Články na téma: Solheim Cup

 • Suzzan Pettersen
  1

  Zprávy

  Odchod na vrcholu. Suzann Pettersen po vítězném puttu ukončila kariéru

  16. září 2019 – haf

  Její nominace do evropského solheimcupového týmu byla hodně kontroverzní. Kapitánka Catriona Matthewová jí dala divokou kartu, přestože pro to neměla zdánlivě jediný racionální důvod. ... Norská golfová legenda Suzann Pettersen se však stala hrdinkou bitvy Evropy s USA, aby jen pár minut po vítězném puttu řekla, že končí s golfem.

 • Jessica Korda Solheim Cup
  2

  Bleskovky

  Proti komu Kordovy? Složení nedělních singlů na Solheim Cupu

  15. září 2019 – haf

  Bude to velké drama, do kterého ve skotském Gleneagles zasáhnou také Jessica a Nelly Kordovy. Po dvou dnech je na letošním Solheim Cupu stav mezi Evropou a Spojenými státy nerozhodný 8:8, takže skutečně o všem rozhodnou pouze singly. Jaké je jejich složení?

 • Sestry Kordovy
  3

  Bleskovky

  Sestry Kordovy opět dominantní, Američanky srovnaly krok

  14. září 2019 – haf

  Za vyrovnaného stavu 8:8 půjdou do finálových singlů hráčky Evropy a USA v letošním Solheim Cupu. Ve skotském Gleneagles o tom rozhodly sobotní odpolední fourbally, které Američanky vyhrály 2,5:1,5. Dopoledne si pak další dominantní vítězství připsaly sestry Kordovy.

 • Anne Van Dam
  4

  Bleskovky

  Příšerné tempo na Solheim Cupu! Na devět jamek tři hodiny

  14. září 2019 – haf

  Šnečí tempo není podle všeho problém pouze mužského golfu. Jeden z nejpalčivějších problémů současného golfu ukázal i první den Solheim Cupu, kdy některé čtyřhry trvaly nepředstavitelně dlouho. A znechucené z toho byly mimo jiné i obě kapitánky.

 • Nelly a Jessica Kordovy
  5

  Bleskovky

  Sestry Kordovy spolu řádily, v Solheim Cupu ale vede Evropa

  13. září 2019 – haf

  Byl to senzační výkon od Jessicy a Nelly Kordových na úvod letošního Solheim Cupu! Společně bok po boku v pátečních dopoledních foursomech roznesly své soupeřky Caroline Massonovou a Jodi Ewart Shadoffovou 6&4, Američanky ale i přesto po prvním dnu prohrávají.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení