Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  96

  Zprávy

  Matuš tahá rozumy z vítěze majoru, pomáhá mu i mentální kouč biatlonistů

  3. ledna 2017 – Honza Fait

  Má za sebou životní sezonu, která pro něho však měla dva hořké konce. Aby tomu tak za rok nebylo, rozhodl se Stanislav Matuš pro některé změny. Jako hlavní hvězda Pro Golf Teamu věří, že v tomto roce už to konečně vyjde a vysněnou plnou kartu minimálně na Challenge Tour získá.

 • Filip Mrůzek
  97

  Zprávy

  Zázrak se nekonal. Druhou fází q-school neprošel jediný Čech

  7. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Finálová fáze letošní kvalifikační školy European Tour se bude muset obejít bez českých hráčů. Ve finálovém kole té druhé se totiž zázrak nekonal a ani jeden z trojice Filip Mrůzek, Jan Cafourek a Petr Gál se mezi postupující nedostal.

 • Jan Cafourek
  98

  Zprávy

  Cafourek bojuje na q-school o postup, šance dalších Čechů se rozplývají

  5. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Už jen jediný hráč živí reálnou naději na postup do třetí fáze q-school European Tour. Jan Cafourek ve Španělsku navázal na povedené páteční první kolo a také v sobotu se blýskl výsledkem pod par. Naopak Filip Mrůzek, Petr Gál a Stanislav Matuš mají minimální šanci na postup.

 • Jan Cafourek
  99

  Zprávy

  Nepovedený start. Češi v úvodu 2. fáze q-school nestíhali

  4. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Pouze Jan Cafourek se v prvním kole druhé fáze q-school European Tour dokázal z českých hráčů dostat pod par hřiště. Ani on ale na ty nejlepší nestačil a od úvodního dne na postup ztrácí. Petr Gál, Filip Mrůzek a Stanislav Matuš ještě více.

 • Filip Mrůzek
  100

  Zprávy

  Bitva o splnění snu pokračuje, 4 Češi jdou do druhé fáze q-school

  3. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Mají za sebou úspěšně zvládnutou první fázi, to ale vůbec nic neznamená. A vlastně ani úspěch ve fázi druhé stále nic nezaručuje, přesto je podmínkou pro splnění snu, který zatím letos ještě stále žijí i čtyři čeští golfisté - zisk plné karty na European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení