Články na téma: Stanislav Matuš

 • Filip Mrůzek
  11

  Bleskovky

  Mrůzek si v Turecku zahraje i o víkendu. Šance na cut žije

  27. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek je jediným českým profesionálem na turnaji Challenge Tour v Turecku, který si zahraje i v sobotu. Není to ale bohužel tím, že by prošel cutem, i když šanci na postup, byť malou, ještě má.

 • Filip Mrůzek
  12

  Zprávy

  Cafourek finále v Maroku nezvládl, nejlepší byl Mrůzek

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva dny hrál Jan Cafourek v Maroku velmi dobrý golf a na dalším turnaji Pro Golf Tour se držel v TOP 10. Jenže páteční finálové kolo mu vůbec nevyšlo, nezahrál jediné birdie a pohoršil si o pět ran. Nejlépe z českých hráčů tak nakonec skončil jedenáctý Filip Mrůzek.

 • Stanislav Matuš
  13

  Zprávy

  Matuš v Maroku sedmý! Mrůzkovi nevyšel závěr

  31. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš má za sebou svůj třetí letošní turnaj série Pro Golf Tour a poprvé se na něm podíval do TOP 10. Na marockém Open Tazegzout skončil na sedmém místě. Druhý Čech, který prošel cutem, Filip Mrůzek, dokončil turnaj na děleném 31. místě.

 • Stanislav Matuš
  14

  Zprávy

  Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.

 • Jan Cafourek
  15

  Zprávy

  Cafourek útočil na Pro Golf Tour na vedení, závěr mu nevyšel

  29. března 2018 – GolfExtra.cz

  Fantasticky rozehrané 1. kolo turnaje Open Tazegzout 2018 měl český golfový profesionál Jan Cafourek. Po deseti jamkách byl už pět ran pod parem hřiště, což by po stačilo na vedení. Jenže Cafourek dohrál za -1 a společně s Filipem Mrůzkem je až na děleném 21. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení