Články na téma: Šideri Váňová

 • Klára Spilková
  6

  Zprávy

  3 Češky čeká na Floridě druhá fáze bojů o LPGA

  12. října 2018 – haf

  Hned tři české golfistky vstoupí koncem tohoto týdne do druhé fáze kvalifikačního cyklu zámořské LPGA. Na Floridě se pokusí drsným sítem projít do ještě drsnější závěrečné fáze Klára Spilková, Karolína Vlčková a Šideri Váňová. Startuje se už v sobotu!

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilková je na LETce v TOP 5, Váňová i Matuš dohráli

  21. září 2018 – pv

  Klára Spilková parádním způsobem zabojovala na dalším turnaji Ladies European Tour ve Španělsku, když na Estrella Dam Ladies Open zahrála nejlepší kolo dne za 64 ran (-7). S celkovým skóre -8 vystřelila do TOP 5.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Spilková dala ve Francii cut, Matuš v Anglii dělený druhý

  7. září 2018 – pv

  Klára Spilková ve druhém kole turnaje Lacoste Ladies Open de France zabojovala a prošla cutem. K němu měla našlápnuto i Šideri Váňová, která ale na turnaji končí. Na skvělém děleném druhém místě je po dvou kolech Bridgestone Challenge Stanislav Matuš.

 • Stanislav Matuš
  9

  Zprávy

  Famózní Matuš! V Anglii zahrál 61 ran a po prvním kole vede

  6. září 2018 – pv

  Takhle se bojuje o přežití! V případě Stanislava Matuše o přežití na Challenge Tour. Na Bridgestone Challenge v anglickém Lutonu zahrál své nejlepší kolo sezóny, které vyšperkoval sedmi (!) birdie v řadě a po prvním kole vede o dvě rány.

 • Klára Spilková
  10

  Bleskovky

  Spilková s Váňovou se po dlouhém měsíci vrací na LET

  5. září 2018 – pv

  Klára Spilková pokračuje ve své rozkouskované sezóně. Po měsíční pauze v kalendáři Ladies European Tour se od čtvrtka představí na Lacoste Open de France. V Golf du Medoc si zahraje i druhá Češka vlastnící kartu na LET Šideri Váňová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení