Články na téma: Stanislav Matuš

 • Jan Cafourek
  16

  Bleskovky

  Tři Češi hrají na Challenge Tour, Vlčková po pauze na Symetře

  11. července 2018 – haf

  Stanislav Matuš se v tomto týdnu pokusí pokračovat ve svém restartu sezony, o který se pokusil v minulém týdnu na pražské Zbraslavi. Určitě by ho na Challenge Tour rádi následovali Jan Cafourek s Petrem Gálem, Karolína Vlčková se opět ukáže na Symetra Tour.

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Matuš si polepšil v žebříčcích. Světovém i na cestě do SAE

  9. července 2018 – Honza Fait

  Výborné výkony na Prague Golf Challenge nepomohly pouze psychice Stanislava Matuše, ale také jeho postavení v žebříčcích. Mírný posun zaznamenal i ve světovém, mnohem důležitější však pro něho je polepšení v pořadí Road to Ras Al Khaimah, tedy na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  18

  Zprávy

  Skvělý Matuš se na Zbraslavi probil do TOP 10, vyhrál Stow

  8. července 2018 – Honza Fait

  Přesně tohle Stanislav Matuš potřeboval. V zatím nepovedené sezoně se na Challenge Tour nakopl senzačním domácím vystoupením, když na Prague Golf Challenge skončil dělený desátý a připsal si nejlepší české umístění na okruhu v tomto roce. Vyhrál Angličan Ben Stow.

 • Stanislav Matuš
  19

  Zprávy

  Matuš se na Zbraslavi udržel nejlepších. Tlačí ho i skvělí diváci

  7. července 2018 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš odehrál na Zbraslavi další skvělé kolo. Byť po něm nebyl úplně spokojený především se svým puttováním, musel uznat, že v celkovém kontextu domácího turnaje Challenge Tour si zatím vede víc než dobře. Před finále je v TOP 15.

 • Stanislav Matuš
  20

  Zprávy

  Matuš je na Zbraslavi v TOP 10! Cut dal jako jediný Čech

  6. července 2018 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš ještě o jednu ránu vylepšil svůj čtvrteční výkon, když na Prague Golf Challenge zahrál ve druhém kole 68 ran (-4). Nejenže pohodlně prošel cutem, ale v polovině turnaje mu patří vynikající dělené 10. místo. Stejně je na tom i Slovák Adam Puchmelter.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení