Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  96

  Bleskovky

  Útok na pětku nevyšel. Matuš v Polsku dohrál ve třetí desítce

  27. července 2016 – GolfExtra.cz

  O čtyři místa nahoru se ve finálovém kole posunul, přesto si Stanislav Matuš určitě představoval, že zahraje mnohem lépe. Na turnaji Pro Golf Tour v polském Wejherowu obsadil dělenou 23. pozici a cíl skončit v elitní pětici Order of Merit je opět o něco dál.

 • Stanislav Matuš
  97

  Bleskovky

  Matuš zahrál v Polsku sněhuláka. Čelo se mu vzdálilo

  26. července 2016 – GolfExtra.cz

  Chvíli to vypadalo nadějně, jenže sněhulák na jamce číslo 17 srazil Stanislava Matuše znovu do průměru. Jeho cíl, vybojovat kartu na Challenge Tour, se mu tak na turnaji Pro Golf Tour v polském Wejherowu vzdaluje. Po dvou kolech jde v paru a na nejlepšího hráče ztrácí devět ran.

 • Petr Nič
  98

  Zprávy

  Matuš začal v Polsku parem, v Ropici se ujal vedení Nič

  25. července 2016 – GolfExtra.cz

  Poklidným kolem v paru začal Stanislav Matuš turnaj Pro Golf Tour, který se koná v tomto týdnu v Polsku. V Ropici se pak hraje další akce Czech PGA Tour, do které vstoupil nejlépe Petr Nič. Zahrál 66 ran, tedy šest ran pod par hřiště.

 • Stanislav Matuš
  99

  Bleskovky

  Matuš opět pod par, ale málo. Hinnerové se finiš v Belgii nepovedl

  16. července 2016 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš zahrál i ve třetím kole turnaje Sparkassen Open 2016 pod par, z pohledu celkového pořadí Pro Golf Tour je však jeho celkové skóre -5 a konečná dělená 32. příčka "málo". Finálové kolo na turnaji LET Access v Belgii se pak příliš nevydařilo Lucii Hinnerové.

 • Stanislav Matuš
  100

  Bleskovky

  Matuš začal v Německu za -1, v Belgii z Češek nejlépe Hinnerová

  14. července 2016 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš pokračuje ve svém boji o elitní pětici na Pro Golf Tour. Zatím mu v pořadí Order of Merit patří sedmá příčka, a jelikož do konce sezony zbývá už jen pět turnajů, není na co čekat. Na další akci v Bochumi je po prvním kole na skóre -1.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení