Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  16

  Zprávy

  Matuš v Keni neuspěl. Domů jede po dvou kolech

  23. března 2018 – GolfExtra.cz

  První start na Challenge Tour s plnou hráčskou kartou měl pro Stanislava Matuše trvání jen dvě kola. Na skvěle obsazeném The Barclays Kenya Open zahrál druhé kolo za 74 ran a s celkovým skóre + 7 o šest ran neprošel cutem a o víkendu si nezahraje.

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Matuše v Keni srazil dabláč, čeká ho boj o cut

  22. března 2018 – GolfExtra.cz

  Úvodní kolo nové sezony Challenge Tour nevyšlo Stanislavu Matušovi podle představ. Do Barclays Kenya Open vstoupil rundou za 75 ran (+4), což ho po čtvrtečním programu řadí až na dělené 119. místo. V pátek tak bude v Muthaiga GC bojovat alespoň o to, aby prošel cutem.

 • Stanislav Matuš
  18

  Bleskovky

  Vyšlo to! Matuš si v Keni zahraje, s vítězem ze Zbraslavi

  21. března 2018 – GolfExtra.cz

  Byly to pořádné nervy, ale nakonec Stanislav Matuš neletěl do Keni zbytečně. Do úvodního turnaje nové sezony Challenge Tour se nakonec jako první náhradník den před jeho startem dostal a bude tak moci bojovat o část z rekordních prize money letošního ročníku.

 • Stanislav Matuš
  19

  Bleskovky

  Matuš v kvalifikaci neuspěl, v Keni je první náhradník

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jako na trní je momentálně Stanislav Matuš. Ten stále doufá, že si v tomto týdnu připíše první start na Challenge Tour v sezoně. Potřebuje k tomu však ještě minimálně jedno odhlášení některého z hráčů na Barclays Kenya Open. V Keni je momentálně prvním náhradníkem.

 • Golfista roku 2017
  20

  Zprávy

  Golfistům roku zazpíval i Gott, Konvičková dojala sál

  9. března 2018 – Honza Fait

  Nejlepší české golfisty uplynulého roku ocenil během galavečera na pražském Chodově svým zpěvem sám Karel Gott. Vítězi ankety Golfista roku se stali Klára Spilková, Stanislav Matuš, Sára Kousková a Šimon Zach. Oceněni byli i Roman Šebrle a Jaromír Bosák.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení