106

Bleskovky

Německo není Rakousko. Matušovi se na Pro Golf Tour nedaří

12. června 2016 – GolfExtra.cz

V květnu prožil Stanislav Matúš sérii dobrých výsledků na rakouských turnajích Pro Golf Tour, první den podniku stejné série v německém Walldürn-Neusaßu mu ale nevyšel. Se skóre +4 dělí 60. místo.

107

Zprávy

Matuš žebříček nesleduje a říká: Haugschlag mi otevřel oči

1. června 2016 – Honza Fait

Má za sebou dva životní týdny. Stanislav Matuš po pomalejším rozjezdu do sezony zazářil na třech turnajích Pro Golf Tour v Rakousku, kde jeden turnaj vyhrál a na dalším skončil dělený třetí. Důsledkem byl jak masivní posun ve světovém žebříčku, tak především získané sebevědomí do další práce.

108

Zprávy

Matuš je jen o 274 míst za Woodsem. Co olympijské hry?

31. května 2016 – GolfExtra.cz

Díky dělenému třetímu místu z minulého týdne na turnaji v rakouském Adamstalu se Stanislav Matuš opět posunul v novém vydání světového pořadí vzhůru! Konkrétně o 118 míst na aktuální 817. příčku. Na bývalého golfového krále Tigera Woodse, který stále čeká na návrat na golfové hřiště, pak ztrácí už jen 274 pozic.

109

Bleskovky

Znovu pod par! Matuš skončil v Rakousku dělený dvaadvacátý

30. května 2016 – GolfExtra.cz

Báječné dva rakouské týdny Stanislava Matuše končí. Během nich si v květnu připsal vedle premiérového vítězství na Pro Golf Tour ještě jedno dělené třetí místo a nyní dvaadvacáté. Na turnaji v St. Pölten se přitom opět dostal ve všech třech kolech pod par hřiště.

110

Bleskovky

Matuš zachránil Čechy v St. Pöltenu, lídři mu ale utekli

29. května 2016 – GolfExtra.cz

Na včerejší úspěch v podobě skóre -4 Stanislav Matuš nenavázal, cutem na turnaji Pro Golf Tour v rakouském St. Pöltenu ale prošel. Ne tak ostatní čeští golfisté golfistům. Adam Rajmont, Ladislav Ťupa a Filip Mrůzek po dvou dnech končí.