Články na téma: Šimon Zach

 • Šimon Zach
  1

  Bleskovky

  Dva měsíce Zachova trápení: Proto lidé hrají a milují golf

  28. března 2018 – GolfExtra.cz

  S loňským rokem se loučil ve velké pohodě. Na své konto si připsal dva premiérové zámořské univerzitní tituly a konečně se stal oporou svého týmu Louisville Cardinals. Vstup do nového roku však Šimonu Zachovi vůbec nevyšel. Nyní ale věří, že se vše v dobré obrací.

 • Golfista roku 2017
  2

  Zprávy

  Golfistům roku zazpíval i Gott, Konvičková dojala sál

  9. března 2018 – Honza Fait

  Nejlepší české golfisty uplynulého roku ocenil během galavečera na pražském Chodově svým zpěvem sám Karel Gott. Vítězi ankety Golfista roku se stali Klára Spilková, Stanislav Matuš, Sára Kousková a Šimon Zach. Oceněni byli i Roman Šebrle a Jaromír Bosák.

 • Šimon Zach
  3

  Zprávy

  Golfisty roku ČGF 2017 se stali Šimon Zach a Sára Kousková

  25. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Letošními vítězi ankety Golfista roku České golfové federace se stali Šimon Zach a Klára Kousková. Zach byl zároveň v pražském Erpet Golf Centru vyhlášen celkovým vítězem, čímž obhájil své loňské prvenství.

 • Šimon Zach
  4

  Zprávy

  SENZACE! Zach vyhrál svůj druhý zámořský turnaj

  23. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělá říjnová forma Šimona Zacha neopustila ani v listopadu. Nejlepší český amatér si po třech TOP 10 včetně prvního univerzitního vítězství připsal další titul na The Gobbler Amateur, na kterém se jako jediný dostal ve všech třech kolech pod par a vyhrál o ránu.

 • Šimon Zach
  5

  Zprávy

  Zach pomáhá ostatním a září: Konečně si to sedlo

  3. listopadu 2017 – Honza Fait

  Prožil nejlepší měsíc na americké univerzitě. V říjnu Šimon Zach nejprve zaznamenal dvě umístění v elitní desítce, aby si v samém jeho závěru připsal premiérový zámořský titul. Nejlepší český amatér tak zvládá pozici jedničky týmu Louisville Cardinals na jedničku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení