Články na téma: Stanislav Matuš

 • Max Schmitt
  91

  Bleskovky

  Matušův soupeř o kartu na Challenge Tour zahrál eso na 4paru

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Na Pro Golf Tour začíná jít do tuhého a hráči, kteří bojují o pět karet na Challenge Tour pro příští sezonu, se předhánějí ve svých výkonech. Jeden hodně úctyhodný předvedl v pondělí německý amatér Max Schmitt, který zahrál eso na čtyřparové jamce.

 • Stanislav Matuš
  92

  Bleskovky

  Matuš zahrál v Polsku +1, ale TOP 5 má stále na dostřel

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš si na předposledním turnaji německé profesionální série Pro Golf Tour pohoršil. Na Wroclaw Open vypadl po druhém kole za +1 z TOP 10, když klesl ze čtvrtého místa leaderboardu na dvanácté. S přehledem však prošel cutem a v posledním kole bude bojovat o co nejlepší výsledek.

 • Stanislav Matuš
  93

  Bleskovky

  Matuš se statečně bije v Polsku. Po 1. kole je v TOP 5

  3. září 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš výborně rozehrál předposlední turnaj Pro Golf Tour v polské Wroclawi. Po prvním kole je na děleném čtvrtém místě, když zahrál rundu za 65 ran. V pondělí by tak neměl mít problém projít cutem pro nejlepších 40 hráčů.

 • Stanislav Matuš
  94

  Bleskovky

  Matuš do Berouna nejede, soustředí se na Pro Golf Tour

  23. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  O jednu ze svých hvězd přišlo těsně před startem WGM Beroun Czech Open. Do Berouna v tomto týdnu nedorazí Stanislav Matuš, který nechce nic riskovat před vyvrcholením sezony na Pro Golf Tour, kde usiluje o kartu na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  95

  Zprávy

  Matuš na hraně, Pro Golf Tour nabízí jen 5 karet

  22. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když si začátkem srpna připsal Nicolai von Dellingshausen letošní třetí vítězství na Pro Golf Tour, neslavilo se pouze v Němcově týmu, který si s předstihem zajistil kartu na Challenge Tour. Dobrá nálada zavládla také v okolí Stanislava Matuše, ukazuje se, že však chybně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení