Články na téma: Šimon Zach

 • Šimon Zach
  1

  Zprávy

  Hrál špatně, trápil se. Pak Zach vyhrál v USA díky eaglu čtvrtý titul

  13. března 2019 – haf

  Jak tenká může být v golfu hranice mezi úsměvy a smutkem poznal opět na vlastní kůži nejlepší český amatér Šimon Zach. Na vyřazení z týmu Louisville Cardinals zareagoval na akci Bash at the Beach jak nejlépe mohl - třetím univerzitním vítězstvím a už čtvrtým v USA.

 • Golfista roku ČGF 2018
  2

  Zprávy

  Golfisty roku ČGF 2018 se opět stali Zach a Kousková

  24. listopadu 2018 – GolfExtra.cz

  Anketu Golfista roku 2018 České golfové federace vyhráli stejně jako před rokem Sára Kousková a Šimon Zach. Na pražském Smíchově byli oceněni vítězové tuzemských amatérských žebříčků a celoročních sérií. Za oba golfisty studující v USA převzali ocenění jejich nejbližší.

 • Šimon Zach
  3

  Zprávy

  Zach vítězství stále vstřebává: Důležité je věřit sám sobě

  17. října 2018 – Honza Fait

  Prožíval nemastný neslaný podzim ve svém posledním ročníku na zámořské univerzitě. Povedená kola pravidelně střídal s těmi horšími, a tak jeho celkové výsledky byly spíše průměrné. V minulém týdnu to ale Šimon Zach konečně zlomil. A hned z toho bylo vítězství!

 • Šimon Zach
  4

  Zprávy

  JO! Podzim Zachovi svědčí, vyhrál svůj třetí zámořský turnaj

  15. října 2018 – haf

  Podzimní turnaje Šimonu Zachovi v zámoří očividně svědčí. Loni si připsal dva tituly, letos slavil v neděli svůj první. Díky báječnému finálovému kolu za 66 ran (-6) ovládl s celkovým skóre -15 Bank of Tennessee Intercollegiate a pomohl svému týmu k druhému místu.

 • Jana Melichová
  5

  Bleskovky

  Začátek sezóny na jedničku. Češi patřili k oporám univerzit

  17. září 2018 – pv

  Ve svém druhém turnaji v nováčkovské sezóně na Old Dominion University se opět blýskla Jana Melichová. V individuálním pořadí turnaje Mary Fossum Invitational v Michiganu obsadila dělené 11. místo. Dobře zahráli na svém turnaji i Šimon Zach a Jiří Zuska za University of Louisville v Kentucky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení