako pověstnou "cestu do Cannosy".

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  Garcia bude hrát v Saudské Arábii "zadarmo". Má to být trest?

  27. listopadu 2019 – pv

  Saudi International bude mít v roce 2020 ve startovní listině opět Sergia Garciu. Ten přijede na konci ledna poté, co tu loni několikrát neudržel nervy a byl diskvalifikován za ničení greenů. Proto se prý dohodl s pořadateli, že se letos vzdá startovného.

 • Lee Westwood a Sergio García
  3

  Bleskovky

  60 startů bez titulu. Garcíu s Westym straší prokletí WGC

  7. listopadu 2019 – jom

  Není to tak dávno, kdy tahle hvězdná dvojice neměla na svém kontě ani jeden major. Prokletí zlomil až před dvěma lety Sergio García vítězstvím na Masters. Jemu a Lee Westwoodovi se teď množí počet startů na turnajích WGC. V kolonce titulů však svítí nula.

 • Sergio Garcia
  4

  Zprávy

  Garcia vyhrál KLM Open, slaví první letošní titul

  15. září 2019 – haf

  Zkušenosti tentokrát vyhrály nad dravým mládím. Sergio Garcia si v dramatickém finálovém kole KLM Open došel pro svůj první letošní titul. Se skóre -18 vyhrál o ránu před Dánem Nicolaiem Hojgaardem a připsal si už šestnáctý triumf na European Tour v kariéře.

 • Sergio Garcia
  5

  Bleskovky

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  12. srpna 2019 – pv

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení