Články na téma: Stanislav Matuš

 • Peter Valášek
  106

  Bleskovky

  Valášek s Matušem začali v Kaprunu za -3, jsou ve třetí desítce

  17. července 2017 – GolfExtra.cz

  Kolem tři rány pod par vstoupili do dalšího turnaje Pro Golf Tour český profesionální golfista Stanislav Matuš a jeho slovenský kolega Peter Valášek. Po prvním kole to ale stačí až na dělené 24. místo. Jen o ránu hůře zahrál v pondělí amatér Roman Kumpošt.

 • Stanislav Matuš
  107

  Bleskovky

  Matuš skončil na Pro Golf Tour šestý, Váňová sedmá na LETAS

  8. července 2017 – GolfExtra.cz

  Sahal po dalších bodech do světového žebříčku, o které ho připravilo až bogey na poslední jamce. I tak má ale Stanislav Matuš za sebou další povedený turnaj na Pro Golf Tour. Skvěle rozehrané to měla také Šideri Váňová na LETAS, finálové kolo ale pokazila.

 • Stanislav Matuš
  108

  Zprávy

  Matuš sahal po The Open, Mrůzkovi nestačily ani dva eagly

  4. července 2017 – Honza Fait

  Blízko senzaci byli v kvalifikaci The Open čeští golfisté Stanislav Matuš a Filip Mrůzek. Prvně jmenovaný ještě po první devítce finálového kola držel postupovou pozici, poté ale začal chybovat. To Mrůzek v závěru mocně dotahoval, ale mezi tři postupující se nedostal.

 • Filip Mrůzek
  109

  Zprávy

  Češi na majoru? Mrůzek a Matuš zkusí kvalifikaci The Open

  28. června 2017 – GolfExtra.cz

  Už příští úterý budeme vědět, zda si v polovině července zahraje historicky první Čech golfový major. Do kvalifikace o The Open totiž v Anglii půjdou Filip Mrůzek se Stanislavem Matušem. Nečeká je ale rozhodně nic lehkého, šanci ale mají.

 • Stanislav Matuš
  110

  Zprávy

  Matušova odplata! Rozstřílel Čerňák a slaví titul

  22. června 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu se ještě Stanislav Matuš musel sklonit před Filipem Mrůzkem na akci Czech PGA Tour v Lázních Bohdaneč, když prohrál až v play-off. V tomto týdnu ale na Černém Mostě za sebou nechal nejen Mrůzka, ale i zbytek startovního pole, a slaví druhý titul v sezoně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení