Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  21

  Zprávy

  Garcia už je v TOP 10. The Players čeká velké finále

  14. května 2017 – GolfExtra.cz

  Neoficiální pátý major světa bude mít dramatický finiš. Dvanáct hráčů v TOP 10 je v rozmezí pěti ran. Tipovat vítěze The Players se podobá věštbě z křišťálové koule. Ve vedení jsou Američané J.B. Holmes a Kyle Stanley (-9). Pak už se to různými vlaječkami v leaderbordu jen hemží.

 • Sergio Garcia
  22

  Bleskovky

  OBRAZEM: Reakce hráčů i diváků na Garciovo hole-in-one

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to jasně nejlepší okamžik prvního kola letošního The Players. Sergio Garcia na závěr svého do té doby nepovedeného kola vystřihl na ikonické ostrovní 17. jamce eso a vrátil se zpět do hry o cut. Oslavili to všichni - on, ostatní hráči i diváci.

 • Sergio Garcia
  23

  Zprávy

  Garcia dal eso, Lefty málem albatross. The Players začalo ve velkém stylu

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle byla jízda! Úvodní kolo letošního The Players nabídlo celkem 12 eaglů, jedno hole-in-one Sergia Garcii a blízko byl také senzační albatross v podání Phila Mickelsona. Velká jména hrála velké rány, v popředí leaderboardu jsou však jiní hráči.

 • Garcia El Clasico
  24

  Bleskovky

  VIDEO: Garcia v zeleném saku zahájil El Clásico, pak smutnil

  24. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia si užívá zasloužené slávy. Jako šampion Masters je zván na nejrůznější akce, a tak v neděli večer vyrazil na stadion Santiago Bernabéu, kde se hrálo slavné El Clásico. Dobrá nálada z úvodu ale do závěrečného hvizdu nevydržela.

 • José Mourinho
  25

  Bleskovky

  Lišák Mourinho obral United o 1000 liber. Vsadil na Garciu

  19. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Kouč Manchesteru United José Mourinho je vyhlášeným stratégem a odborníkem. Jenže ne na golf, ale na fotbal. Proto udivuje jeho přesný tip na vítěze Masters. Při interní sázce v klubu obral ostatní o zhruba 30 tisíc korun, když věřil, že si Sergio Garcia dojde pro zelené sako.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení