Články na téma: Šimon Zach

 • Jan Cafourek
  1

  Zprávy

  Cafourek nedal v Berouně nikomu šanci, zvítězil o pět ran

  4. srpna 2019 – pv

  Vítězem WGM Czech Open v Berouně se v neděli stal Jan Cafourek, který si v posledním čtvrtém kole pohlídal velký náskok a zvítězil o pět ran před Slovákem Štefanem Páleníkem. O ránu sice nepřekonal rekordní vítězné skóre -22 Filipa Mrůzka z loňského roku, ale to ho nejspíš tolik mrzet nebude.

 • Filip Mrůzek
  2

  Bleskovky

  V Berouně obhajuje titul Mrůzek, trefí konečně někdo Tatru?

  30. července 2019 – haf

  Obhájce titulu Filip Mrůzek, Šimon Zach poprvé jako profesionál, 144 hráčů ve startovním poli a 600 tisíc korun v banku a odměna 200 tisíc korun pro vítěze, to je jen stručný výčet základních údajů těsně před startem 6. ročníku turnaje WGM Czech Open, které se odehraje od 1. do 4. srpna na hřišti Beroun Golf Clubu.

 • Jiří Zuska
  3

  Bleskovky

  Čechy táhne ve Švédsku Zuska. V Itálii se blýskla Melichová

  9. července 2019 – pv

  V úterý se na čtyřech různých místech v Evropě rozběhlo týmové mistrovství Evropy. Čeští muži jsou po prvním dnu ve Švédsku na 15. místě. Nejlépe z nich zahrál Jiří Zuska, který došel v paru. Mnohem lépe se dařilo ženám, které jsou v Itálii po prvním kole na postupovém osmém místě.

 • Šimon Zach
  4

  Bleskovky

  Poprvé jako profesionál se ukáže Zach v Berouně

  9. července 2019 – haf

  Profesionální premiéra Šimona Zacha, nejlepšího českého amatéra posledních let, je jedním z největších taháků golfového turnaje WGM Czech Open s dotací 600 tisíc korun. Letošní, v pořadí už šestý ročník se hraje od 1. do 4. srpna, stejně jako v předchozích pěti letech na hřišti Beroun Golf Clubu.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Z Čechů pod parem pouze Matuš a Mrůzek, slovenský prapor drží Mach

  4. července 2019 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš je po 1. kole nejlepším českým golfistou v průběžném pořadí D+D REAL Slovakia Challenge na Penati. Se svým skóre -3 je na děleném 25. místě. Jen o ránu hůře zahrál amatér Pavol Mach, který je na děleném 43. místě nejlepším z domácích hráčů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení