Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia a Danny Willett
  41

  Zprávy

  Garcia: Je čas nechat Masters za sebou a jít dál

  17. května 2017 – GolfExtra.cz

  Je to akorát měsíc, co Sergio Garcia vyhrál Masters a prolomil tím kariérní prokletí na major turnajích. Nyní ale sám seznal, že je nejvyšší čas přestat se opájet slastí pocitem životního vítězství, ale že nastala doba, kdyby se měl začít soustředit na zbytek sezony.

 • Sergio Garcia
  42

  Zprávy

  Garcia už je v TOP 10. The Players čeká velké finále

  14. května 2017 – GolfExtra.cz

  Neoficiální pátý major světa bude mít dramatický finiš. Dvanáct hráčů v TOP 10 je v rozmezí pěti ran. Tipovat vítěze The Players se podobá věštbě z křišťálové koule. Ve vedení jsou Američané J.B. Holmes a Kyle Stanley (-9). Pak už se to různými vlaječkami v leaderbordu jen hemží.

 • Sergio Garcia
  43

  Bleskovky

  OBRAZEM: Reakce hráčů i diváků na Garciovo hole-in-one

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to jasně nejlepší okamžik prvního kola letošního The Players. Sergio Garcia na závěr svého do té doby nepovedeného kola vystřihl na ikonické ostrovní 17. jamce eso a vrátil se zpět do hry o cut. Oslavili to všichni - on, ostatní hráči i diváci.

 • Sergio Garcia
  44

  Zprávy

  Garcia dal eso, Lefty málem albatross. The Players začalo ve velkém stylu

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle byla jízda! Úvodní kolo letošního The Players nabídlo celkem 12 eaglů, jedno hole-in-one Sergia Garcii a blízko byl také senzační albatross v podání Phila Mickelsona. Velká jména hrála velké rány, v popředí leaderboardu jsou však jiní hráči.

 • Garcia El Clasico
  45

  Bleskovky

  VIDEO: Garcia v zeleném saku zahájil El Clásico, pak smutnil

  24. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia si užívá zasloužené slávy. Jako šampion Masters je zván na nejrůznější akce, a tak v neděli večer vyrazil na stadion Santiago Bernabéu, kde se hrálo slavné El Clásico. Dobrá nálada z úvodu ale do závěrečného hvizdu nevydržela.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení