Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  16

  Zprávy

  Ideální scénář šampiona Masters: Pít na svatbě z džbánku na klaret

  18. července 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia před sebou má dva báječné týdny. V tom aktuálním se už po jednadvacáté zúčastní slavného The Open, v tom následujícím si pak vezme za ženu svou snoubenku Angelu Akins. Vítěz letošního Masters věří, že oba týdny zvládne. A rozhodně si je užije.

 • Sergio Garcia
  17

  Zprávy

  Bylo by snadné dát si relax, říká Garcia před dalším majorem

  14. června 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia je pořád v myšlenkách na Masters. Už jen to, že na tiskovou konferenci před US Open přišel v barvách prvního majoru v kalendáři, ho usvědčuje. Podle všeho si však svou slávu užil a rád by už nechal Masters za sebou.

 • Sergio Garcia
  18

  Zprávy

  Španělé útočí. Garcia a Rahm ztrácí v Colonialu jedinou ránu

  27. května 2017 – GolfExtra.cz

  Turnaj v Colonialu měl naposledy španělského vítěze před 16 lety, kdy se ze svého premiérového triumfu na PGA Tour radoval Sergio Garcia. Letos by španělská vlajka mohla na DEAN & DELUCA Invitational zavlát v neděli na počest vítězství znovu. A to nejen díky Garciovi.

 • Sergio Garcia
  19

  Zprávy

  V Texasu zaútočili Day a obhájce Garia, DJ si pohoršil

  21. května 2017 – GolfExtra.cz

  Před nedělním finále na AT&T Byron Nelson se všechno pěkně zamotalo. Může za to jak ztráta dosavadního jasného lídra Jasona Kokraka, tak povedená třetí kola jeho pronásledovatelů. Mezi nimi i Jasona Daye a Sergia Garcii.

 • Sergio Garcia a Danny Willett
  20

  Zprávy

  Garcia: Je čas nechat Masters za sebou a jít dál

  17. května 2017 – GolfExtra.cz

  Je to akorát měsíc, co Sergio Garcia vyhrál Masters a prolomil tím kariérní prokletí na major turnajích. Nyní ale sám seznal, že je nejvyšší čas přestat se opájet slastí pocitem životního vítězství, ale že nastala doba, kdyby se měl začít soustředit na zbytek sezony.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení