Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  111

  Zprávy

  Matušova odplata! Rozstřílel Čerňák a slaví titul

  22. června 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu se ještě Stanislav Matuš musel sklonit před Filipem Mrůzkem na akci Czech PGA Tour v Lázních Bohdaneč, když prohrál až v play-off. V tomto týdnu ale na Černém Mostě za sebou nechal nejen Mrůzka, ale i zbytek startovního pole, a slaví druhý titul v sezoně.

 • Filip Mrůzek
  112

  Bleskovky

  Gasco LB Open vyhrál Mrůzek, v play-off udolal Matuše

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  Poté, co v minulém týdnu neprošel cutem na European Tour o jedinou ránu, si Filip Mrůzek částečně spravil náladu ve čtvrtek v Lázních Bohdaneč. Vyhrál totiž jednokolový turnaj Gasco LB Open v rámci Czech PGA Tour, když až v rozehrávce udolal Stanislava Matuše.

 • Peter Valášek
  113

  Bleskovky

  Valášek nevyhrál, ale body má. Matuš skončil dělený osmý

  14. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě v polovině finálového kola Austerlitz Classic mohl slovenský profík Peter Valášek pomýšlet na své první vítězství na Pro Golf Tour v kariéře, triple bogey na tříparové dvanáctce ho ale ze hry o titul vyřadilo. Za dělené 4. místo ale bere body do světového žebříčku.

 • Peter Valášek
  114

  Zprávy

  Valášek stále ve vedení! Matuš už je na Slavkově v TOP 10

  13. června 2017 – GolfExtra.cz

  Peter Valášek je i po druhém kole Austerlitz Classic v čele českého podniku Pro Golf Tour. A to i přes to, že slovenský profík v úterý zahrál o devět ran více, než v kole prvním. Do TOP 10 pronikl i Stanislav Matuš jako nejlepší Čech.

 • Stanislav Matuš
  115

  Bleskovky

  Matuš vstával se slepicemi. Finále zahrál za 79 ran

  31. května 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš v Rakousku nenavázal na své týden staré vítězství. Na dalším podniku Pro Golf Tour v Ramsau zahrál ve finálovém kole +9 a skončil na děleném 37. místě. Do Order of Merit si tak připsal pouze 309 bodů a propadl se na páté místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení