Články na téma: Šideri Váňová

 • Klára Spilková
  21

  Zprávy

  Nepovedený úvod. Spilková zahrála jamku za 9, Váňová je poslední

  2. srpna 2018 – pv

  Obě české hráčky prožily nepovedený úvod RICOH Women's British Open ve Skotsku, který je čtvrtým majorem sezóny. Kláru Spilkovou potopila jedna nepovedená jamka, na které zahrála devět ran. Šideri Váňová je po prvním kole na chvostu samém chvostu leaderboardu.

 • Petr Gál
  22

  Bleskovky

  Mrůzka s Gálem čeká Švédsko, dvě Češky si zahrají major

  1. srpna 2018 – haf

  K Anglii a Švédsku se budou v tomto týdnu upínat zraky českých golfových fanoušků. Na Ostrovech se koná letošní čtvrtý ženský major i s Klárou Spilkovou a Šideri Váňovou, na Swedish Challenge chtějí pokračovat ve skvělých českých výkonech Filip Mrůzek a Petr Gál.

 • Šideri Váňová
  23

  Zprávy

  Naprostá bomba! Váňová si uhrála British Open, i s nalezenými holemi

  31. července 2018 – Honza Fait

  Skvělé dny českého golfu pokračují! Šideri Váňová se senzačně kvalifikovala na letošní Ricoh Women's British Open a na čtvrtém letošním ženském majoru doplní už jistou českou účastnici Kláru Spilkovou. Navíc se našly její ukradené hole.

 • Šideri Váňová
  24

  Bleskovky

  Váňové došly síly, v Thajsku po kapačkách na cut nedosáhla

  22. června 2018 – haf

  Ve čtvrtek ještě dokázala Šideri Váňová na turnaji Ladies European Tour s nepřízní osudu bojovat, v pátek jí ale došly síly. Poté, co před startem turnaje v Thajsku prodělala podle všeho infekci z jídla nebo vody, skončila na výsledku +10 a cutem do víkendových kol neprojde.

 • Šideri Váňová
  25

  Bleskovky

  Váňová byla v nemocnici, v Thajsku začala kolem v paru

  21. června 2018 – haf

  Poté, co se Šideri Váňová oklepala z nepříjemnosti v podobě odcizení golfového vybavení, musela řešit další trable před turnaje Ladies European Tour v Thajsku. V Pattayi totiž den před startem turnaje skončila v nemocnici, na jejím prvním kole se to ale podle výsledku příliš nepodepsalo. Zahrála totiž slušné kolo v paru a dělí 24. místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení