Články na téma: Stanislav Matuš

 • Cyril Suk
  26

  Zprávy

  Matuš se Sukem jsou na Pro Golf Tour v TOP 10

  5. února 2018 – GolfExtra.cz

  Hned tři čeští hráči mají před finálovým kolem skvěle rozehraný turnaj Pro Golf Tour v Maroku. Stanislav Matuš s Cyrilem Sukem jsou v elitní desítce, Jan Cafourek drží dělené 12. místo. Cutem prošel také Martin Příhoda, Michal Pospíšil naopak končí.

 • Jan Cafourek
  27

  Zprávy

  Cafourek (-3) je na úvod osmý, ostatní Češi ztrácejí

  4. února 2018 – GolfExtra.cz

  První soutěžní kolo v novém roce se Janu Cafourkovi povedlo. Na úvod marockého turnaje Open Prestigia 2018 se dostal tři rány pod par, což po prvním kole stačí na dělené osmé místo. Ostatním Čechům ve startovním poli se v neděli tolik nedařilo a čeká je boj o cut.

 • Stanislav Matuš
  28

  Zprávy

  Natěšený Matuš utrpěl zranění i zklamání: Je to všechno výzva!

  26. ledna 2018 – Honza Fait

  V posledních měsících prožívá mix emocí, že by to vydalo na celovečerní film. Splnění velkého cíle v podobě zisku karty na Challenge Tour a k tomu narození dcery Aničky. Vedle toho ale vystřízlivění z nezájmu nových partnerů nebo nepříjemné zranění, které ho vyřadilo ze hry na několik týdnů. Stanislav Matuš je ale i přesto na začátku roku 2018 maximálně odhodlaný.

 • Stanislav Matuš
  29

  Zprávy

  Matuš byl blízko, do finálové fáze Q-school ale nepostoupil

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Rozehrál to skvěle, ale postupem času začal Stanislavu Matušovi na turnaji 2. fáze Q-school European Tour na hřišti Panoramica docházet dech. Přesto ještě v závěru finálového kola sahal po postupu, double bogey na třetí jamce od konce ale jeho naděje zničilo.

 • Stanislav Matuš
  30

  Bleskovky

  Matušovi se šance vzdálila, Mrůzek odstoupil

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  V druhé fázi letošní Q-school European Tour po třetím kole pokračuje už pouze jeden český golfista. Filip Mrůzek totiž v pondělí ze hry odstoupil, šanci na postup do finálové fáze tak má už jen Stanislav Matuš. I u něho se ale po pondělku zmenšila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení