Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  1

  Zprávy

  Garcia vyhrál KLM Open, slaví první letošní titul

  15. září 2019 – haf

  Zkušenosti tentokrát vyhrály nad dravým mládím. Sergio Garcia si v dramatickém finálovém kole KLM Open došel pro svůj první letošní titul. Se skóre -18 vyhrál o ránu před Dánem Nicolaiem Hojgaardem a připsal si už šestnáctý triumf na European Tour v kariéře.

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  12. srpna 2019 – pv

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.

 • Sergio Garcia
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Už zase? Garcia v dalším záchvatu poničil odpaliště

  29. července 2019 – pv

  Jedna věc je vrozený temperament, který na něm fanoušci milují, druhá věc jsou záchvaty vzteku, které kazí jeho pověst. Sergio Garcia v minulých dvou týdnech opět předvedl tu temnější stránku své osobnosti, bohužel.

 • Tommy Fleetwood a Sergio Garcia
  4

  Zprávy

  Fleetwood dal Molinarimu košem. Zurich Classic hraje s Garciou

  24. dubna 2019 – pv

  Fanoušci, kteří se těšili na další spojení loňských hrdinů Ryder Cupu, pro které se vžila přezdívka Moliwood, se nedočkali. Na týmovém turnaji Zurich Classic si Tommy Fleetwood zahraje se Sergiem Garciou, nikoliv s Francescem Molinarim.

 • Sergio Garcia a Matt Kuchar
  5

  Bleskovky

  Kuchar a Garcia se usmířili. Po jamkovce to řekli světu ve videu

  2. dubna 2019 – pv

  Dva dny po kontroverzním momentu ve čtvrtfinále jamkovky v Austinu se jeho protagonisté Sergio Garcia a Matt Kuchar opět potkali, aby světu ve videu oznámili, že vyčistili vzduch. Co se vlastně v sobotu na sedmé jamce mezi nimi událo?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení