Články na téma: Stanislav Matuš

 • Filip Mrůzek
  26

  Zprávy

  Kvalitní start Mrůzka s Matušem. Skvělý finiš Suchana

  9. května 2019 – pv

  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš potvrdili svorně role největších domácích favoritů turnaje Prague Golf Challenge, když na Zbraslavi zahráli první kolo za -2. Stačí to na dělené 30. místo a hodnocení obou bylo téměř totožné. Tohle byl dobrý start do turnaje.

 • Dětská akademie Zbraslav
  27

  Bleskovky

  Vydařená akademie na Zbraslavi nadchla děti i profíky

  9. května 2019 – pv

  Na proslulých Himálajích Prague City Golf klubu na Zbraslavi, největší puttovací ploše v České republice, se ve středu před turnajem Prague Golf Challenge konala dětská akademie. Akce, které se zúčastnily také dvě největší domácí hvězdy turnaje Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, se soudě dle nadšení dětí a jejich velkého počtu mimořádně vydařila.

 • Stanislav Matuš
  28

  Zprávy

  Matuš před Zbraslaví: Najednou mi došlo, že hrát nebudu

  8. května 2019 – Petr Vlček

  Bylo to na poslední chvíli, ale na Prague Golf Challenge, které startuje ve čtvrtek na Zbraslavi, bude hrát i obhájce loňského TOP 10 Stanislav Matuš. Jak sám říká, čekal zbytečně dlouho, ale nakonec se pořádajícímu Relmostu ozval a dostal divokou kartu.

 • Stanislav Matuš
  29

  Zprávy

  Jedenáctým Čechem na Prague Golf Challenge je Matuš

  6. května 2019 – GolfExtra.cz

  Startovní listina turnaje Challenge Tour na Zbraslavi je bohatší o dalšího domácího hráče. Jedenáctým Čechem na Prague Golf Challenge, které se hraje tento týden v Praze, je Stanislav Matuš, který dostal sponzorskou pozvánku od pořádajícího Relmostu.

 • Jan Cafourek
  30

  Zprávy

  SENZACE! Cafourek vyhrál v Haugschlagu turnaj Pro Golf Tour

  26. dubna 2019 – haf

  Pro Golf Tour poznala dalšího českého šampiona. Tři roky poté, co v rakouském Haugschlagu triumfoval Stanislav Matuš, se na stejném místě raduje Jan Cafourek. O svém vítězství rozhodl až v play-off, ve kterém udolal Francouze Jeana Bekiriana.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení