Články na téma: Stanislav Matuš

 • Sněhulák na Haugschlagu
  106

  Bleskovky

  V Haugschlagu sněžilo, Češi ve čtvrtek nehráli

  27. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  S (ne)čekanými problémy se museli ve čtvrtek vyrovnat jak hráči, tak především organizátoři turnaje Pro Golf Tour v rakouském Haugschlagu. Přes noc totiž nasněžilo, a tak se celé dopoledne nemohlo hrát. A doplatili na to oba Češi ve startovním poli.

 • Stanislav Matuš
  107

  Zprávy

  Matuš má radost ze zlepšení, The Open mu do plánů nesedí

  12. dubna 2017 – Honza Fait

  Prožívá báječný úvod sezony. O to více Stanislava Matuše mrzí, že z poslední akce Pro Golf Tour musel odstoupit pro zdravotní problémy. I tak je na tom ale v této německé sérii zatím skvěle a je v reálné hře o kartu na Challenge Tour. Tu na konci sezony získá pětice nejlepších.

 • Stanislav Matuš
  108

  Zprávy

  Matuš v Maroku pro křeče odstoupil, Češi ve Španělsku par nepokořili

  29. března 2017 – GolfExtra.cz

  Tak to je pech! Stanislav Matuš má na začátku sezony formu jako hrom, v tomto týdnu ale žádné další body do žebříčku Order of Merit série Pro Golf Tour nezíská. Hned v prvním kole Open Tazegzout musel ze zdravotních problémů po 13. jamce odstoupit.

 • Stanislav Matuš
  109

  Zprávy

  Chudák Tiger. Olympiáda je velký sen, říká Stanislav Matuš

  28. března 2017 – Honza Fait

  Prožívá naprosto senzační vstup do nové sezony, ve které má na Pro Golf Tour jasný cíl - získat plnou kartu na Challenge Tour. A po úvodních sedmi turnajích má Stanislav Matuš našlápnuto skvěle.

 • Stanislav Matuš
  110

  Bleskovky

  Matuš má české maximum, je o pět míst před Woodsem!

  27. března 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš se nejen že přibližuje svému snu vybojovat si kartu na Challenge Tour skrze Pro Golf Tour, ale díky skvělým výsledkům také postupně stoupá světovým žebříčkem. V jeho aktuálním vydání si po děleném druhém místě z Maroka polepšil už na 752. pozici, což je české maximum. A o pět míst se dostal před Tigera Woodse.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení