Články na téma: Stanislav Matuš

 • Filip Mrůzek
  31

  Zprávy

  Do akce jde 10 Čechů. Mrůzka s Matušem čeká Francie

  18. července 2018 – pv

  Následující dny budou opět bohaté na účast českých profesionálů na turnajích v Evropě i v Americe. V Evropě jich startuje hned devět mužů dohromady na Challenge Tour a Pro Golf Tour, za mořem pak čeká další turnaj Symetra Tour Karolínu Vlčkovou.

 • Stanislav Matuš
  32

  Bleskovky

  Výbuch Čechů na Sardinii. Ke cutu se ani nepřiblížili

  13. července 2018 – pv

  Trojnásobným neúspěchem skončila účast českých hráčů na dalším turnaji Challenge Tour na Sardinii. Na Italian Challenge startovali Stanislav Matuš, Jan Cafourek a Petr Gál, ale ani jeden z nich se bohužel nepřiblížil k postupu do finálových kol.

 • Stanislav Matuš
  33

  Bleskovky

  Matuš v Itálii na Zbraslav nenavázal, Češi na úvod nad parem

  12. července 2018 – haf

  Na Sardinii dorazil Stanislav Matuš v tomto týdnu posílen svým nejlepším umístěním na Challenge Tour v kariéře, po prvním kole Italian Challenge je však euforie pryč. Matuš zahrál první kolo za 76 ran (+5) a je mezi nejhoršími. Nedařilo se ale ani ostatním Čechům.

 • Jan Cafourek
  34

  Bleskovky

  Tři Češi hrají na Challenge Tour, Vlčková po pauze na Symetře

  11. července 2018 – haf

  Stanislav Matuš se v tomto týdnu pokusí pokračovat ve svém restartu sezony, o který se pokusil v minulém týdnu na pražské Zbraslavi. Určitě by ho na Challenge Tour rádi následovali Jan Cafourek s Petrem Gálem, Karolína Vlčková se opět ukáže na Symetra Tour.

 • Stanislav Matuš
  35

  Zprávy

  Matuš si polepšil v žebříčcích. Světovém i na cestě do SAE

  9. července 2018 – Honza Fait

  Výborné výkony na Prague Golf Challenge nepomohly pouze psychice Stanislava Matuše, ale také jeho postavení v žebříčcích. Mírný posun zaznamenal i ve světovém, mnohem důležitější však pro něho je polepšení v pořadí Road to Ras Al Khaimah, tedy na Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení