Články na téma: Stanislav Matuš

 • Jan Cafourek
  111

  Zprávy

  Q-school: Matuš se přiblížil postupu do 2. fáze, Cafourek zabral

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  Ve vyrovnaných a především velmi povedených výkonech pokračuje v rakouském Ebreichsdorfu Stanislav Matuš. Ten je před finálovým kolem velmi blízko postupu do druhé fáze letošní q-school European Tour, ve hře jsou také Jan Cafourek a Ján Friesz.

 • Ján Friesz
  112

  Bleskovky

  Matuš s Frieszem v q-school jedou, už jsou pět ran pod parem!

  21. září 2016 – GolfExtra.cz

  Velmi dobře rozehranou mají první fázi q-school Stanislav Matuš s Jánem Frieszem (na snímku). V rakouském Ebreichsdorfu jsou v polovině turnaje na skóre -5, což zatím stačí na dělené 16. místo. Do druhé fáze postoupí hráči na nejhůře dělené 22. příčce.

 • Stanislav Matuš
  113

  Zprávy

  V Rakousku vstoupil do q-school nejlépe Matuš (-2), ostatní v plusu

  20. září 2016 – GolfExtra.cz

  Povedené úvodní kolo turnaje první fáze q-school European Tour za sebou má Stanislav Matuš. V rakouském Ebreichsdorfu zahrál dvě rány pod par hřiště a jeho výchozí pozice pro zbytek turnaje není špatná. Jan Cafourek ani Tadeáš Sedláček par nepokořili.

 • Stanislav Matuš
  114

  Zprávy

  Matušovo probuzení. V Berouně skočil do čela, Mrůzkovi se nedařilo

  3. září 2016 – GolfExtra.cz

  Filipu Mrůzkovi se na WGM Beroun Czech Open vzdaluje obhajoba loňského titulu. Po sobotním třetím kole, na jehož zdolání potřeboval 74 ran, přišel o průběžné vedení. To od něj po senzační jízdě přebral Stanislav Matuš, kterého doplňuje Angličan Luke Groves.

 • Stanislav Matuš
  115

  Zprávy

  Matuš zaplatil nováčkovskou daň, ale nechce lhát: I teď hraji dobrý golf

  25. srpna 2016 – Honza Fait

  V letošní sezoně si prožil nejlepší měsíc dosavadní kariéry. Vyhrál svůj první turnaj Pro Golf Tour, získal první body do světového žebříčku... Stanislav Matuš zářil úsměvy. A i když jede stále na pozitivní vlně, je na něm vidět, že se postupem času dostavilo lehké zklamání.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení