Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia a Angela Akins
  21

  Bleskovky

  Táta Garcia bude mít na Masters o fanouška víc!

  12. října 2017 – GolfExtra.cz

  Až bude Sergio Garcia příští rok v Augustě obhajovat zelené sako, bude mu držet palce o jeden pár rukou navíc. Tedy, spíše ručiček. Populární Španěl totiž oznámil, že se svou manželkou Angelou Akins čekají v polovině března přírůstek do rodiny.

 • Sergio Garcia
  22

  Zprávy

  Garcia zastavil hru na 20 minut, dva dropy ho zachránily

  18. září 2017 – GolfExtra.cz

  Určitě si pamatujete, jak Jordan Spieth koncem července na US Open potřeboval více než dvacet minut na vyřešení situace, díky které zachránil bogey a nakonec si došel pro titul. Tak něco podobného v neděli předvedl na BMW Championship Sergio Garcia.

 • Sergio Garcia
  23

  Bleskovky

  Garcia jako Pieters! Poškodil putter a puttoval jinými holemi

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Během jediného dne viděla jak European Tour, tak PGA Tour odputtovat hráče většinu svého kola s jinými holemi, než putterem. Na Albatrossu byl tím nešťastníkem Thomas Pieters, v zámoří Sergio Garcia. Tomu se přitom vedlo o trochu lépe.

 • Sergio Garcia
  24

  Zprávy

  Vítěz Masters Garcia se ženil. Zahrál mu i slavný saxofonista

  1. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia o víkendu prožil letos již druhý významný životní předěl. Zatímco ten první se týkal jeho golfové kariéry, ten druhý byla čistě soukromá záležitost. V Texasu se oženil s přítelkyní Angelou Akins. A byla to prý velká sláva, na které nechybělo ani zelené sako.

 • Sergio Garcia
  25

  Bleskovky

  VIDEO: Garcia sám sebe zranil, pak dal eagle. Cut má v kapse

  21. července 2017 – GolfExtra.cz

  Šampion letošního Mastes Sergio Garcia málem skončil na The Open předčasně. A nemyslíme tím fakt, že by nedal cut. V úvodu druhého kola totiž v naštvaní švihl do křoví a poranil si rameno. Musel tak vyhledat lékařskou pomoc přímo na hřišti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení