Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  21

  Zprávy

  Odpočatý Matuš na Zbraslavi začal skvěle: Už jsem trpěl

  5. července 2018 – Honza Fait

  Kde jinde by měl Stanislav Matuš nastartovat zatím nevýraznou sezonu, než na svém domácím hřišti na Zbraslavi. A po prvním kole Prague Golf Challenge se zdá, že by se mu to mohlo podařit. První kolo za mínus tři je příslibem do dalších bojů.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  Mrůzek se ve Skotsku posunul do elitní třicítky, Matuš vzdal

  22. června 2018 – haf

  Filip Mrůzek využil toho, že zvládl těžké podmínky prvního kola SSE Scottish Hydro Challenge a v pátek zaútočil. V Aviemore zahrál dvě rány pod par a nejen že dal cut s náskokem dvou ran, ale dokonce se posunul na dělené 27. místo. Stanislav Matuš se pak rozhodl do druhého kola nenastoupit, Petr Dědek junior cut nedal.

 • Filip Mrůzek
  23

  Bleskovky

  Mrůzek se ve Skotsku drží v cutu, Matuš se trápil

  21. června 2018 – haf

  V jednom flightu se na SSE Scottish Hydro Challenge sešli Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Lépe se s prvním kolem v Aviemore vypořádal hráč Relmostu, který došel ve větrném odpoledni za plus dva a dělí 49. příčku. Matuš se naopak protrápil ke skóre +7 (T131).

 • Stanislav Matuš
  24

  Bleskovky

  Prvních 10 jamek za +8. Matuš neprošel ve Francii cutem

  15. června 2018 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš byl po prvním kole Hauts de France Golf Open ve výborné pozici nejen směrem k druhému cutu na Challenge Tour v řadě, ale i směrem k útoku na přední umístění. To vše vzalo za své po katastrofální úvodní devítce druhého kola. Nepomohl ani skvělý závěr.

 • Stanislav Matuš
  25

  Bleskovky

  Matuš rozehrál Challenge Tour slibně. Ve Francii začal v paru

  14. června 2018 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš rozehrál ve Francii další turnaj Challenge Tour. Na Hauts de France Golf Open v Lumbres obešel úvodní kolo v paru, což ho po dohrání zařadilo na konec druhé desítky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení