Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Matuš začal ve Finsku skvěle, dařilo se i Mrůzkovi

  9. srpna 2018 – pv

  Stanislav Matuš s Filipem Mrůzkem slibně rozehráli ve Finsku Vierumäki Finnish Challenge. Matuš zahrál první kolo za 68 ran (-4) a je ránu za TOP 10. Mrůzek zapsal 71 (-1) a po první rundě je o ránu nad hranicí cutu na děleném 59. místě.

 • Stanislav Matuš
  7

  Zprávy

  Čechy čeká Finsko a Polsko, Kousková hraje na LETAS a Vlčková v USA

  8. srpna 2018 – haf

  Na čtyřech profesionálních frontách budou v druhé polovině tohoto týdne bojovat čeští golfisté. Tři hráči se představí na Challenge Tour, více jich zamířilo do Polska. Amatérka Sára Kousková zkusí štěstí ve Švédsku na LETAS a Karolína Vlčková pokračuje na Symetře.

 • Filip Mrůzek
  8

  Zprávy

  SENZACE! Mrůzek na Challenge Tour osmý, další dva Češi v TOP 20

  29. července 2018 – Honza Fait

  Takový turnaj český mužský profesionální golf ještě nikdy ve své historii nezažil! Filip Mrůzek dotáhl své báječné tažení na rakouském Euram Bank Open k dělenému osmému místu, mezi nejlepšími dvaceti navíc po skvělých nedělních výkonech skončili na turnaji Challenge Tour také Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek na Challenge Tour dál září, před finále je dělený šestý

  28. července 2018 – haf

  Už jen jedno povedené kolo dělí Filipa Mrůzka od dosavadního životního úspěchu. Na turnaji Challenge Tour v rakouském Adamstalu je po třech dnech se skóre -10 na děleném šestém místě, tři rány za lídry. V sobotu si pak polepšili i Aleš Kořínek a Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  10

  Zprávy

  Mrůzek se drží nejlepších a je v TOP 10, cut dali čtyři Češi

  27. července 2018 – haf

  Sice už nedrží senzační první místo, ale i tak je Filip Mrůzek na Euram Bank Open před víkendovými koly ve skvělé pozici. Na rakouské akci Challenge Tour dělí v její polovině desáté místo, úspěch českých barev navíc podtrhli Aleš Kořínek, Stanislav Matuš a Ondřej Lieser.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení