Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Matuš byl blízko, do finálové fáze Q-school ale nepostoupil

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Rozehrál to skvěle, ale postupem času začal Stanislavu Matušovi na turnaji 2. fáze Q-school European Tour na hřišti Panoramica docházet dech. Přesto ještě v závěru finálového kola sahal po postupu, double bogey na třetí jamce od konce ale jeho naděje zničilo.

 • Stanislav Matuš
  7

  Bleskovky

  Matušovi se šance vzdálila, Mrůzek odstoupil

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  V druhé fázi letošní Q-school European Tour po třetím kole pokračuje už pouze jeden český golfista. Filip Mrůzek totiž v pondělí ze hry odstoupil, šanci na postup do finálové fáze tak má už jen Stanislav Matuš. I u něho se ale po pondělku zmenšila.

 • kvalifikační škola
  8

  Bleskovky

  Na Q-school úřadoval vítr, 3. kolo odfoukl až na pondělí

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  O den déle budou bojovat hráči na španělském hřišti Panoramica v rámci druhé fáze Q-school European Tour. Nedělní třetí kolo totiž muselo být kvůli brutálnímu vichru přesunuto až na pondělí, a dohrávat se tak turnaj bude až v úterý.

 • Stanislav Matuš
  9

  Zprávy

  Matuš došel pouze v paru a opustil místa zaručující postup

  4. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Do druhé fáze letošní Q-school European Tour vstoupil Stanislav Matuš v pátek skvěle, v sobotu se ale jeho bezchybný golfový stroj lehce zasekl. I kvůli tomu v polovině turnaje na hřišti Panoramica opustil místa zaručující postup do fáze finálové.

 • Stanislav Matuš
  10

  Zprávy

  Matuš začal 2. fázi Q-school parádně, Mrůzek po tripláči ztrácí

  3. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Čistou skórkartou s pěti berdíky vstoupil do druhé fáze kvalifikační školy o European Tour Stanislav Matuš. Na hřišti Panoramica je díky tomu po prvním kole dělený sedmý a nakročil tak do finálové fáze. Těžký boj naopak po úvodní rundě čeká na Filipa Mrůzka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení