Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  1

  Bleskovky

  Když se nedaří, je tu Valderrama. Garcia útočí na hattrick

  20. října 2018 – pv

  Sergio Garcia útočí na výjimečný počin. Na Andalucía Valderrama Masters je po dvou kolech ve vedení s náskokem čtyř ran a v neděli může vyhrát španělský turnaj European Tour, jehož je hostitelem, potřetí v řadě.

 • Sergio Garcia
  2

  Bleskovky

  Garcia má před Ryder Cupem TOP 10. V Portugalsku vyhrál Lewis

  23. září 2018 – pv

  Sergio Garcia se dobře rozehrál před nadcházejícím Ryder Cupem v Paříži, kde bude na základě kapitánského výběru součástí týmu Evropy. Na Portugal Masters se blýskl děleným sedmým místem. Zvítězil Angličan Tom Lewis.

 • Sergio Garcia
  3

  Bleskovky

  Ryder Cup Garciu nakopl. Na Portugal Masters začal za -5

  20. září 2018 – pv

  Sergio Garcia se snaží dokázat, že po slabé sezóně nedostal divokou kartu do týmu Evropy pro nadcházející Ryder Cup pouze za zásluhy. Na posledním turnaji před očekávaným soubojem s Američany začal velmi solidně.

 • Sergio Garcia Ryder Cup
  4

  Zprávy

  Garcia: Thomas Bjorn ví, co týmu přinesu. Vím, jaká je má role

  6. září 2018 – haf

  I když pro něho zámořská sezona skončila předčasně tím, že se neprobojoval do play off FedEx Cupu, Sergio Garcia si ji přesto ještě nepatrně prodlouží. O týden. Thomas Bjorn mu totiž především díky jeho zkušenostem udělil jednu z divokých karet pro Ryder Cup.

 • Ryder Cup picky
  5

  Zprávy

  Bjornova volba: Casey, Garcia, Poulter a Stenson

  5. září 2018 – haf

  Thomas Bjorn, kapitán evropského rydercupového týmu, při svých divokých kartách překvapil. Vsadil na zkušenost místo současné formy a do týmu doplnil čtveřici Paul Casey, Sergio Garcia, Ian Poulter a Henrik Stenson. Matt Wallace nebo Rafael Cabrera Bello mají smůlu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení