1

Zprávy

Vlčková zamířila do červených čísel. Váňová v páté desítce

10. března 2019 – jom

Karolína Vlčková při svém prvním vystoupení na Symetra Tour v letošní sezóně balancuje na hranici paru. Prolomit ji a dostat se tak do červených čísel se české hráčce povedlo až ve třetím kole, po němž jí patří 39. místo. Šideri Váňové nevyšel závěr turnaje Ladies European Tour a obsadila 44. místo.

• Karolína Vlčková
    2

Zprávy

Vlčková vydřela postup, Váňová v boji o TOP 10 ztrácela

9. března 2019 – jom

Karolína Vlčková si na prvním turnaji sezóny Symetra Tour zahraje víkendová kola. České profesionálce stačilo zahrát v pátek jediné birdie, díky němuž si pojistila postup. Šideri Váňová na LET v Austrálii opustila umístění v první dvacítce po 76 ranách.

3

Zprávy

Skvělá Váňová hladce prošla cutem, Vlčková o něj bude bojovat

8. března 2019 – haf

Povedený vstup do nové sezony prožívá v Austrálii Šideri Váňová. Ta na svém prvním turnaji LET v tomto roce prošla bez problémů cutem, když se ve druhém kole Women’s NSW Open dostala tři rány pod par. Karolínu Vlčkovou naopak na Symetra Tour boj o cut teprve čeká.

4

Bleskovky

Váňová zahájila v Austrálii sezonu, čeká ji boj o cut

7. března 2019 – haf

Průměrný vstup do nové sezony prožila v Austrálii česká golfová profesionálka Šideri Váňová. První kolo Women's NSW Open ze série Ladies European Tour (LET) obešla za plus jedna, což stačí na dělené 33. místo. V pátek tak ji tak čeká boj o postup do víkendu.

5

Zprávy

Váňová si nepolepšila, kartu na Ladies European Tour ale získala

20. prosince 2018 – haf

Šideri Váňová sice získala opět po roce kartu na Ladies European Tour, její kategorie jí však nedává na mnoho startů příliš nadějí. Ve finálové fázi Q-School Ladies European Tour obsadila konečnou dělenou 43. příčku, což stačí pouze na kartu kategorie 9b.