Články na téma: Šideri Váňová

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková je na LETce v TOP 5, Váňová i Matuš dohráli

  21. září 2018 – pv

  Klára Spilková parádním způsobem zabojovala na dalším turnaji Ladies European Tour ve Španělsku, když na Estrella Dam Ladies Open zahrála nejlepší kolo dne za 64 ran (-7). S celkovým skóre -8 vystřelila do TOP 5.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková dala ve Francii cut, Matuš v Anglii dělený druhý

  7. září 2018 – pv

  Klára Spilková ve druhém kole turnaje Lacoste Ladies Open de France zabojovala a prošla cutem. K němu měla našlápnuto i Šideri Váňová, která ale na turnaji končí. Na skvělém děleném druhém místě je po dvou kolech Bridgestone Challenge Stanislav Matuš.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Famózní Matuš! V Anglii zahrál 61 ran a po prvním kole vede

  6. září 2018 – pv

  Takhle se bojuje o přežití! V případě Stanislava Matuše o přežití na Challenge Tour. Na Bridgestone Challenge v anglickém Lutonu zahrál své nejlepší kolo sezóny, které vyšperkoval sedmi (!) birdie v řadě a po prvním kole vede o dvě rány.

 • Klára Spilková
  4

  Bleskovky

  Spilková s Váňovou se po dlouhém měsíci vrací na LET

  5. září 2018 – pv

  Klára Spilková pokračuje ve své rozkouskované sezóně. Po měsíční pauze v kalendáři Ladies European Tour se od čtvrtka představí na Lacoste Open de France. V Golf du Medoc si zahraje i druhá Češka vlastnící kartu na LET Šideri Váňová.

 • Šideri Váňová
  5

  Bleskovky

  Váňová prošla do druhé fáze Q-school LPGA, Vlašínová končí

  27. srpna 2018 – haf

  Sen Šideri Váňové o LPGA ještě nekončí. Česká profesionálka postoupila do druhé fáze kvalifikační školy, která se uskuteční v polovině října na Floridě. Stále ještě amatérka Kateřina Vlašínová naopak úvodní fází q-school do dalších bojů neprošla.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení