Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  16

  Zprávy

  Matuš se na Zbraslavi drží v šesté desítce, vede Francouz Rozner

  11. května 2019 – haf

  Sice si v sobotu polepšil o jednu ránu, ale v pořadí si Stanislav Matuš na Prague Golf Challenge o dvě příčky pohoršil. Po kole za 71 ran je před nedělním finále na skóre -3 a dělené 53. pozici. Ve vedení o jedinou ránu je Francouz Antoine Rozner (-13).

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Na Zbraslavi dal cut pouze Matuš, ostatní Češi vyhořeli

  10. května 2019 – haf

  Druhé kolo Prague Golf Challenge se v úvodu vyvíjelo pro české barvy senzačně. Stanislav Matuš byl po šesti odehraných jamkách ránu od prvního místa a řada dalších hráčů to měla s ohledem na cut velmi dobře rozehrané. Nakonec si ale o víkendu zahraje na hřišti Prague City Golf pouze Matuš, a i ten jen tak tak.

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  Kvalitní start Mrůzka s Matušem. Skvělý finiš Suchana

  9. května 2019 – pv

  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš potvrdili svorně role největších domácích favoritů turnaje Prague Golf Challenge, když na Zbraslavi zahráli první kolo za -2. Stačí to na dělené 30. místo a hodnocení obou bylo téměř totožné. Tohle byl dobrý start do turnaje.

 • Dětská akademie Zbraslav
  19

  Bleskovky

  Vydařená akademie na Zbraslavi nadchla děti i profíky

  9. května 2019 – pv

  Na proslulých Himálajích Prague City Golf klubu na Zbraslavi, největší puttovací ploše v České republice, se ve středu před turnajem Prague Golf Challenge konala dětská akademie. Akce, které se zúčastnily také dvě největší domácí hvězdy turnaje Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, se soudě dle nadšení dětí a jejich velkého počtu mimořádně vydařila.

 • Stanislav Matuš
  20

  Zprávy

  Matuš před Zbraslaví: Najednou mi došlo, že hrát nebudu

  8. května 2019 – Petr Vlček

  Bylo to na poslední chvíli, ale na Prague Golf Challenge, které startuje ve čtvrtek na Zbraslavi, bude hrát i obhájce loňského TOP 10 Stanislav Matuš. Jak sám říká, čekal zbytečně dlouho, ale nakonec se pořádajícímu Relmostu ozval a dostal divokou kartu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení