Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  21

  Bleskovky

  Garcia začal sezónu jasným vítězstvím v Singapuru

  21. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia proměnil hned svůj první start v nové sezóně ve vítězství. Vybral si pro něj turnaj SMBC Singapore Open v rámci Asia Tour. V neděli tam ukázal své sebevědomí, které loňský Hráč roku European Tour nabral po vítězství na Masters.

 • Sergio Garcia Callaway
  22

  Bleskovky

  Veřejné tajemství odhaleno, Garcia se upsal Callaway

  3. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Když v polovině října minulého roku Sergio Garcia oznámil, že po 15 letech končí s holemi TaylorMade, okamžitě se začalo spekulovat, s čím bude aktuální šampion Masters hrát. Velmi rychle se začalo spekulovat o holích Callaway a nyní byly spekulace potvrzeny.

 • Sergio Garcia
  23

  Bleskovky

  Garcia dostal úžasný dopis, předpovídá mu 24 major titulů

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  V době mailů, sociálních sítí a nejrůznějších messengerů jsou klasické dopisy skoro až vzácnost. Přesto je fanoušci stále posílají svým sportovním idolům, aby jim řekli, co pro ně znamenají a jak moc je mají rádi. Nyní jeden takový dostal Sergio Garcia.

 • Sergio Garcia
  24

  Zprávy

  Garcia se stal poprvé hráčem roku European Tour

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia se dočkal ocenění, které potvrdilo jeho úspěšnou sezónu. Byl jmenován Hráčem roku 2017 na European Tour. Titul získal především za svůj průlom na major turnajích, když v dubnu zvítězil na Masters v Augustě.

 • Sergio Garcia
  25

  Bleskovky

  Garcia se bije s Australany, Dědek na Mauriciu dohrál

  1. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Oba turnaje European Tour hrající se souběžně v tomto týdnu jsou ve své polovině. Australian PGA Championship je zatím v režii domácích hráčů, jejichž dominanci se snaží narušit dělený 10. Sergio Garcia. Na Mauriciu již dohrál jediný český zástupce Petr Dědek jr.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení