Články na téma: Stanislav Matuš

 • Pro Golf Tour v Maroku
  111

  Bleskovky

  Matuše silný vítr neodvál, zatím je v Maroku v paru

  23. března 2017 – GolfExtra.cz

  Brutální vítr, který lámal v resortu Golf de l'Ocean stromy, nedovolil hráčům na Pro Golf Tour dohrát čtvrteční první kolo Open Ocean 2017. Platí to i pro Stanislava Matuše, který se však s těžkými podmínkami vyrovnal skvěle a po 11 jamkách je v paru.

 • Filip Mrůzek
  112

  Zprávy

  Další úspěch na Pro Golf Tour, Mrůzek i Matuš skončili v TOP 10

  10. března 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělý výsledek na dalším turnaji Pro Golf Tour si připsali Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Na Open Royal Golf Anfa Mohammedia skončili pět ran pod parem hřiště, což stačilo na dělené sedmé místo. Jen dvě rány je přitom dělily od zisku dalších bodů do světového žebříčku.

 • Filip Mrůzek
  113

  Zprávy

  Dědek si v klidu došel pro kartu, Mrůzek poskočil do TOP 10

  9. března 2017 – GolfExtra.cz

  S naprostým přehledem si došel pro kartu na Mena Golf Tour Petr Dědek junior. Po kolech za 73, 75 a znovu 75 ran obsadil v kvalifikační škole dělenou desátou příčku. Na Pro Golf Tour se pak daří Filipu Mrůzkovi se Stanislavem Matušem.

 • Jan Cafourek
  114

  Zprávy

  Nevyšlo to. Češi finále v Maroku vůbec nezvládli, vypadli z TOP 10

  4. března 2017 – GolfExtra.cz

  Senzačně rozehraný turnaj Pro Golf Tour v Maroku úspěchem pro české barvy neskončil. I když Jan Cafourek a Stanislav Matuš po druhém kole dělili první místo, v sobotním finálovém kolo předvedli své nejhorší výkony v týdnu a vypadli dokonce z TOP 10.

 • Jan Cafourek
  115

  Zprávy

  SENZACE! Cafourek s Matušem dělí v Maroku první místo

  3. března 2017 – GolfExtra.cz

  To tu ještě nebylo! Aby dva čeští hráči před finálovým kolem turnaje Pro Golf Tour dělili první místo? Ano, na Open Madaef v Maroku se tak děje, skvělou výchozí pozici před závěrečnou osmnáctkou mají Jan Cafourek a Stanislav Matuš.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení