Články na téma: Šideri Váňová

 • Stanislav Matuš
  21

  Bleskovky

  Matuš (-3) je sedmnáctý, Váňová s Kouskovou daly cut na LETAS

  16. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Na Pro Golf Tour začíná jít do tuhého. Zbývá odehrát tři turnaje a Stanislav Matuš stále drží příčku, zajišťující kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Jeho náskok je však minimální, a tak potřebuje i nadále pokračovat v dobrých výkonech. Ve středu mu to vyšlo.

 • Stanislav Matuš
  22

  Bleskovky

  Matuš skončil na Pro Golf Tour šestý, Váňová sedmá na LETAS

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Sahal po dalších bodech do světového žebříčku, o které ho připravilo až bogey na poslední jamce. I tak má ale Stanislav Matuš za sebou další povedený turnaj na Pro Golf Tour. Skvěle rozehrané to měla také Šideri Váňová na LETAS, finálové kolo ale pokazila.

 • Sára Kousková
  23

  Zprávy

  Kousková je na LETAS ránu od TOP 10, cut dala také Váňová

  5. května 2017 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehraný turnaj nižší ženské evropské profisérie LET Access má česká amatérka Sára Kousková. Na švýcarském VP Bank Ladies Open je po dvou kolech se skóre -2 na děleném 11. místě, cutem do finálového kola prošla i profesionálka Šideri Váňová.

 • Sára Kousková
  24

  Zprávy

  Na LET Access ve Švýcarsku bude hrát 5 Češek

  3. května 2017 – GolfExtra.cz

  Ladies European Tour si sice vzala na skoro dva měsíce pauzu, a tak v květnu musí vzít fanoušci ženského golfu za vděk alespoň nižší LET Access. Hned první akce ve Švýcarsku je ale pro české fanoušky nesmírně zajímavá, hrát ji totiž bude hned pět Češek.

 • Šideri Váňová a karta na LET
  25

  Zprávy

  Váňová o kartě na Ladies European Tour: Hodně pro mě znamená

  23. prosince 2016 – Honza Fait

  Byla tak strašně blízko plné kartě na Ladies European Tour. Ale i když na ni nakonec nedosáhla a musí se spokojit pouze s kartou částečnou, je Šideri Váňová spokojená. Otázkou ale zůstává, na kolika turnajích nejvyšší evropské série se v příští sezoně objeví.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení