Články na téma: Stanislav Matuš

 • Jan Cafourek
  91

  Bleskovky

  Příhoda a Cafourek začali v Maroku pod par, Matuš v paru

  15. února 2017 – GolfExtra.cz

  Do druhého únorového turnaje Pro Golf Tour v Maroku vstoupil z českých hráčů nejlépe Martin Příhoda, který zvládl první kolo Open Casa Green Golf za -2. Jan Cafourek byl v Casa Green Golf Clubu o ránu horší, Stanislav Matuš o dvě.

 • Stanislav Matuš
  92

  Zprávy

  Matuš je na Pro Golf Tour druhý, Cafourek útočí na TOP 10

  9. února 2017 – GolfExtra.cz

  Další skvěle rozehraný turnaj má na Pro Golf Tour český golfový profesionál Stanislav Matuš. Ten je po prvním kole Open The Tony Jacklin 2017 na děleném druhém místě, když se skóre -7 ztrácí na vedoucího Portugalce Pedra Figueireda jedinou ránu.

 • Filip Mrůzek
  93

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek skončil v Egyptě dělený třetí, loučil se eaglem

  25. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Parádní turnaj za sebou má Filip Mrůzek. Na druhé letošní zastávce Pro Golf Tour v Egyptě obsadil dělenou třetí příčku, za kterou si připíše podruhé v kariéře body do světového žebříčku. Stanislavu Matušovi naopak tentokrát útok na TOP 10 nevyšel, skončil dělený dvacátý.

 • Stanislav Matuš
  94

  Zprávy

  Matuš opět začal skvěle a je čtvrtý, v Egyptě se daří i Mrůzkovi

  23. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš to se ziskem karty na Challenge Tour skrze Pro Golf Tour myslí skutečně vážně! Po děleném pátém místě z úvodního turnaje sezony začal skvěle i ten druhý, když mu po prvním kole Red Sea Ain Sokhna Classic 2017 patří se skóre -5 dělená čtvrtá příčka. Povedený start prožil také Filip Mrůzek (-3, T15).

 • Stanislav Matuš
  95

  Zprávy

  Matuš na vítězství v Egyptě nedosáhl, skončil v TOP 5

  19. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě v úvodu finálového kola mohl Stanislav Matuš pomýšlet na turnaji Pro Golf Tour v Egyptě na celkové vítězství. Pak se ale jeho birdie stroj zasekl a boj o celkový triumf nechal na ostatních. Přesto prožil báječný vstup do sezony, na Red Sea Egyptian Classic 2017 skončil dělený pátý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení