Články na téma: Stanislav Matuš

 • Daniel Suchan
  6

  Bleskovky

  Ve Španělsku se daří Suchanovi, ve hře je i Matuš

  17. května 2018 – GolfExtra.cz

  Nejlepší kolo na Challenge Tour od loňského turnaje na Zbraslavi si ve čtvrtek připsal Daniel Suchan. Ten vstoupil do turnaje Andalucía Costa del Sol Match Play 9 parem a po prvním kole dělí 70. příčku. Ze hry není ani Stanislav Matuš, který se skóre +1 uzavírá první stovku.

 • Ondřej Lieser
  7

  Zprávy

  Historický okamžik! Ve světovém žebříčku je 5 českých golfistů

  14. května 2018 – Honza Fait

  Celosvětově byla určitě nejpodstatnější pondělní zpráva ohledně světového golfového žebříčku jasná - na prvním místě vystřídal Dustina Johnsona Justin Thomas. Český golf ale žije jiným zápisem - vůbec poprvé v historii je do pořadí zaneseno hned pět českých hráčů!

 • Jan Cafourek
  8

  Bleskovky

  Cafourek útočil na vedení, Čechy ale čeká boj o cut

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehrané 1. kolo 56˚ Open de Portugal nedotáhl Jan Cafourek do optimálního konce. V jednu chvíli dělil druhé místo, závěrečné jamky ho ale poslaly nad par. Nad ním jsou na Challenge Tour i Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, stejně tak Petr Gál na European Tour.

 • Stanislav Matuš
  9

  Zprávy

  Zlomí to? Na Challenge Tour hrají Mrůzek, Matuš a Cafourek

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kdo jiný, než oni. Český golf budou v tomto týdnu reprezentovat na Challenge Tour poprvé v této sezoně aktuálně tři nejlepší čeští profíci. Úkol před nimi stojí jediný - pokusit se prolomit letošní dosavadní české trápení a zaznamenat první cut na druhé evropské lize.

 • Stanislav Matuš
  10

  Bleskovky

  Finále Challenge Tour bez Čechů. Matuš dal aspoň par

  4. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ani tento týden nezměnil nic na tom, že čeští hráči na letošní Challenge Tour mají zatím brány finálových kol zavřené. Stanislav Matuš i Jan Cafourek je na hřišti Izki Golf ve Španělsku, kde se hrál čtvrtý podnik sezóny, neprolomili.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení