Články na téma: Šideri Váňová

 • Karolína Vlčková
  1

  Zprávy

  Vlčková si v Kansasu připsala druhý nejlepší výsledek sezony

  9. září 2019 – haf

  Blízko nejlepšímu výsledku sezony na Symetra Tour byla na Garden City Charity Classic česká golfová profesionálka Karolína Vlčková. Ještě jamku před koncem se držela v TOP 20, ale dabláč na závěr ji poslal na konečně dělené 28. místo.

 • Karolína Vlčková
  2

  Bleskovky

  Vlčkovou čeká boj o cut, Váňová má k postupu daleko

  7. září 2019 – pv

  Karolína Vlčková má šanci podruhé za sebou a v této sezóně Symetra Tour pošesté projít cutem. Minulý týden se jí to povedlo i přes zdravotní problémy, nyní ztrácí po prvním kole na postup jednu ránu. Úvodní runda se naopak vůbec nevyvedla Šideri Váňové.

 • Karolína Vlčková
  3

  Bleskovky

  Těžký život na Symetře. Váňová podpořila nemocnou Vlčkovou

  5. září 2019 – pv

  Šideri Váňovou a Karolínu Vlčkovou čeká od pátku do neděle další turnaj nižší zámořské Symetra Tour v Kansasu. Na tom předchozím se vedlo lépe Váňové, která vyrovnala svůj nejlepší výsledek sezóny, zatímco Vlčková se trápila se zdravotními problémy. Přesto se nevzdala, prošla cutem a bojovala až do konce.

 • Šideri Váňová
  4

  Bleskovky

  Váňová vyrovnala v Sioux Falls nejlepší umístění v sezóně

  2. září 2019 – pv

  I když jí nevyšlo závěrečné kolo podle představ, dosáhla Šideri Váňová dalšího kvalitního umístění na zámořské sérii Symetra Tour. Na Sioux Fall Greatlife Challenge skončila po finálovém kole za 72 ran (+2) s celkovým výsledkem -1 na děleném 26. místě.

 • Šideri Váňová
  5

  Zprávy

  Váňová v Jižní Dakotě skvělým finišem zaútočila na TOP 10

  1. září 2019 – pv

  Z obou českých profesionálek, které prošly cutem, to byla po dvou kolech Karolína Vlčková, která si vedla lépe na turnaji zámořské Symetra Tour. Ale po třetím kole Sioux Falls Greatlife Challenge je to Šideri Váňová, která půjde do finále v lepší pozici, když zahrála v sobotu parádních 65 ran (-5).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení