Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  106

  Bleskovky

  Matuš si v Rakousku polepšil, stejně tak Valášek. Nedohrálo se

  18. července 2017 – GolfExtra.cz

  Peter Valášek má další cut na Pro Golf Tour v kapse, Stanislav Matuš k němu parádně nakročil. Své druhé kolo na Zell am See – Kaprun Open 2017 však ještě bude muset dohrát ve středu ráno, v úterý odpoledne totiž hráče odpoledních flightů vyhnala ze hřiště bouřka.

 • Peter Valášek
  107

  Bleskovky

  Valášek s Matušem začali v Kaprunu za -3, jsou ve třetí desítce

  17. července 2017 – GolfExtra.cz

  Kolem tři rány pod par vstoupili do dalšího turnaje Pro Golf Tour český profesionální golfista Stanislav Matuš a jeho slovenský kolega Peter Valášek. Po prvním kole to ale stačí až na dělené 24. místo. Jen o ránu hůře zahrál v pondělí amatér Roman Kumpošt.

 • Stanislav Matuš
  108

  Bleskovky

  Matuš skončil na Pro Golf Tour šestý, Váňová sedmá na LETAS

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Sahal po dalších bodech do světového žebříčku, o které ho připravilo až bogey na poslední jamce. I tak má ale Stanislav Matuš za sebou další povedený turnaj na Pro Golf Tour. Skvěle rozehrané to měla také Šideri Váňová na LETAS, finálové kolo ale pokazila.

 • Stanislav Matuš
  109

  Zprávy

  Matuš sahal po The Open, Mrůzkovi nestačily ani dva eagly

  4. července 2017 – Honza Fait

  Blízko senzaci byli v kvalifikaci The Open čeští golfisté Stanislav Matuš a Filip Mrůzek. Prvně jmenovaný ještě po první devítce finálového kola držel postupovou pozici, poté ale začal chybovat. To Mrůzek v závěru mocně dotahoval, ale mezi tři postupující se nedostal.

 • Filip Mrůzek
  110

  Zprávy

  Češi na majoru? Mrůzek a Matuš zkusí kvalifikaci The Open

  28. června 2017 – GolfExtra.cz

  Už příští úterý budeme vědět, zda si v polovině července zahraje historicky první Čech golfový major. Do kvalifikace o The Open totiž v Anglii půjdou Filip Mrůzek se Stanislavem Matušem. Nečeká je ale rozhodně nic lehkého, šanci ale mají.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení