Články na téma: Šideri Váňová

 • Gabriela Roberta Vítů
  6

  Bleskovky

  Na LETAS se představí čtyři Češky, v zámoří hraje Vlčková

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  Celkem čtyři české hráčky se představí v tomto týdnu na nižší evropské LET Access Series. Ke dvěma profesionálkám Šideri Váňové a Lucii Hinnerové se na VP Bank Ladies Open připojí amatérky Gabriela Roberta Vítů a Patricie Macková. V zámoří pak čeká Karolínu Vlčkovou další turnaj na Symetra Tour, kde bojuje o kartu na LPGA.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Parádní výkon Spilkové! Před finále ztrácí dvě rány

  21. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si stále drží velkou šanci na obhajobu vítězství na Lalla Meryem Cupu v Maroku. V sobotu zahrála opět výsledek -2 (70) a s celkovým skóre -3 půjde do finále se ztrátou dvou ran na vedení.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Spilková opět útočí na triumf, Váňová dala první cut

  20. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Úspěšný pátek mají za sebou obě české golfistky na Lalla Meryem Cupu v Maroku. Obhájkyně loňského vítězství Klára Spilková si tu po roce opět zahraje o vítězství, když po dvou kolech ztrácí dvě rány na vedení. Svůj první cut na LET v kariéře dala i Šideri Váňová.

 • Klára Spilková
  9

  Zprávy

  Spilková začala obhajobu za +1, Váňová v Maroku ztrácí

  19. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  První kolo jako obhájkyně titulu v roli profesionálky za sebou má Klára Spilková. Ta zvládla úvodní rundu na Lalla Meryem Cupu za plus jedna a po čtvrtku dělí 23. místo. Druhá Češka v turnaji Šideri Váňová uzavírá první stovku, když na hřišti poztrácela šest ran.

 • Jana Melichová
  10

  Bleskovky

  Silný vítr přivál Melichové skvělé 5. místo z Francie

  8. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Životní výsledek mezi profesionálkami si připsala amatérka Jana Melichová. Ta skončila na turnaji Terre Blanche Ladies Open 2018 na senzačním pátém místě, když finálové kolo bylo pro silný vítr zrušeno. Do elitní desítky se dostala ještě Klára Spilková.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení