Články na téma: Stanislav Matuš

 • Michal Pospíšil
  21

  Zprávy

  PARÁDA! Na Challenge Tour na Kaskádě dali cut čtyři Češi

  24. května 2019 – haf

  Hned čtyři čeští golfisté si zahrají na D+D REAL Czech Challenge také o víkendu. Cutem na akci Challenge Tour na Kaskádě prošli Filip Mrůzek, Stanislav Matuš, Petr Gál a Michal Pospíšil. Jedná se o vyrovnání druhého největšího počtu Čechů v cutu na Challenge Tour v historii.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  Vydařený start na Kaskádě. Mrůzek a Gál za -1. Matuš a Suchan v paru

  23. května 2019 – pv

  Ve větrném a chladném počasí rozjeli čeští hráči velmi nadějně turnaj D+D REAL Czech Challenge na brněnské Kaskádě. Před druhým kolem jsou nad hranicí cutu hned čtyři a další zaostává o jednu ránu. Nejlépe se vedlo odpoledne Filipu Mrůzkovi a Petru Gálovi, kteří zahráli 70 ran a se skóre -1 dělí 23. místo.

 • Antoine Rozner
  23

  Zprávy

  Matuš si polepšil do třetí desítky, na Zbraslavi dominoval Rozner

  12. května 2019 – haf

  Parádním kolem se s třetím ročníkem Prague Golf Challenge rozloučil Stanislav Matuš. Svým nejlepším výsledkem týdne 69 ran si polepšil o tři rány na konečné skóre -4 a dělenou 29. pozici. Z jasného vítězství o sedm ran se raduje Francouz Antoine Rozner (-17).

 • Stanislav Matuš
  24

  Zprávy

  Matuš se na Zbraslavi drží v šesté desítce, vede Francouz Rozner

  11. května 2019 – haf

  Sice si v sobotu polepšil o jednu ránu, ale v pořadí si Stanislav Matuš na Prague Golf Challenge o dvě příčky pohoršil. Po kole za 71 ran je před nedělním finále na skóre -3 a dělené 53. pozici. Ve vedení o jedinou ránu je Francouz Antoine Rozner (-13).

 • Stanislav Matuš
  25

  Zprávy

  Na Zbraslavi dal cut pouze Matuš, ostatní Češi vyhořeli

  10. května 2019 – haf

  Druhé kolo Prague Golf Challenge se v úvodu vyvíjelo pro české barvy senzačně. Stanislav Matuš byl po šesti odehraných jamkách ránu od prvního místa a řada dalších hráčů to měla s ohledem na cut velmi dobře rozehrané. Nakonec si ale o víkendu zahraje na hřišti Prague City Golf pouze Matuš, a i ten jen tak tak.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení