Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  21

  Bleskovky

  Všechno nebo nic. Matušův boj o Challenge Tour jde do finále

  24. září 2017 – GolfExtra.cz

  Dvacet turnajů má za sebou letošní ročník Pro Golf Tour, zbývá tak odehrát ten poslední. S napětím ho očekávají také čeští fanoušci, palce totiž drží Stanislavu Matušovi, který stále drží pozici, zajišťující plnou kartu na Challenge Tour v příští sezoně.

 • Stanislav Matuš
  22

  Bleskovky

  Matuš skončil v Polsku v TOP 10, přibyl mu ale soupeř

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Další umístění v TOP 10 si na Pro Golf Tour připsal Stanislav Matuš. Na Wroclav Open obsadil se skóre -7 dělenou osmou příčku a pojistil si pátou pozici v celkovém pořadí Order of Merit. Před finálovým turnajem mu ale v boji o kartu na Challenge Tour přibyl soupeř.

 • Max Schmitt
  23

  Bleskovky

  Matušův soupeř o kartu na Challenge Tour zahrál eso na 4paru

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Na Pro Golf Tour začíná jít do tuhého a hráči, kteří bojují o pět karet na Challenge Tour pro příští sezonu, se předhánějí ve svých výkonech. Jeden hodně úctyhodný předvedl v pondělí německý amatér Max Schmitt, který zahrál eso na čtyřparové jamce.

 • Stanislav Matuš
  24

  Bleskovky

  Matuš zahrál v Polsku +1, ale TOP 5 má stále na dostřel

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš si na předposledním turnaji německé profesionální série Pro Golf Tour pohoršil. Na Wroclaw Open vypadl po druhém kole za +1 z TOP 10, když klesl ze čtvrtého místa leaderboardu na dvanácté. S přehledem však prošel cutem a v posledním kole bude bojovat o co nejlepší výsledek.

 • Stanislav Matuš
  25

  Bleskovky

  Matuš se statečně bije v Polsku. Po 1. kole je v TOP 5

  3. září 2017 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš výborně rozehrál předposlední turnaj Pro Golf Tour v polské Wroclawi. Po prvním kole je na děleném čtvrtém místě, když zahrál rundu za 65 ran. V pondělí by tak neměl mít problém projít cutem pro nejlepších 40 hráčů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení