Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  181

  Zprávy

  Matuš na vítězství v Egyptě nedosáhl, skončil v TOP 5

  19. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě v úvodu finálového kola mohl Stanislav Matuš pomýšlet na turnaji Pro Golf Tour v Egyptě na celkové vítězství. Pak se ale jeho birdie stroj zasekl a boj o celkový triumf nechal na ostatních. Přesto prožil báječný vstup do sezony, na Red Sea Egyptian Classic 2017 skončil dělený pátý.

 • Stanislav Matuš
  182

  Zprávy

  Matuš je v Egyptě dělený třetí, Mrůzek dal cut jen tak tak

  18. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  V parádních výkonech pokračuje ve svém prvním startu v novém roce Stanislav Matuš. Na úvodním turnaji Pro Golf Tour v Egyptě je po druhém kole na děleném třetím místě a ve čtvrtek tak bude útočit na senzační vítězství! Cutem nakonec prošel s velkým štěstím také Filip Mrůzek, Martinu Příhodovi chyběla jedna rána.

 • Stanislav Matuš
  183

  Zprávy

  Skvělý Stanislav Matuš je v Egyptě na Pro Golf Tour dělený druhý

  17. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Fantasticky vstoupil do nové sezony Pro Golf Tour český profesionální golfista Stanislav Matuš. V prvním kole Red Sea Egyptian Classic 2017 se dostal pět ran pod par hřiště a po úvodní osmnáctce tak dělí druhou příčku, když na tu první ztrácí jedinou ránu.

 • Stanislav Matuš
  184

  Zprávy

  Matuš tahá rozumy z vítěze majoru, pomáhá mu i mentální kouč biatlonistů

  3. ledna 2017 – Honza Fait

  Má za sebou životní sezonu, která pro něho však měla dva hořké konce. Aby tomu tak za rok nebylo, rozhodl se Stanislav Matuš pro některé změny. Jako hlavní hvězda Pro Golf Teamu věří, že v tomto roce už to konečně vyjde a vysněnou plnou kartu minimálně na Challenge Tour získá.

 • Filip Mrůzek
  185

  Zprávy

  Zázrak se nekonal. Druhou fází q-school neprošel jediný Čech

  7. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Finálová fáze letošní kvalifikační školy European Tour se bude muset obejít bez českých hráčů. Ve finálovém kole té druhé se totiž zázrak nekonal a ani jeden z trojice Filip Mrůzek, Jan Cafourek a Petr Gál se mezi postupující nedostal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení