Články na téma: Solheim Cup

 • Solheim Cup
  1

  Zprávy

  Evropa mění pro Solheim Cup pravidla, jaké jsou šance Spilkové?

  31. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Zastavit nadvládu Američanek v Solheim Cupu v posledních letech se v příštím roce na domácí půdě pokusí Evropanky, které svůj tým složí podle nových pravidel. Jak se dotknou případných šancí Kláry Spilkové na účast v evropském týmu? Výrazně.

 • Catriona Matthew
  2

  Bleskovky

  Matthew povede Evropu v Solheim Cupu doma ve Skotsku

  22. září 2017 – GolfExtra.cz

  Přerušit nadvládu Američanek v Solheim Cupu v posledních čtyřech letech se za dva roky pokusí tým Evropy pod vedením kapitánky Catriony Matthew. Ta povede evropský tým ve svém domácím prostředí, hrát se totiž bude ve skotském Gleneagles.

 • Solheim Cup
  3

  Bleskovky

  OBRAZEM: Solheim Cup 2017

  22. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Byla to opět skvělá reklama na ženský golf. V Des Moines Golf and Country Clubu se v minulém týdnu střetly nejlepší hráčky Spojených států a Evropy v pořadí již 15. Solheim Cupu, na kterém obhájili své poslední vítězství domácí Američanky. Ale byl to boj.

 • Solheim Cup
  4

  Zprávy

  Zázrak se nekonal, Solheim Cup vyhrály Američanky

  21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  S náskokem pěti ran vstupovaly do nedělních singlů a s náskokem pěti ran zvítězily. Američanky ovládly letošní Solheim Cup, když porazily Evropu 16,5:11:5. Jejich vítězství se zrodilo v pátečních a sobotních odpoledních fourballech, které jasně ovládly.

 • GettyImages-835624636 (2).jpg
  5

  Bleskovky

  Američanky drží Evropanky na uzdě, vedou o pět bodů

  20. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Podobný průběh jako den první měl na letošním Solheim Cupu i ten druhý. Evropanky ještě dokázaly držet krok v dopoledních foursomech, v odpoledních fourballech už ale opět dominovaly domácí Američanky a před nedělními singly vedou jasně 10,5:5,5.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení