Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  91

  Zprávy

  Matuš sahal po The Open, Mrůzkovi nestačily ani dva eagly

  4. července 2017 – Honza Fait

  Blízko senzaci byli v kvalifikaci The Open čeští golfisté Stanislav Matuš a Filip Mrůzek. Prvně jmenovaný ještě po první devítce finálového kola držel postupovou pozici, poté ale začal chybovat. To Mrůzek v závěru mocně dotahoval, ale mezi tři postupující se nedostal.

 • Filip Mrůzek
  92

  Zprávy

  Češi na majoru? Mrůzek a Matuš zkusí kvalifikaci The Open

  28. června 2017 – GolfExtra.cz

  Už příští úterý budeme vědět, zda si v polovině července zahraje historicky první Čech golfový major. Do kvalifikace o The Open totiž v Anglii půjdou Filip Mrůzek se Stanislavem Matušem. Nečeká je ale rozhodně nic lehkého, šanci ale mají.

 • Stanislav Matuš
  93

  Zprávy

  Matušova odplata! Rozstřílel Čerňák a slaví titul

  22. června 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu se ještě Stanislav Matuš musel sklonit před Filipem Mrůzkem na akci Czech PGA Tour v Lázních Bohdaneč, když prohrál až v play-off. V tomto týdnu ale na Černém Mostě za sebou nechal nejen Mrůzka, ale i zbytek startovního pole, a slaví druhý titul v sezoně.

 • Filip Mrůzek
  94

  Bleskovky

  Gasco LB Open vyhrál Mrůzek, v play-off udolal Matuše

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  Poté, co v minulém týdnu neprošel cutem na European Tour o jedinou ránu, si Filip Mrůzek částečně spravil náladu ve čtvrtek v Lázních Bohdaneč. Vyhrál totiž jednokolový turnaj Gasco LB Open v rámci Czech PGA Tour, když až v rozehrávce udolal Stanislava Matuše.

 • Peter Valášek
  95

  Bleskovky

  Valášek nevyhrál, ale body má. Matuš skončil dělený osmý

  14. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě v polovině finálového kola Austerlitz Classic mohl slovenský profík Peter Valášek pomýšlet na své první vítězství na Pro Golf Tour v kariéře, triple bogey na tříparové dvanáctce ho ale ze hry o titul vyřadilo. Za dělené 4. místo ale bere body do světového žebříčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení