Články na téma: Stanislav Matuš

 • Zdeněk Kodejš
  1

  Zprávy

  Šéf ČGF o konci Matušova týmu: Beru to jako manažerský neúspěch

  23. října 2018 – pv

  Prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš se na úterním setkání s médii v pražské Hostivaři vyjádřil k obvinění šéfa končícího Prague Golf Teamu Michala Krejčího z malé finanční podpory Stanislava Matuše, kterého jeho tým zastupuje. Konec Prague Golf Teamu vnímá Kodejš jako Krejčího manažerské selhání.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Světu vládne nová jednička. Jak si vedou v žebříčku Češi?

  22. října 2018 – pv

  Pondělní vydání světového žebříčku nabídlo letos už čtvrtou světovou jedničku. Poprvé v kariéře stanul na jeho vrcholu Američan Brooks Koepka, který sesadil krajana Dustina Johnsona. A jak jsou na tom v OWGR po sezóně Češi? Stále jim vládne Ondřej Lieser.

 • Michal Krejčí
  3

  Zprávy

  Šéf Prague Golf Teamu vyzývá kluby: Pomozte nám!

  15. října 2018 – haf

  V sobotu 6. října brzy ráno obletěla mailové adresy nejen českých golfových médií zpráva o tom, že z finančních důvodů končí, zatím prý dočasně, Prague Golf Team (PGT). Nyní se jeho šéf Michal Krejčí, také skrze mail, snaží apelovat na české kluby, aby zvážily podporu

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  Mrůzek a Matuš míří do kategorie 14, co to pro ně znamená?

  9. října 2018 – Honza Fait

  Na letošní ročník Challenge Tour se dá z českého pohledu dívat mnoha způsoby, ale rozhodně to byla sezona přelomová. Do té další totiž vůbec poprvé v historii půjdou dva hráči - Filip Mrůzek a Stanislav Matuš - s hracími kartami, které si sami svými výkony vybojovali.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Došly finance. Prague Golf Team končí a Matuš řeší, co dál

  8. října 2018 – Honza Fait

  Hodně trpký konec sezony přišel o víkendu pro Stanislava Matuše. Nejenže neprošel cutem na turnaji Challenge Tour v Irsku, kde po prvním kole dělil pátou příčku, ale navíc byla jen o pár hodin později, zatím dočasně, ukončena činnost Prague Golf Teamu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení