Články na téma: Stanislav Matuš

 • Stanislav Matuš
  31

  Zprávy

  Druhý obrat nezvládl. Matuš na jamkovce dohrál

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  V sobotu dopoledne se ještě Stanislav Matuš dokázal s nepříznivým vývojem svého zápasu na turnaji Andalucía Costa del Sol Match Play 9 poprat, po obědě už ale tak úspěšný nebyl. Ve druhém kole jamkovky nestačil na Skota Granta Forresta, kterému podlehl 2&1.

 • Stanislav Matuš
  32

  Zprávy

  Matuš zvládl první kolo jamkovky, je mezi 32 nejlepšími

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  Prvním letošním cutem na Challenge Tour Stanislav Matuš ve Španělsku nekončí! V prvním kole víkendové jamkovky na Andalucía Costa del Sol Match Play 9 si poradil s Finem Roopem Kakkem o jamku a postoupil mezi 32 nejlepších! Další duel ho čeká odpoledne.

 • Stanislav Matuš
  33

  Zprávy

  Matuš slaví ve Španělsku první cut. Suchan zažil tvrdý pád

  18. května 2018 – GolfExtra.cz

  Stanislav Matuš prošel poprvé ve své nováčkovské sezóně na Challenge Tour cutem. Jeho hranici konečně prolomil na pátém turnaji ve Španělsku, kde se tak může těšit na víkendovou jamkovku. K ní měl velice blízko také Daniel Suchan, ale skvěle rozehraný turnaj fatálně pohřbil během tří jamek.

 • Daniel Suchan
  34

  Bleskovky

  Ve Španělsku se daří Suchanovi, ve hře je i Matuš

  17. května 2018 – GolfExtra.cz

  Nejlepší kolo na Challenge Tour od loňského turnaje na Zbraslavi si ve čtvrtek připsal Daniel Suchan. Ten vstoupil do turnaje Andalucía Costa del Sol Match Play 9 parem a po prvním kole dělí 70. příčku. Ze hry není ani Stanislav Matuš, který se skóre +1 uzavírá první stovku.

 • Ondřej Lieser
  35

  Zprávy

  Historický okamžik! Ve světovém žebříčku je 5 českých golfistů

  14. května 2018 – Honza Fait

  Celosvětově byla určitě nejpodstatnější pondělní zpráva ohledně světového golfového žebříčku jasná - na prvním místě vystřídal Dustina Johnsona Justin Thomas. Český golf ale žije jiným zápisem - vůbec poprvé v historii je do pořadí zaneseno hned pět českých hráčů!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení