Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Woods nepolevuje, přidal další turnaj. Fowler naopak ubral

  16. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Jeden výlet do Philadelphie přidal Tiger Woods do svého turnajového itineráře pro blížící se play off FedEx Cupu. Svou účastí tak ozdobí jak BMW Championship, tak i dříve potvrzené The Northern Trust a Dell Technologies Championship.

 • Nick Faldo a Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods si v roce 2017 myslel, že už nebude hrát, prozradil Faldo

  15. srpna 2018 – haf

  Když dorazil Tiger Woods před rokem do Augusty na Večeři šampionů, svěřil se jednomu z dalších bývalých vítězů slavného Masters, že je smířený s tím, že už nikdy nebude hrát golf. Alespoň tak interpretuje dnes soukromou konverzaci další z vítězů Nick Faldo.

 • Jim Furyk
  3

  Bleskovky

  Woods asistent i hráč na Ryder Cupu nebude, řekl Furyk

  14. srpna 2018 – haf

  O jedné věci už má Jim Furyk, kapitán amerického rydercupového týmu, jasno. Pokud si vybere Tigera Woodse pro letošní souboj s Evropou jako hráče, nahradí ho ve svém pětičlenném týmu asistentů někým jiným. Tento scénář je přitom hodně reálný.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Krůček od ráje. Woods pobláznil 100. PGA Championship

  13. srpna 2018 – pv

  Ti, kdo nezažili Tigera Woodse v době jeho největší slávy, nebo ještě nesledovali golf tak pozorně, mohli v neděli vidět, čím si tehdy podmaňoval turnaje a deptal soupeře. Ti, co to zažili, si opět připomněli staré časy.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  V Bellerive vyhrál Koepka a porazil své idoly. Skvělý Woods druhý

  13. srpna 2018 – haf

  Tiger Woods opět po necelém měsíci kroužil jako hladový sup kolem 15. vítězství na majoru, ale bude si na něj muset počkat minimálně do roku 2019. Na jubilejním 100. PGA Championship totiž nejen jemu nedal šanci Brooks Koepka, už trojnásobný major šampion.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení