Články na téma: Šideri Váňová

 • Kateřina Vlašínová
  1

  Bleskovky

  Vlašínová zabojovala na Q-School o cut, Váňové se vzdálil

  24. ledna 2020 – pv

  Ve třetím kole finálové fáze Q-School Ladies European Tour ve Španělsku se ze dvou českých profesionálek dařilo lépe Kateřině Vlašínové, která na delším South Course v Real Golf La Manga Clubu zahrála jednu ránu nad par (74). Šideri Váňová zapsala na stejném hřišti o čtyři rány více.

 • Šideri Váňová
  2

  Bleskovky

  Velké zlepšení Češek. Karty na LET jsou však pořád daleko

  23. ledna 2020 – pv

  Mnohem lepší skóre než v prvním kole donesly v tom druhém obě české profesionálky startující v těchto dnech ve Španělsku ve finálové fázi Q-School Ladies European Tour. Šideri Váňová zahrála ve čtvrtek na hřišti North ránu pod par, Kateřina Vlašínová došla tamtéž v paru.

 • Kateřina Vlašínová
  3

  Bleskovky

  Vlašínová s Váňovou zahájily Q-School. Jsou předposlední

  22. ledna 2020 – pv

  Pro dvě české zástupkyně ve Final Stage Q-School Ladies European Tour nezačal boj o karty na letošní ročník nejvyšší ženské evropské série vůbec dobře. Po prvním kole, které zahrály obě za 82 ran (+9) se nachází na děleném 114. místě ze 120 startujících.

 • Šideri Váňová
  4

  Zprávy

  Váňová hodnotí nejtěžší sezónu v kariéře. Odkládá operaci

  9. prosince 2019 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová na svém fanouškovském profilu na Facebooku v dlouhém příspěvku zhodnotila letošní sezónu. Přiznala v něm řadu problémů, jako třeba špatně naplánovaný turnajový kalendář, které podle ní v kombinaci zapříčinily špatné výsledky v poslední době.

 • Šideri Váňová
  5

  Bleskovky

  Dvě kola jako noc a den, Váňová na LET v Keni neprošla cutem

  6. prosince 2019 – pv

  Dvě velmi rozdílná kola předvedla Šideri Váňová na posledním turnaji Ladies European Tour v sezóně. Na Magical Kenya Ladies Open zahrála ve čtvrtek 84 (+12), v pátek se sice výrazně zlepšila, ale ani runda za 71 (-1) ji na postup do víkendových kol nestačila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení