Články na téma: Šideri Váňová

 • Šideri Váňová
  6

  Zprávy

  Šťastná Váňová po postupu na LET: Začíná mi nová cesta

  21. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Příští rok nebudeme na nejvyšší ženské evropské túře fandit jenom jedné, ale hned dvěma českým profesionálkám. Vedle Kláry Spilkové se na Ladies European Tour bude bít i Šideri Váňová, které po středeční postupu začala nová životní etapa.

 • Šideri Váňová
  7

  Zprávy

  SENZACE! Váňová získala kartu na Ladies European Tour

  20. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Před rokem jí ještě plná karta na Ladies European Tour o fous unikla, letos si ale Šideri Váňová v Maroku její zisk ve finálovém kole závěrečné fáze Q-school pohlídala. Na hřišti PalmGolf došla ve středu v paru a v době dohrání jí patřila dělená 18. pozice.

 • Šideri Váňová
  8

  Zprávy

  Divoká jízda Váňové. Karta na LET je blízko!

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Už jen jediné dobré kolo dělí Šideri Váňovou od získání karty na Ladies European Tour. Po čtyřech z pěti kol Q-school je v Maroku na děleném 16. místě se skóre -5. Kartu na příští sezónu přitom získá 25 nejlepších hráček. Lucie Hinnerová neprošla cutem.

 • Šideri Váňová
  9

  Zprávy

  Váňová sahá po kartě na LET, Hinnerová ztrácí

  18. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Opět po roce je Šideri Váňová v kvalifikační škole blízko zisku plné karty na Ladies European Tour. V Maroku je po třech z pěti kol se skóre -4 na děleném 16. místě, když karta čeká na 25 nejlepších hráček. Mezi ty se naopak s největší pravděpodobností nedostane Lucie Hinnerová.

 • Šideri Váňová
  10

  Zprávy

  Skvělá Váňová je po dvou kolech Q-school LET na postup

  17. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová zahrála parádní druhé kolo (68 ran, -4) na Q-school Ladies European Tour a po dvou kolech je v Maroku na děleném 22. místě s průběžným skóre -2. To by v tuto chvíli na postup těsně stačilo. Lucie Hinnerová dělí po neděli 61. příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení