Články na téma: Thomas Pieters

 • Thomas Pieters
  1

  Bleskovky

  Inovativní šampion Czech Masters prodává plochu na bagu

  22. března 2019 – pv

  Thomas Pieters se toho nebojí. Na European Tour letos originálním způsobem upozorňuje na prázdné místo na svém bagu, a nabídl ho jako reklamní plochu k prodeji.

 • Ernie Els
  2

  Bleskovky

  V Malajsii začali dobře Pieters a Els. Harrington je zpět

  21. března 2019 – pv

  Šampion D+D REAL Czech Masters 2015 Thomas Pieters velmi dobře zahájil podnik European Tour v Malajsii. Na Maybank Championship v Kuala Lumpur zahrál první kolo za 67 ran a na vedení ztrácí dvě rány. Jen o ránu hůře je na tom Ernie Els. První kolo od návratu po zranění odehrál Padraig Harrington.

 • Thomas Pieters
  3

  Bleskovky

  Pieters v Perthu dělí vedení, před jamkovkou nic nepodcení

  15. února 2019 – haf

  První cut je na ISPS Handa World Super 6 Perth minulostí a do sobotních bojů o nedělní jamkovku postoupilo 66 hráčů. Mezi čtyřmi nejlepšími je také Belgičan Thomas Pieters, vítěz D+D REAL Czech Masters 2015. Sám ale před třetím kolem nechce předbíhat.

 • Thomas Pieters a Thomas Detry
  4

  Zprávy

  Belgický golfový den vol. 2, Pieters a Detry vyhráli World Cup

  25. listopadu 2018 – haf

  Před dvěma lety, konkrétně 28. srpna 2016, nastal velký belgický golfový den. Thomas Pieters vyhrál turnaj European Tour v Dánsku a Thomas Detry ve stejný den triumfoval na Challenge Tour v Anglii. Od té doby oba čekali na další velké vítězství. Přišlo nyní na World Cupu.

 • Thomas Pieters
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Šampion Czech Masters dal parádní eso, neradoval se

  28. října 2018 – haf

  Thomas Pieters v Šanghaji neprožil ideální turnaj. A to i přesto, že ve druhém kole WGC-HSBC Champions zahrál fantastických 64 ran (-8) a v tom finálovém trefil báječné hole-in-one. Dokonce se zdálo, že z něj měl větší radost jeho parťák ve flightu Emiliano Grillo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení