Články na téma: Šideri Váňová

 • Šideri Váňová
  6

  Zprávy

  Váňová si opět uhrála kartu na LET. Hinnerová v Q-School končí

  19. prosince 2018 – pv

  Šideri Váňová si na Q-School Ladies European Tour zahraje ještě jedno kolo. V tom čtvrtém stejně jako předchozí den zahrála velice solidních 70 ran (-2) a s celkovým skóre +1 si ve čtvrtek pokusí uhrát co nejlepší výchozí pozici pro sezónu LET 2019. Zatím se dělí o 40. příčku.

 • Lucie Hinnerová
  7

  Zprávy

  Hinnerové se rozplývá sen. Váňová v Q-School LET zabojovala

  18. prosince 2018 – pv

  Ze dvou českých profesionálek usilujících v Q-School Ladies European Tour o kartu na příští sezónu je na tom po třech kolech Lalla Aicha Tour School v Maroku mnohem lépe Šideri Váňová, která už se dostala nad hranici cutu. Téměř bez šance na postup je Lucie Hinnerová.

 • Šideri Váňová
  8

  Zprávy

  Karta na LET je pořád daleko. Zlepšila se jen Váňová

  17. prosince 2018 – pv

  Obě české hráčky ve finálové fázi Q-School na Ladies European Tour stále zaostávají za hranicí cutu. Pokud se po čtyřech kolech nedostanou do TOP 60, přijdou o možnost uhrát si kartu na LET pro sezónu 2019. Šideri Váňová ztrácí po dvou kolech na postup dvě rány, Lucie Hinnerová tři.

 • Šideri Váňová
  9

  Zprávy

  Hinnerové ani Váňové se úvod finále Q-School LET nepovedl

  16. prosince 2018 – pv

  V neděli začala v marockém Marrakéši finálová fáze letošní Q-School Ladies European Tour. Účastní se jí i dvě Češky. Ani jedné však úvodní kolo nevyšlo. Lucie Hinnerová zahrála +3 a patří jí dělené 68. místo. Šideri Váňová je se skóre +5 na děleném 97. místě ze 115. startujících.

 • Šideri Váňová
  10

  Zprávy

  Váňová půjde za americkým snem. Bude hrát Symetra Tour

  20. října 2018 – pv

  Šideri Váňová se jen těsně o dvě rány neprobojovala do závěrečné Q-Series LPGA. Je zklamaná, na druhou stranu získala možnost startovat příští rok na Symetra Tour, kterou se rozhodla využít.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení