41

Zprávy

OBRAZEM: Finálové kolo Masters, triumf Sergia Garcii

10. dubna 2017 – GolfExtra.cz

Byla to nádherná golfová bitva, která by si zasloužila dva vítěze. Ale Masters 2017 mohl vyhrát jen jeden. Nakonec se do zeleného saka poprvé v kariéře oblékl Sergio Garcia a nebyl snad nikdo, kdo by mu to nepřál. Včetně jeho soka Justina Rose.

42

Zprávy

Garcia zlomil prokletí! Masters vyhrál v play-off a má první major

Už se zdálo, že se Sergio Garcia nikdy svého majoru nedočká. A už vůbec se nepočítalo s tím, že by ho El Niňo, jak se 37letému Španělovi přezdívá, získal v Augustě. Garcia ale v minulém týdnu porazil nejen všechny soupeře, ale i démony ve své hlavě a oblékl si zelené sako.

43

Bleskovky

Garcia ukázal formát! Můžu se přidat, nabídl klukům na golfu

18. března 2017 – GolfExtra.cz

Sergio Garcia umí na golfu rozdávat pořádnou radost. A nemusí jít jen o profi turnaje! Naposledy potěšil partu malých kluků, kterou pozoroval na hřišti. Ti právě dokončili 16. jamku svého kola. Pro zbylé dvě jamky se k nim Španěl přidal a připravil jim zážitek na celý život.

44

Zprávy

Vítězství start-cíl. Sergio Garcia v Dubaji neměl konkurenci

5. února 2017 – GolfExtra.cz

Ve velkém stylu si došel pro své 12. vítězství na European Tour v kariéře Sergio Garcia. Španěl na Omega Dubai Desert Classic vedl od prvního kola a ani v tom finálovém nepřipustil žádné komplikace. Se skóre -19 vyhrál o tři rány před Henrikem Stensonem.

45

Bleskovky

Garcia udělal dobrý skutek a vede, Woods mezi nejhoršími

2. února 2017 – GolfExtra.cz

Nevěříte na karmu? Možná byste měli! Sergio Garcia v tomto týdnu udělal nečekanou radost jednomu ze svých fanoušků a ten nahoře se mu za to dost možná odměnil parádní kolem na úvod Omega Dubai Desert Classic. Populární Španěl tak v Dubaji po prvním kole vede, zatímco Tiger Woods je naopak mezi nejhoršími.