Články na téma: Šideri Váňová

 • Šideri Váňová
  1

  Bleskovky

  Váňové došly síly, v Thajsku po kapačkách na cut nedosáhla

  22. června 2018 – haf

  Ve čtvrtek ještě dokázala Šideri Váňová na turnaji Ladies European Tour s nepřízní osudu bojovat, v pátek jí ale došly síly. Poté, co před startem turnaje v Thajsku prodělala podle všeho infekci z jídla nebo vody, skončila na výsledku +10 a cutem do víkendových kol neprojde.

 • Šideri Váňová
  2

  Bleskovky

  Váňová byla v nemocnici, v Thajsku začala kolem v paru

  21. června 2018 – haf

  Poté, co se Šideri Váňová oklepala z nepříjemnosti v podobě odcizení golfového vybavení, musela řešit další trable před turnaje Ladies European Tour v Thajsku. V Pattayi totiž den před startem turnaje skončila v nemocnici, na jejím prvním kole se to ale podle výsledku příliš nepodepsalo. Zahrála totiž slušné kolo v paru a dělí 24. místo.

 • Tereza Melecká
  3

  Zprávy

  LETAS na Konopišti vede Melecká, Váňové hole (ne)chyběly

  14. června 2018 – Honza Fait

  Domácí turnaj série LET Access rozehrála naprosto senzačně amatérka Tereza Melecká, která je po prvním kole AXA Czech Ladies Challenge za 67 ran (-5) v samostatném vedení. Pod par se z českých hráček dostala ve čtvrtek na Konopišti ještě profesionálka Šideri Váňová, která přitom do turnaje musela s náhradními holemi.

 • Šideri Váňová
  4

  Bleskovky

  Golfová krádež! Váňové ukradli hole ze zamčené garáže

  8. června 2018 – Honza Fait

  Velkou nepříjemnost musí řešit česká profesionálka Šideri Váňová. Ve středu totiž přišla prakticky o své veškeré golfové vybavení. Nejen hole, ale třeba i obrandované oblečení jí bylo odcizeno ve středu, když se lupiči vloupali do její garáže a auta.

 • Šideri Váňová
  5

  Bleskovky

  Váňová slaví další cut na LET, skončila na děleném 26. místě

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Úvod sezony podle vlastních slov obětovala změnám ve své hře a v posledních týdnech se to Šideri Váňové podle všeho vyplácí. Na Ladies European Tour si připsala druhý cut v řadě, když na francouzském Jabra Ladies Open obsadila dělenou 26. příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení