Články na téma: Thomas Pieters

 • Thomas Pieters
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Už i Pieters měl 500 pokusů na hole-in-one. Dal ho?

  6. listopadu 2019 – haf

  Možná nejpopulárnější série videí, kterou využívá European Tour ke své propagaci, je výzva trefit alespoň jedno hole-in-one na pět set pokusů. Jako poslední se do této bláznivé challenge pustil Thomas Pieters a opět si trochu zavzpomínal na staré časy.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Hvězdy v akci. V Napě startují sezónu Mickelson, Thomas i Scott

  25. září 2019 – pv

  Nová sezóna PGA Tour je již v plném proudu a v jejím třetím turnaji do ní naskočí také některé velké hvězdy. Na Safeway Open v kalifornské Napě se poprvé v ročníku 2019/2020 představí i Phil Mickelson nebo Justin Thomas, z Evropy dorazil také Francesco Molinari.

 • Thomas Pieters
  3

  Bleskovky

  Vítěz Czech Masters Pieters ovládl Porsche Urban Challenge

  4. září 2019 – pv

  Spektakulární městskou golfovou show si v úterý večer užívali fanoušci v Mnichově. Akce s názvem Porsche Urban Golf Challenge byla předzvěstí nadcházejícího turnaje European Tour a hostila jeho největší hvězdy. Nad všemi zazářil od letoška už dvojnásobný šampion Czech Masters Thomas Pieters.

 • Thomas Pieters
  4

  Zprávy

  Pietersova cesta od titulu k titulu. Czech Masters je mu osudem

  21. srpna 2019 – pv

  Thomas Pieters urazil mezi svými dvěma vítězstvími na D+D REAL Czech Masters dlouhou cestu. V roce 2015 se tu odrazil k zářivé budoucnosti. Z počátku očekávání naplňoval, přicházely další úspěchy, pak ale také trápení a zklamání a nenaplněné tužby. Až do minulé neděle, kdy se stal na Albatrossu opět šampionem.

 • Thomas Pieters
  5

  Zprávy

  Pieters to znovu dokázal! Podruhé vyhrál Czech Masters

  18. srpna 2019 – Petr Vlček

  Thomas Pieters je dvojnásobným vítězem D+D REAL Czech Masters. Po svém prvním triumfu v roce 2015 si v neděli na Albatrossu dokráčel pro své druhé vítězství v šestém ročníku turnaje, když zahrál v neděli 69 ran a se skóre -19 vyhrál o ránu před Adrim Arnausem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení