Články na téma: Sergio Garcia

 • Sergio Garcia
  41

  Zprávy

  OBRAZEM: Finálové kolo Masters, triumf Sergia Garcii

  10. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to nádherná golfová bitva, která by si zasloužila dva vítěze. Ale Masters 2017 mohl vyhrát jen jeden. Nakonec se do zeleného saka poprvé v kariéře oblékl Sergio Garcia a nebyl snad nikdo, kdo by mu to nepřál. Včetně jeho soka Justina Rose.

 • Sergio Garcia
  42

  Zprávy

  Garcia zlomil prokletí! Masters vyhrál v play-off a má první major

  10. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Už se zdálo, že se Sergio Garcia nikdy svého majoru nedočká. A už vůbec se nepočítalo s tím, že by ho El Niňo, jak se 37letému Španělovi přezdívá, získal v Augustě. Garcia ale v minulém týdnu porazil nejen všechny soupeře, ale i démony ve své hlavě a oblékl si zelené sako.

 • Sergio Garcia
  43

  Bleskovky

  Garcia ukázal formát! Můžu se přidat, nabídl klukům na golfu

  18. března 2017 – GolfExtra.cz

  Sergio Garcia umí na golfu rozdávat pořádnou radost. A nemusí jít jen o profi turnaje! Naposledy potěšil partu malých kluků, kterou pozoroval na hřišti. Ti právě dokončili 16. jamku svého kola. Pro zbylé dvě jamky se k nim Španěl přidal a připravil jim zážitek na celý život.

 • Sergio Garcia
  44

  Zprávy

  Vítězství start-cíl. Sergio Garcia v Dubaji neměl konkurenci

  5. února 2017 – GolfExtra.cz

  Ve velkém stylu si došel pro své 12. vítězství na European Tour v kariéře Sergio Garcia. Španěl na Omega Dubai Desert Classic vedl od prvního kola a ani v tom finálovém nepřipustil žádné komplikace. Se skóre -19 vyhrál o tři rány před Henrikem Stensonem.

 • Sergio Garcia
  45

  Bleskovky

  Garcia udělal dobrý skutek a vede, Woods mezi nejhoršími

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nevěříte na karmu? Možná byste měli! Sergio Garcia v tomto týdnu udělal nečekanou radost jednomu ze svých fanoušků a ten nahoře se mu za to dost možná odměnil parádní kolem na úvod Omega Dubai Desert Classic. Populární Španěl tak v Dubaji po prvním kole vede, zatímco Tiger Woods je naopak mezi nejhoršími.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení