Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  1

  Bleskovky

  Murray ukočíroval vítr a vede, Garcia je pozadu

  20. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Těžké podmínky čekaly na hráče v prvním kole letošního Valero Texas Open. Nejlépe se s nimi popasoval Grayson Murray, který se v San Antoniu ujal se skóre -5 vedení. Sergio Garcia, největší hvězda turnaje, je po úvodní rundě s plus dvěma na děleném 87. místě.

 • Sergio Garcia
  2

  Zprávy

  Vodník Garcia: Jeden týden vám nemůže zničit celý rok

  18. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jen dva týdny poté, co jako obhájce titulu utopil své šance na Masters ve vodní překážce před 15. greenem, se Sergio Garcia vrací do akce. Na Valero Texas Open chce v tomto týdnu zapomenout na poslední nezdar a vrátit se na pozitivní vlnu.

 • Sergio Garcia a Angela Akins
  3

  Bleskovky

  Nebuď idiot, reagovala Garciova žena na vtip reportéra

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už na 15. jamce prvního kola pohřbil Sergio Garcia své naděje na obhajobu vítězství na Masters. A to tak apokalyptickým způsobem, že to na sociálních sítích vyvolalo řadu vtipů. Na jeden z nich poněkud útlocitně reagovala Garciova manželka Angela.

 • Sergio Garcia
  4

  Bleskovky

  Zmar šampiona. Garcia trefil 5x vodu, jamku zahrál za 13

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Když zahrajete sedmnáct jamek jednu ránu nad par, nemělo by to být až tak špatné skóre. Ale může. Na letošním Masters se o tom přesvědčil obhájce titulu Sergio Garcia, který přinesl do klubovny výsledek 81 (+9). Na 15. jamku totiž potřeboval třináct ran.

 • Sergio Garcia
  5

  Bleskovky

  Garcia připravil své první menu pro šampiony Masters

  4. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jednou z největších tradic Masters je úterní večeře šampionů. Její menu je v Augustě velkým tématem úvodních dnů týdne prvního majoru sezony, protože ho připravuje sám loňský šampion. Letos se této cti dostalo poprvé Sergio Garciovi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení