Články na téma: Šimon Zach

 • Šimon Zach
  1

  Zprávy

  Golfisty roku ČGF 2017 se stali Šimon Zach a Sára Kousková

  25. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Letošními vítězi ankety Golfista roku České golfové federace se stali Šimon Zach a Klára Kousková. Zach byl zároveň v pražském Erpet Golf Centru vyhlášen celkovým vítězem, čímž obhájil své loňské prvenství.

 • Šimon Zach
  2

  Zprávy

  SENZACE! Zach vyhrál svůj druhý zámořský turnaj

  23. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělá říjnová forma Šimona Zacha neopustila ani v listopadu. Nejlepší český amatér si po třech TOP 10 včetně prvního univerzitního vítězství připsal další titul na The Gobbler Amateur, na kterém se jako jediný dostal ve všech třech kolech pod par a vyhrál o ránu.

 • Šimon Zach
  3

  Zprávy

  Zach pomáhá ostatním a září: Konečně si to sedlo

  3. listopadu 2017 – Honza Fait

  Prožil nejlepší měsíc na americké univerzitě. V říjnu Šimon Zach nejprve zaznamenal dvě umístění v elitní desítce, aby si v samém jeho závěru připsal premiérový zámořský titul. Nejlepší český amatér tak zvládá pozici jedničky týmu Louisville Cardinals na jedničku.

 • Šimon Zach
  4

  Zprávy

  PARÁDA! Zach vyhrál svůj první univerzitní turnaj

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Šel si pro něj a má ho! Šimon Zach potvrdil svou senzační formu na posledním podzimním univerzitním turnaji vítězstvím. Svůj první americký titul si připsal na Warrior Princeville Makai Invitational, který ovládl seskóre -21. Svůj tým navíc dovedl k jasnému vítězství.

 • Šimon Zach
  5

  Bleskovky

  Skvělý Zach je se skóre -15 druhý, jeho tým vede

  31. října 2017 – GolfExtra.cz

  Šimon Zach má v posledních týdnech v zámoří formu jako hrom a potvrzuje to i na posledním turnaji podzimní části univerzitní sezony. Na Warrior Princeville Invitational je po dvou kolech se skóre -15 druhý, když v pondělí zahrál druhé kolo za skvělých 63 ran (-9).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení