Články na téma: Šimon Zach

 • Šimon Zach
  1

  Zprávy

  Obrozený Zach po měsících trápení: Člověk prostě musí vydržet

  5. června 2018 – Honza Fait

  Koncem května byl jedním ze dvou nejlepších českých hráčů na prvním letošním domácím turnaji Challenge Tour. Amatér Šimon Zach se na Kunětické Hoře mezi profesionály neztratil, i když měl za sebou jedny z nejhorších golfových měsíců v životě. I jeho příklad ale potvrzuje pravdivost rčení, že co tě nezabije, to tě posílí.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Nejlepší Češi na Kuňce byli Mrůzek a Zach, vyhrál 17letý Korejec

  27. května 2018 – Honza Fait

  Filip Mrůzek doufal v lepší nedělní výkon, Šimon Zach si naopak těžko mohl představit lepší. Ve finále to pro oba dva znamenalo na D+D REAL Czech Challenge se skóre -7 dělené 25. místo. Z vítězství se na Kunětické Hoře radoval teprve 17letý Korejec Minkyu Kim (-20).

 • Šimon Zach
  3

  Zprávy

  Zach si to na Kuňce užívá, Kořínek bojuje a odmítá "kdyby"

  26. května 2018 – Petr Vlček

  Jediný amatér, který zbyl ve startovním poli D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře, pokračuje ve výborných výkonech. Především na druhé devítce třetího kola Šimon Zach zářil a z českých hráčů je zatím třetí nejlepší. O ránu lépe si stojí Aleš Kořínek, který si po dohrání opět trochu zaláteřil.

 • Aleš Kořínek
  4

  Zprávy

  Velký český golfový den! Na Kuňce dalo cut PĚT Čechů

  25. května 2018 – Honza Fait

  Tak tohle ještě český golf nepamatuje! Na sedmém ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge dalo hned pět domácích hráčů cut. O víkendu si pod Kunětickou horou zahrají Filip Mrůzek, Aleš Kořínek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a amatér Šimon Zach.

 • Šimon Zach
  5

  Bleskovky

  Dva měsíce Zachova trápení: Proto lidé hrají a milují golf

  28. března 2018 – GolfExtra.cz

  S loňským rokem se loučil ve velké pohodě. Na své konto si připsal dva premiérové zámořské univerzitní tituly a konečně se stal oporou svého týmu Louisville Cardinals. Vstup do nového roku však Šimonu Zachovi vůbec nevyšel. Nyní ale věří, že se vše v dobré obrací.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení