Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  1

  Bleskovky

  Matuš v kvalifikaci neuspěl, v Keni je první náhradník

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jako na trní je momentálně Stanislav Matuš. Ten stále doufá, že si v tomto týdnu připíše první start na Challenge Tour v sezoně. Potřebuje k tomu však ještě minimálně jedno odhlášení některého z hráčů na Barclays Kenya Open. V Keni je momentálně prvním náhradníkem.

 • Golfista roku 2017
  2

  Zprávy

  Golfistům roku zazpíval i Gott, Konvičková dojala sál

  9. března 2018 – Honza Fait

  Nejlepší české golfisty uplynulého roku ocenil během galavečera na pražském Chodově svým zpěvem sám Karel Gott. Vítězi ankety Golfista roku se stali Klára Spilková, Stanislav Matuš, Sára Kousková a Šimon Zach. Oceněni byli i Roman Šebrle a Jaromír Bosák.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Výlet za všechny prachy. Matuš v Maroku nehrál, ještě ho okradli

  7. března 2018 – Honza Fait

  ​Přípravu na svou první sezonu s plnou kartou na Challenge Tour si určitě představoval jinak. Nejprve se Stanislav Matuš musel koncem minulého roku vypořádat s nepříjemným zraněním zad, aby mu v posledních týdnech dělalo starosti špatné počasí. Kvůli němu přišel i o poslední možný přípravný turnaj před začátkem sezony.

 • Jan Cafourek
  4

  Zprávy

  Cafourek se posunul do TOP 10, cut dali 4 Češi

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Po druhém kole má turnaj Open Casa Green Golf 2018 ze série Pro Golf Tour nejlépe z českých hráčů rozehraný Jan Cafourek. Ten se i druhý den dostal tři rány pod par hřiště a se skóre -6 je dělený osmý. Cut dali ještě Martin Příhoda, Cyril Suk a Stanislav Matuš.

 • Martin Příhoda
  5

  Zprávy

  Příhoda je v TOP 10, dobře začali i Suk a Cafourek

  8. února 2018 – GolfExtra.cz

  Také na čtvrtém letošním turnaji Pro Golf Tour mohou pomýšlet čeští golfisté na skvělé umístění. Po prvním kole Open Casa Green Golf 2018 je na děleném osmém místě Martin Příhoda, Cyril Suk s Janem Cafourkem jsou jen jednu ránu za TOP 10. Ostatní už ale ztrácejí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení