Články na téma: Stanislav Matuš

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Špatný start ve Francii. Mrůzka i Matuše čeká těžký boj o cut

  30. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek i Stanislav Matuš jsou po prvním kole Cordon Golf Open ve Francii daleko za pozicemi, ze kterých se po pátku bude postupovat do finálových kol. Oba čeští profesionálové zahráli ve čtvrtek +4 a budou potřebovat radikální zlepšení, aby na dalším turnaji Challenge Tour prošli cutem.

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Matuše zklamal putter, ale: Mám z čeho brát a na co navazovat

  26. srpna 2018 – Honza Fait

  Ani Stanislav Matuš nepomohl prolomit českým barvám bránu cutu na D+D REAL Czech Masters, která letos už druhý rok v řadě zůstala zavřená. Hráč Prague Golf Teamu se na Albatrossu trápil především na greenech, které ho nepustily do finálových kol.

 • Stanislav Matuš
  18

  Zprávy

  Matuš se těší na těžký relax. Věří, že mu pomůže sucho

  21. srpna 2018 – Honza Fait

  Destinací Stanislava Matuše je letos Challenge Tour, v tomto týdnu si ale stejně jako dalších 11 českých golfistů užije domácí akci na prestižní European Tour. V náročné sezoně se na týden 'mimo své teritorium' těší a na D+D REAL Czech Masters věří v dobrý výsledek.

 • Ondřej Lieser
  19

  Bleskovky

  Lieser se drží naděje, Matuš nedal o ránu cut na Challenge Tour

  17. srpna 2018 – pv

  Ondřej Lieser je před závěrečným třetím kolem Starnberg Open v dobré pozici k útoku na další kvalitní výsledek na Pro Golf Tour, když v pátek zahrál 68 ran (-3). Celkově je se skóre -5 na děleném 17. místě. Stanislavu Matušovi těsně unikl cut na Challenge Tour.

 • Aleš Kořínek
  20

  Zprávy

  Kořínek už v Berouně vede, Matušovi se v Irsku nedařilo

  16. srpna 2018 – haf

  Berounské WGM Czech Open vidělo i ve druhém kole vyrovnání rekordu hřiště, do děleného vedení se pak dostal Aleš Kořínek. Těžký boj o cut naopak na Challenge Tour čeká Stanislava Matuše, Ondřej Lieser rozehrál další akci Pro Golf Tour kolem pod par.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení