Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  6

  Bleskovky

  Garcia to nedal. Play off FedEx Cupu bude poprvé bez něj

  20. srpna 2018 – pv

  Poprvé ve 12leté historii FedEx Cupu se bude play off PGA Tour hrát bez Sergia Garcii. Bývalý šampion Masters nevyužil o víkendu možnost kvalifikovat se na poslední chvíli mezi 125. nejlepších hráčů sezóny a ta pro něj skončila.

 • Sergio Garcia
  7

  Zprávy

  Sergio Garcia na hraně, skončí jeho úchvatná 11letá série?

  16. srpna 2018 – haf

  Už jen třináct hráčů se může pochlubit tím, že od vzniku play-off FedEx Cupu v roce 2007 nechyběli ani jednou v nadstavbové částí PGA Tour. Nyní však hrozí, že po letošní sezoně zbude už jen desítka statečných. Jedním z ohrožených hráčů je přitom Sergio Garcia.

 • Alex Čejka
  8

  Zprávy

  DJ v Kanadě zaútočil, dobře hraje i Čejka. Garcia nedal cut

  28. července 2018 – haf

  Do víkendového boje o titul se pátečním kolem za 66 ran (-6) přihlásil na RBC Canadian Open první hráč světa Dustin Johnson. Ve velkých problémech je naopak Sergio Garcia, který po špatném dni nedal cut a opět se mu vzdálil postup do play-off FedEx Cupu.

 • Ian Poulter
  9

  Zprávy

  DJ málem trefil eso, v Kanadě začal skvěle Poulter

  27. července 2018 – haf

  Už jen pět turnajů ve čtyřech týdnech zbývá odehrát do konce základní části PGA Tour, a tak se začíná lámat chleba. Někteří hráči se snaží co nejlépe připravit na play-off, jiní do něho alespoň proniknout. Je to i případ RBC Canadian Open, které tak nabízí řadu hvězd.

 • Sergio Garcia
  10

  Zprávy

  Hvězdy v ohrožení. Nejen Garcia se Scottem bojují o play-off

  26. července 2018 – haf

  Neustále pokračující nástup nových jmen na největší golfovou scénu logicky znamená, že některá osvědčená jména musí tu a tam vyklidit své pozice. V tomto roce se to na PGA Tour týká také Sergia Garcii a Adama Scotta, kteří bojují alespoň o postup do play-off FedEx Cupu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení