Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods přiznal velkou únavu: Na tohle jsem netrénoval

  18. října 2018 – pv

  Jen několik dní po ukončení pětiletého vítězného sucha na PGA Tour prožil Tiger Woods velké zklamání při Ryder Cupu. V Le Golf National prohrál všechny čtyři zápasy a výrazně se podepsal pod prohru favorizovaných Američanů. Nyní poprvé promluvil o příčinách.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  2

  Bleskovky

  Woods vs. Mickelson. Fanoušci mají smůlu, hlavně ti v Evropě

  12. října 2018 – pv

  Fanoušci, kteří doufali, že si koupí lístky a na vlastní oči uvidí souboj Tigera Woodse a Phila Mickelsona o 9 milionů dolarů, mají smůlu. Podle zámořských médii se na hřiště dostane jen malá skupina sponzorů a VIP hostů. Úplnou smůlu pak mají fanoušci v Evropě.

 • Justin Thomas, Tiger Woods a Rickie Fowler
  3

  Bleskovky

  Woods konečně oslavil své vítězství. Přišli i Thomas a Fowler

  8. října 2018 – pv

  Tiger Woods se po dvou týdnech konečně dočkal oslavy svého 80. vítězství na PGA Tour, kterého dosáhl na závěrečném turnaji play off FedEx Cupu v Atlantě. Hned po něm nebyl čas, protože spěchal do Paříže na Ryder Cup. A po debaklu, který tam Američané utržili, zase nebyla nálada.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Unavený Woods moc dobře ví: Jsem jedním z důvodů porážky

  1. října 2018 – haf

  Do Paříže dorazil jako čerstvý šampion finále PGA Tour, zpátky do Spojených států se ale vrací jako jeden ze zpráskaných psů neúspěšné dvanáctičlenné americké smečky. Tiger Woods na letošním Ryder Cupu naprosto propadl, když prohrál všechny čtyři zápasy, které hrál.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Z Tigera si spoluhráči vystřelili, jak je na tom jeho zdraví?

  27. září 2018 – haf

  Byl by největší americkou hvězdou letošního Ryder Cupu, i kdyby v neděli nevyhrál TOUR Championship. Jenže Tiger Woods finále play off FedEx Cupu ovládl, a je tak naprosto po zásluze nejobletovanějším hráčem velmi očekávané golfové bitvy mezi Evropou a USA.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení