Články na téma: Stanislav Matuš

 • Prague Golf Team
  1

  Bleskovky

  Definitivní konec! Matušův Prague Golf Team už je minulostí

  30. listopadu 2018 – haf

  Bylo to jasné prakticky od začátku října, kdy na svět vyplula zpráva o dočasném ukončení fungování Prague Golf Teamu (PGT), který stál v posledních letech především za Stanislavem Matušem. Nyní je to definitivní, tým manažera Michala Krejčího ukončil činnost.

 • Zdeněk Kodejš
  2

  Zprávy

  Šéf ČGF o konci Matušova týmu: Beru to jako manažerský neúspěch

  23. října 2018 – pv

  Prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš se na úterním setkání s médii v pražské Hostivaři vyjádřil k obvinění šéfa končícího Prague Golf Teamu Michala Krejčího z malé finanční podpory Stanislava Matuše, kterého jeho tým zastupuje. Konec Prague Golf Teamu vnímá Kodejš jako Krejčího manažerské selhání.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Světu vládne nová jednička. Jak si vedou v žebříčku Češi?

  22. října 2018 – pv

  Pondělní vydání světového žebříčku nabídlo letos už čtvrtou světovou jedničku. Poprvé v kariéře stanul na jeho vrcholu Američan Brooks Koepka, který sesadil krajana Dustina Johnsona. A jak jsou na tom v OWGR po sezóně Češi? Stále jim vládne Ondřej Lieser.

 • Michal Krejčí
  4

  Zprávy

  Šéf Prague Golf Teamu vyzývá kluby: Pomozte nám!

  15. října 2018 – haf

  V sobotu 6. října brzy ráno obletěla mailové adresy nejen českých golfových médií zpráva o tom, že z finančních důvodů končí, zatím prý dočasně, Prague Golf Team (PGT). Nyní se jeho šéf Michal Krejčí, také skrze mail, snaží apelovat na české kluby, aby zvážily podporu

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Mrůzek a Matuš míří do kategorie 14, co to pro ně znamená?

  9. října 2018 – Honza Fait

  Na letošní ročník Challenge Tour se dá z českého pohledu dívat mnoha způsoby, ale rozhodně to byla sezona přelomová. Do té další totiž vůbec poprvé v historii půjdou dva hráči - Filip Mrůzek a Stanislav Matuš - s hracími kartami, které si sami svými výkony vybojovali.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení