Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  26

  Zprávy

  Matuš začal na Challenge Tour skvěle, Melichové se daří na LETAS

  7. června 2018 – GolfExtra.cz

  Týdenní pauza podle všeho Stanislavu Matušovi sedla. Další turnaj Challenge Tour totiž v Belgii rozehrál parádně a po prvním kole je se skóre -3 na děleném 23. místě. Na akci LETAS ve Finsku pak ze tří českých hráček začala nejlépe amatérka Jana Melichová.

 • Stanislav Matuš
  27

  Zprávy

  Matuš se omlouvá svému kouči: Bylo to v negativních emocích

  27. května 2018 – Honza Fait

  Když Stanislav Matuš dohrál druhé kolo na D+D REAL Czech Challenge, cloumaly s ním emoce. A ty následně nedokázal úplně ukočírovat při rozhovoru, který jste si mohli přečíst pouze u nás na webu. Nyní se Matuš za svá prohlášení veřejně omluvil.

 • Stanislav Matuš
  28

  Zprávy

  Zklamaný Matuš: Změna trenéra byla obrovská chyba

  25. května 2018 – Petr Vlček

  Z početné ekipy domácích hráčů se právě od něj čekalo nejvíc. Na podniku Challenge Tour na Kuňce měl Stanislav Matuš potvrdit, že tu jako jediný Čech nehraje na sponzorskou pozvánku, ale s právy majitele karty na tuto prestižní sérii. Zklamaně však skončil po dvou kolech s výčitkami, že v zimě udělal velkou chybu.

 • Stanislav Matuš
  29

  Zprávy

  Koupání i krmení si Matuš užívá: FaceTime je jen virtuální realita

  23. května 2018 – Honza Fait

  Je na začátku zlomové sezony, kdy mu ale moc věcí do karet nehraje. Stanislav Matuš se však se vším nejen na Challenge Tour pere se ctí a po prvním cutu se těší na start na Kunětické Hoře. Už ale vyhlíží pauzu, během které si bude užívat obyčejné starosti čerstvého otce.

 • Stanislav Matuš
  30

  Zprávy

  Druhý obrat nezvládl. Matuš na jamkovce dohrál

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  V sobotu dopoledne se ještě Stanislav Matuš dokázal s nepříznivým vývojem svého zápasu na turnaji Andalucía Costa del Sol Match Play 9 poprat, po obědě už ale tak úspěšný nebyl. Ve druhém kole jamkovky nestačil na Skota Granta Forresta, kterému podlehl 2&1.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení