Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  16

  Bleskovky

  Matuš rozstřílel Kaskádu, stíhají ho Mrůzek a Nič

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Svou skvělou letošní formu zatím potvrzuje na finále domácí Moneta Czech PGA Tour Stanislav Matuš. Ten je po prvním kole závěrečného turnaje na Kaskádě v jasném vedení, když zahrál rekord hřiště 63 ran (-9). Druhý je po prvním kole Filip Mrůzek (-5), třetí Petr Nič (-4).

 • Stanislav Matuš
  17

  Zprávy

  Matuš prožil úžasné září, ale říká: Sezona ještě nekončí!

  29. září 2017 – Honza Fait

  ​Splnil si svůj cíl a sen, na kterém se svým týmem dva roky tvrdě pracoval. Stanislav Matuš si ve středu díky děleném druhému místu na finálovém turnaji Pro Golf Tour uhrál plnou kartu na Challenge Tour pro příští rok. Do toho se stal před pár týdny poprvé otcem.

 • Stanislav Matuš
  18

  Zprávy

  Matuš skončil druhý a došel si pro kartu na Challenge Tour!

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Loňský nezdar z finálového turnaje Pro Golf Tour Stanislav Matuš nezopakoval a došel si pro kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Musí ale děkovat Němci Nicolaii von Dellingshausenovi, díky kterému se na Pro Golf Tour hrálo o kartu navíc. A právě tu získal Matuš.

 • Stanislav Matuš
  19

  Zprávy

  Matuš je dělený třetí a jde si pro kartu na Challenge Tour

  26. září 2017 – GolfExtra.cz

  Velmi blízko k zisku karty na Challenge Tour pro příští sezonu je před finálovým kolem šampionátu Pro Golf Tour český profesionál Stanislav Matuš. Přesto ještě nemá vyhráno, i přes dělené třetí místo je zde stále jedna varianta, která by Matuše stála kartu.

 • Stanislav Matuš
  20

  Zprávy

  Matuš začal finále dobře, jeho soupeři však vedou

  25. září 2017 – GolfExtra.cz

  Tohle vypadá na drama do posledního puttu. Stanislav Matuš sice vstoupil do finálového turnaje Pro Golf Tour velmi dobře a díky kolu za mínus čtyři je na děleném 7. místě, jeho pronásledovatelé v boji o kartu na Challenge Tour jsou na tom ale ještě lépe.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení