Články na téma: Šimon Zach

 • Golfista roku ČGF 2018
  1

  Zprávy

  Golfisty roku ČGF 2018 se opět stali Zach a Kousková

  24. listopadu 2018 – GolfExtra.cz

  Anketu Golfista roku 2018 České golfové federace vyhráli stejně jako před rokem Sára Kousková a Šimon Zach. Na pražském Smíchově byli oceněni vítězové tuzemských amatérských žebříčků a celoročních sérií. Za oba golfisty studující v USA převzali ocenění jejich nejbližší.

 • Šimon Zach
  2

  Zprávy

  Zach vítězství stále vstřebává: Důležité je věřit sám sobě

  17. října 2018 – Honza Fait

  Prožíval nemastný neslaný podzim ve svém posledním ročníku na zámořské univerzitě. Povedená kola pravidelně střídal s těmi horšími, a tak jeho celkové výsledky byly spíše průměrné. V minulém týdnu to ale Šimon Zach konečně zlomil. A hned z toho bylo vítězství!

 • Šimon Zach
  3

  Zprávy

  JO! Podzim Zachovi svědčí, vyhrál svůj třetí zámořský turnaj

  15. října 2018 – haf

  Podzimní turnaje Šimonu Zachovi v zámoří očividně svědčí. Loni si připsal dva tituly, letos slavil v neděli svůj první. Díky báječnému finálovému kolu za 66 ran (-6) ovládl s celkovým skóre -15 Bank of Tennessee Intercollegiate a pomohl svému týmu k druhému místu.

 • Jana Melichová
  4

  Bleskovky

  Začátek sezóny na jedničku. Češi patřili k oporám univerzit

  17. září 2018 – pv

  Ve svém druhém turnaji v nováčkovské sezóně na Old Dominion University se opět blýskla Jana Melichová. V individuálním pořadí turnaje Mary Fossum Invitational v Michiganu obsadila dělené 11. místo. Dobře zahráli na svém turnaji i Šimon Zach a Jiří Zuska za University of Louisville v Kentucky.

 • Šimon Zach
  5

  Zprávy

  Zach i Zuska zahájili skvěle univerzitní sezónu v USA

  15. září 2018 – pv

  Univerzitní tým Lousville Cardinals má od nové sezóny ve svém týmu už dva Čechy. K Šimonu Zachovi, který zahájil v USA už svou sezónu, přibyl jako nováček do týmu i Jiří Zuska. Oba zahájili nový školní rok skvěle. Stejně tak i Jana Melichová, která má již první turnaj za sebou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení