Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  1

  Bleskovky

  Pět Čechů si pod Alpami zahraje další díl Challenge Tour

  17. července 2019 – pv

  Od čtvrtka do neděle pokračuje v Rakousku série Challenge Tour, tentokrát hned s pěti Čechy. Turnaje Euram Bank Open v Golf Clubu Adamstal se zúčastní Stanislav Matuš, Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a Aleš Kořínek.

 • Rhys Enoch
  2

  Zprávy

  Skvělý Cafourek a dva Češi v TOP 20! Na Penati vyhrál Enoch

  7. července 2019 – Petr Vlček

  Své nejlepší kolo na D+D REAL Slovakia Challenge si Jan Cafourek schoval na nedělní finále. Rundou za 66 ran (-6) se dostal na skóre -9 a vyšvihl se tak na dělené 19. místo. V TOP 20 skončil na Challenge Tour na Penati i Stanistav Matuš. Zvítězil Rhys Enoch z Walesu.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Spokojený Matuš proputtoval TOP 10, těší se na týden volna

  7. července 2019 – Honza Fait

  Velmi povedený turnaj za sebou má na Challenge Tour Stanislav Matuš. Přesto na něm bylo cítit, jak ho mrzí, že to na Penati v rámci D+D REAL Slovakia Challenge nedopadlo ještě o fous lépe. Od TOP 10 ho dělila jediná rána, alespoň si ale dá potřebný týden volna.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Matuš konečně zvládl závěr a myslí na TOP 10, Pod par zahrál i Cafourek

  6. července 2019 – haf

  Do třetice všeho dobrého zvládl Stanislav Matuš nepokazit na D+D REAL Slovakia Challenge závěr velmi dobře rozehraného kola a před finálovou rundou ho dvě rány na Penati dělí od elitní desítky. Další dobré kolo pak přidal také druhý Čech v cutu Jan Cafourek.

 • Jan Cafourek
  5

  Zprávy

  Matuš útočil na elitní desítku, Cafourek dal cut šestimetrákem

  5. července 2019 – Honza Fait

  Dva Češi si zahrají na D+D REAL Slovakia Challenge finálová kola. Do víkendu si proklestili cestu Stanislav Matuš a Jan Cafourek, Filip Mrůzek naopak nešťastně končí. Nejlepším domácím hráčem byl 17letý amatér Pavol Mach, na cut mu chyběla jediná rána.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení