Články na téma: Stanislav Matuš

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Lieser se drží na PGT ve špici, cut dal i Mrůzek. Daří se Vlašínové

  15. ledna 2020 – pv

  Čeští golfisté prožili na mezinárodních turnajích vesměs dobrou středu. Ondřej Lieser přidal další dobré kolo na Pro Golf Tour a dál se na prvním turnaji sezóny drží ve špici. Filip Mrůzek na stejném turnaji po nepovedeném začátku prošel cutem a Kateřina Vlašínová na Gecko Tour poráží všechny muže až na jednoho.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš po SA Open: Užil jsem si to, doufám, že takových turnajů bude víc

  12. ledna 2020 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš psal v uplynulých dnech historii českého golfu. Sice na SA Open v Johannesburgu neprošel cutem, ale už mu nikdo neodpáře, že jako první Čech odehrál turnaj European Tour s vlastní hráčskou kategorií, nikoliv na sponzorskou pozvánku.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš na SA Open neprošel cutem. Rozloučil se kolem v paru

  10. ledna 2020 – pv

  Stanislav Matuš si víkendová kola na turnaji European Tour v Johannesburgu nezahraje. Druhé kolo South African Open zahrál v paru (71 ran) a oproti úvodnímu dnu se zlepšil o tři rány, ale s celkovým skóre +3 mu v době dohrání chybělo na cut šest ran a pohyboval se na konci druhé stovky pořadí.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Cut je daleko. Matuš je na European Tour v JAR ve třetí stovce

  9. ledna 2020 – pv

  Stanislav Matuš odehrál první kolo v kariéře na European Tour s vlastní kategorií. Na SA Open v Johannesburgu v něm zahrál 74 ran (+3) a do druhého kola půjde v pátek z 205. místa leaderboardu.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  České poprvé. European Tour pokračuje v JAR i s Matušem

  8. ledna 2020 – pv

  Ve čtvrtek nastane historický okamžik českého golfu. Stanislav Matuš se stane prvním Čechem, který nastoupí v turnaji European Tour na základě hráčské karty. Se svou kategorií 22, kterou si uhrál v loňské Q-School, se dostal do startovní listiny SA Open v Jihoafrické republice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení