Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Matuš postoupil do finálové fáze Q-School European Tour

  10. listopadu 2019 – haf

  Stanislav Matuš může dál snít svůj sen o postupu do European Tour! V tomto týdnu zvládl větrnou loterii ve španělské Alemríi, kde na turnaji druhé fáze kvalifikační školy skončil mezi nejlepšími dvaceti a postoupil do fáze finálové. Ta startuje příští pátek.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Stanislav Matuš šel znovu pod par, na Q-School je blíže postupu

  9. listopadu 2019 – haf

  Po skvělém prvním kole a nepovedeném druhém se Stanislav Matuš v turnaji druhé fáze kvalifikační školy European Tour znovu vrátil na pozitivní vlnu. Na turnaji v Desert Springs Golf Clubu zahrál v sobotu jednu ránu pod par a polepšil si na dělené deváté místo.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš skvěle rozehrál druhou fázi Q-School. Mrůzek naopak

  7. listopadu 2019 – pv

  Stanislav Matuš zahrál ve druhé fázi Q-School European Tour vydařené první kolo. Na hřišti Desert Springs Golf Clubu ve španělské Almeríi, kde se jeho sekce koná, nastřílel na úvod 65 ran a se skóre -7 se usadil na děleném třetím místě.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Ještě jedna šance. Tři Češi vstupují do 2. fáze Q-School ET

  6. listopadu 2019 – haf

  Poslední šanci vylepšit si svůj status pro příští golfovou sezonu dostanou v následujících týdnech Stanislav Matuš, Filip Mrůzek a Jan Cafourek. Už ve čtvrtek jim startují turnaje druhé fáze Q-School European Tour, ze které se pokusí probojovat do té finálové.

 • Stanislav Matuš
  5

  Bleskovky

  Challenge Tour proškrtala pořadí, Matuš už je na 76. místě

  21. října 2019 – haf

  Už to vypadalo, že Stanislav Matuš skončí sezonu Challenge Tour na konečném 80. místě pořadí Road to Mallorca. V posledních dnech ale došlo k proškrtání pořadí o hráče, kteří nesplňovali všechna potřebná kritéria, především nutný počet odehraných turnajů. A nejlepší český profesionál na okruhu si ještě o pár míst polepšil.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení