Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  106

  Bleskovky

  Německo není Rakousko. Matušovi se na Pro Golf Tour nedaří

  12. června 2016 – GolfExtra.cz

  V květnu prožil Stanislav Matúš sérii dobrých výsledků na rakouských turnajích Pro Golf Tour, první den podniku stejné série v německém Walldürn-Neusaßu mu ale nevyšel. Se skóre +4 dělí 60. místo.

 • Stanislav Matuš
  107

  Zprávy

  Matuš žebříček nesleduje a říká: Haugschlag mi otevřel oči

  1. června 2016 – Honza Fait

  Má za sebou dva životní týdny. Stanislav Matuš po pomalejším rozjezdu do sezony zazářil na třech turnajích Pro Golf Tour v Rakousku, kde jeden turnaj vyhrál a na dalším skončil dělený třetí. Důsledkem byl jak masivní posun ve světovém žebříčku, tak především získané sebevědomí do další práce.

 • Stanislav Matuš
  108

  Zprávy

  Matuš je jen o 274 míst za Woodsem. Co olympijské hry?

  31. května 2016 – GolfExtra.cz

  Díky dělenému třetímu místu z minulého týdne na turnaji v rakouském Adamstalu se Stanislav Matuš opět posunul v novém vydání světového pořadí vzhůru! Konkrétně o 118 míst na aktuální 817. příčku. Na bývalého golfového krále Tigera Woodse, který stále čeká na návrat na golfové hřiště, pak ztrácí už jen 274 pozic.

 • Stanislav Matuš
  109

  Bleskovky

  Znovu pod par! Matuš skončil v Rakousku dělený dvaadvacátý

  30. května 2016 – GolfExtra.cz

  Báječné dva rakouské týdny Stanislava Matuše končí. Během nich si v květnu připsal vedle premiérového vítězství na Pro Golf Tour ještě jedno dělené třetí místo a nyní dvaadvacáté. Na turnaji v St. Pölten se přitom opět dostal ve všech třech kolech pod par hřiště.

 • Stanislav Matuš
  110

  Bleskovky

  Matuš zachránil Čechy v St. Pöltenu, lídři mu ale utekli

  29. května 2016 – GolfExtra.cz

  Na včerejší úspěch v podobě skóre -4 Stanislav Matuš nenavázal, cutem na turnaji Pro Golf Tour v rakouském St. Pöltenu ale prošel. Ne tak ostatní čeští golfisté golfistům. Adam Rajmont, Ladislav Ťupa a Filip Mrůzek po dvou dnech končí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení