Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Došly finance. Prague Golf Team končí a Matuš řeší, co dál

  8. října 2018 – Honza Fait

  Hodně trpký konec sezony přišel o víkendu pro Stanislava Matuše. Nejenže neprošel cutem na turnaji Challenge Tour v Irsku, kde po prvním kole dělil pátou příčku, ale navíc byla jen o pár hodin později, zatím dočasně, ukončena činnost Prague Golf Teamu.

 • Stanislav Matuš
  7

  Bleskovky

  Jako den a noc. Matuš přidal 11 ran a v Irsku o ránu skončil

  6. října 2018 – pv

  11 ran, tolik činil rozdíl mezi prvním a druhým kolem Stanislava Matuše na Monaghan Irish Challenge v Concra Wood Golf Clubu. Ve svém nejspíš posledním turnaji letošní sezóny na Challenge Tour tak Matušovi o jedinou ránu unikl cut.

 • Stanislav Matuš
  8

  Zprávy

  Matuš začal v Irsku skvěle, dělí pátou příčku

  4. října 2018 – haf

  Do velmi pravděpodobně posledního turnaje sezony na Challenge Tour vstoupil v Irsku Stanislav Matuš parádně. V prvním kole se dostal na hřišti Concra Wood Golf Clubu čtyři rány pod par hřiště, což stačí po prvním kole na průběžnou dělenou pátou příčku.

 • Jan Cafourek
  9

  Bleskovky

  Čtyři Češi na Challenge v Irsku, Vlčkovou čeká finále

  3. října 2018 – haf

  Velmi pravděpodobně poslední turnaj sezony čeká v tomto týdnu na české hráče na Challenge Tour. Na Monaghan Irish Challenge hrají Stanislav Matuš, Jan Cafourek, Daniel Suchan a Petr Dědek. Karolína Vlčková pak uzavře svou premiérovou sezonu na Symetra Tour

 • Klára Spilková
  10

  Zprávy

  Spilková je na LETce v TOP 5, Váňová i Matuš dohráli

  21. září 2018 – pv

  Klára Spilková parádním způsobem zabojovala na dalším turnaji Ladies European Tour ve Španělsku, když na Estrella Dam Ladies Open zahrála nejlepší kolo dne za 64 ran (-7). S celkovým skóre -8 vystřelila do TOP 5.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení