Články na téma: Šideri Váňová

 • Šideri Váňová
  21

  Zprávy

  Divoká jízda Váňové. Karta na LET je blízko!

  19. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Už jen jediné dobré kolo dělí Šideri Váňovou od získání karty na Ladies European Tour. Po čtyřech z pěti kol Q-school je v Maroku na děleném 16. místě se skóre -5. Kartu na příští sezónu přitom získá 25 nejlepších hráček. Lucie Hinnerová neprošla cutem.

 • Šideri Váňová
  22

  Zprávy

  Váňová sahá po kartě na LET, Hinnerová ztrácí

  18. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Opět po roce je Šideri Váňová v kvalifikační škole blízko zisku plné karty na Ladies European Tour. V Maroku je po třech z pěti kol se skóre -4 na děleném 16. místě, když karta čeká na 25 nejlepších hráček. Mezi ty se naopak s největší pravděpodobností nedostane Lucie Hinnerová.

 • Šideri Váňová
  23

  Zprávy

  Skvělá Váňová je po dvou kolech Q-school LET na postup

  17. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová zahrála parádní druhé kolo (68 ran, -4) na Q-school Ladies European Tour a po dvou kolech je v Maroku na děleném 22. místě s průběžným skóre -2. To by v tuto chvíli na postup těsně stačilo. Lucie Hinnerová dělí po neděli 61. příčku.

 • Lucie Hinnerová
  24

  Bleskovky

  Do boje o Ladies European Tour jdou také 2 Češky

  15. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Stejně jako ve finálové fázi Q-school LPGA i v závěrečné bitvě o karty na Ladies European Tour se představí dvě české hráčky. Jen místo Kláry Spilkové a Karolíny Vlčkové to budou Šideri Váňová a Lucie Hinnerová. První kolo startuje už v sobotu!

 • Šideri Váňová
  25

  Bleskovky

  Váňová finále pokazila a je třetí, postupuje i Hinnerová

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Šideri Váňová vedla na turnaji 1. fáze Q-school v Maroku po prvním, druhém i třetím kole. Po tom finálovém už ale na špici nefiguruje. Nevadí to, v této fázi kvalifikační školy Ladies European Tour jde především o postup, na který dosáhla. Stejně jako Lucie Hinnerová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení