Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Matuš se omlouvá svému kouči: Bylo to v negativních emocích

  27. května 2018 – Honza Fait

  Když Stanislav Matuš dohrál druhé kolo na D+D REAL Czech Challenge, cloumaly s ním emoce. A ty následně nedokázal úplně ukočírovat při rozhovoru, který jste si mohli přečíst pouze u nás na webu. Nyní se Matuš za svá prohlášení veřejně omluvil.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Zklamaný Matuš: Změna trenéra byla obrovská chyba

  25. května 2018 – Petr Vlček

  Z početné ekipy domácích hráčů se právě od něj čekalo nejvíc. Na podniku Challenge Tour na Kuňce měl Stanislav Matuš potvrdit, že tu jako jediný Čech nehraje na sponzorskou pozvánku, ale s právy majitele karty na tuto prestižní sérii. Zklamaně však skončil po dvou kolech s výčitkami, že v zimě udělal velkou chybu.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Koupání i krmení si Matuš užívá: FaceTime je jen virtuální realita

  23. května 2018 – Honza Fait

  Je na začátku zlomové sezony, kdy mu ale moc věcí do karet nehraje. Stanislav Matuš se však se vším nejen na Challenge Tour pere se ctí a po prvním cutu se těší na start na Kunětické Hoře. Už ale vyhlíží pauzu, během které si bude užívat obyčejné starosti čerstvého otce.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Druhý obrat nezvládl. Matuš na jamkovce dohrál

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  V sobotu dopoledne se ještě Stanislav Matuš dokázal s nepříznivým vývojem svého zápasu na turnaji Andalucía Costa del Sol Match Play 9 poprat, po obědě už ale tak úspěšný nebyl. Ve druhém kole jamkovky nestačil na Skota Granta Forresta, kterému podlehl 2&1.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš zvládl první kolo jamkovky, je mezi 32 nejlepšími

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  Prvním letošním cutem na Challenge Tour Stanislav Matuš ve Španělsku nekončí! V prvním kole víkendové jamkovky na Andalucía Costa del Sol Match Play 9 si poradil s Finem Roopem Kakkem o jamku a postoupil mezi 32 nejlepších! Další duel ho čeká odpoledne.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení