Články na téma: Šideri Váňová

 • Šideri Váňová
  1

  Zprávy

  Váňová půjde za americkým snem. Bude hrát Symetra Tour

  20. října 2018 – pv

  Šideri Váňová se jen těsně o dvě rány neprobojovala do závěrečné Q-Series LPGA. Je zklamaná, na druhou stranu získala možnost startovat příští rok na Symetra Tour, kterou se rozhodla využít.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková si postup do Q-Series pohlídala, Váňové chyběly dvě rány

  19. října 2018 – haf

  Naprosto s přehledem zvládla 2. fázi Q-school LPGA Klára Spilková. V Plantation Golf and Country Clubu obsadila po čtyřech kolech na dvou hřištích dělenou čtvrtou příčku a zajistila si účast v Q-Series. Šideri Váňová a Karolína Vlčková naopak v kvalifikační škole končí.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková si jde pro postup, Váňová o něj bojuje. Vlčková bez šance

  18. října 2018 – haf

  Velmi blízko postupu do závěrečné Q-Series je Klára Spilková, která se ve třetím kole turnaje druhé fáze letošní kvalifikační školy o LPGA vrátila na dělené čtvrté místo. Šanci má stále také Šideri Váňová, Karolína Vlčková naopak bude turnaj na Floridě už jen dohrávat.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Češky si v Q-School pohoršily, postupové místo drží Spilková

  17. října 2018 – haf

  Po povedeném prvním kole v druhé fázi kvalifikační školy na LPGA přišlo lehké vystřízlivění. Přestože Klára Spilková a Šideri Váňová rozehrály i druhou rundu na hřišti Panther dobře, horší druhé devítky znamenaly pohoršení shodně o dvě rány. Karolína Vlčková se pak dostala do velmi těžké pozice.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková s Váňovou vstoupily do 2. fáze Q-school LPGA skvěle

  16. října 2018 – haf

  Parádní vstup do turnaje 2. fáze Q-School LPGA se povedl všem třem českým profesionálkám. Především Klára Spilková a Šideri Váňová ale začaly ve floridském Plantation Golf and Country Clubu skvěle a po prvním kole se drží na postupových příčkách do Q-Series.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení