Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  11

  Bleskovky

  Smůla Matuše! Trefený sprinkler ho poslal mimo TOP 10

  27. října 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš měl velmi dobře rozehraný turnaj Gambito Tour, který bere jako přípravu na 2. fázi Q-school European Tour. Jeden smolný odraz ve finálovém kole ho ale poslal leaderboardem směrem dolů.

 • Stanislav Matuš
  12

  Zprávy

  Matuš ladí formu na Q-school, ve Španělsku je čtvrtý

  25. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už v příštím týdnu odstartuje ve Španělsku druhá fáze Q-school European Tour, ve které se z českých hráčů ukáže také Stanislav Matuš. Ten se rozhodl ladit formu už od konce minulého týdne na Pyrenejském poloostrově, kde se účastní turnaje Gambito Tour.

 • Ondřej Lieser
  13

  Bleskovky

  Domácí profesionální sezonu zakončí dva Pro-Amy

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Czech PGA Tour sice už skončila tradičním finále na Kaskádě, ale na nejlepší české profíky ještě čekají v domácím prostředí dva závěrečné turnaje této sezony. A v obou případech půjde o akce ve formátu Pro-Am. Nejprve v sobotu na Ypsilonce a poté v úterý na pražské Zbraslavi.

 • Stanislav Matuš
  14

  Zprávy

  Matuš na Kaskádě dominoval, Mrůzkův finiš nestačil

  7. října 2017 – GolfExtra.cz

  Již před třetím finálovým kolem bylo jasné, kdo si jde na Kaskádě pro triumf ve finále Moneta Czech PGA Tour. Stanislav Matuš měl po dvou kolech náskok osmi ran před Filipem Mrůzkem, a ten si v sobotu s přehledem pohlídal.

 • Stanislav Matuš
  15

  Zprávy

  Matuš dál řádí na Kaskádě, q-school Čechům nevyšla

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kaskádě i přes nepříznivé větrné počasí pokračuje dominance Stanislava Matuše, který po dvou kolech finále Moneta Czech PGA Tour vede už o osm ran. Špatné zprávy ale dorazily z Itálie, kde ani jeden z Čechů nepostoupil do druhé fáze q-school European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení