Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia Callaway
  11

  Bleskovky

  Veřejné tajemství odhaleno, Garcia se upsal Callaway

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Když v polovině října minulého roku Sergio Garcia oznámil, že po 15 letech končí s holemi TaylorMade, okamžitě se začalo spekulovat, s čím bude aktuální šampion Masters hrát. Velmi rychle se začalo spekulovat o holích Callaway a nyní byly spekulace potvrzeny.

 • Sergio Garcia
  12

  Bleskovky

  Garcia dostal úžasný dopis, předpovídá mu 24 major titulů

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  V době mailů, sociálních sítí a nejrůznějších messengerů jsou klasické dopisy skoro až vzácnost. Přesto je fanoušci stále posílají svým sportovním idolům, aby jim řekli, co pro ně znamenají a jak moc je mají rádi. Nyní jeden takový dostal Sergio Garcia.

 • Sergio Garcia
  13

  Zprávy

  Garcia se stal poprvé hráčem roku European Tour

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia se dočkal ocenění, které potvrdilo jeho úspěšnou sezónu. Byl jmenován Hráčem roku 2017 na European Tour. Titul získal především za svůj průlom na major turnajích, když v dubnu zvítězil na Masters v Augustě.

 • Sergio Garcia
  14

  Bleskovky

  Garcia se bije s Australany, Dědek na Mauriciu dohrál

  1. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Oba turnaje European Tour hrající se souběžně v tomto týdnu jsou ve své polovině. Australian PGA Championship je zatím v režii domácích hráčů, jejichž dominanci se snaží narušit dělený 10. Sergio Garcia. Na Mauriciu již dohrál jediný český zástupce Petr Dědek jr.

 • Sergio Garcia
  15

  Bleskovky

  V Austrálii je Garcia třetí, Dědek zahrál 1. kolo za +6

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Dvěma turnaji pokračuje v tomto týdnu European Tour. Část hráčů se vydala do Austrálie včetně aktuálního vítěze Masters Sergia Garcii, který po prvním kole dělí třetí místo. Další hrají na Mauriciu, kde se vstup do turnaje nevydařil Petru Dědkovi jr.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení