Články na téma: Šideri Váňová

 • Gabriela Roberta Vítů a Patricie Macková
  21

  Zprávy

  Amatérky lepší profesionálek! Na LETAS daly cut Macková a Vítů

  5. května 2018 – GolfExtra.cz

  Opět se ukázalo, že český golf se zatím může opírat především o ženy. Tedy, v tomto případě ještě spíše o dívky. Na turnaji LETAS totiž po senzačních výsledcích ve druhém kole prošly cutem amatérky Patricie Macková a Gabriela Roberta Vítů. Profesionálky naopak končí.

 • Gabriela Roberta Vítů
  22

  Bleskovky

  Na LETAS se představí čtyři Češky, v zámoří hraje Vlčková

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  Celkem čtyři české hráčky se představí v tomto týdnu na nižší evropské LET Access Series. Ke dvěma profesionálkám Šideri Váňové a Lucii Hinnerové se na VP Bank Ladies Open připojí amatérky Gabriela Roberta Vítů a Patricie Macková. V zámoří pak čeká Karolínu Vlčkovou další turnaj na Symetra Tour, kde bojuje o kartu na LPGA.

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  Parádní výkon Spilkové! Před finále ztrácí dvě rány

  21. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková si stále drží velkou šanci na obhajobu vítězství na Lalla Meryem Cupu v Maroku. V sobotu zahrála opět výsledek -2 (70) a s celkovým skóre -3 půjde do finále se ztrátou dvou ran na vedení.

 • Klára Spilková
  24

  Zprávy

  Spilková opět útočí na triumf, Váňová dala první cut

  20. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Úspěšný pátek mají za sebou obě české golfistky na Lalla Meryem Cupu v Maroku. Obhájkyně loňského vítězství Klára Spilková si tu po roce opět zahraje o vítězství, když po dvou kolech ztrácí dvě rány na vedení. Svůj první cut na LET v kariéře dala i Šideri Váňová.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Spilková začala obhajobu za +1, Váňová v Maroku ztrácí

  19. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  První kolo jako obhájkyně titulu v roli profesionálky za sebou má Klára Spilková. Ta zvládla úvodní rundu na Lalla Meryem Cupu za plus jedna a po čtvrtku dělí 23. místo. Druhá Češka v turnaji Šideri Váňová uzavírá první stovku, když na hřišti poztrácela šest ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení