1

Zprávy

Fanoušci a Woods? McIlroye bolela hlava, Thomas žasl

19. února 2018 – GolfExtra.cz

Bylo jasné, že návrat Tigera Woodse k (pravidelnému) soutěžnímu golfu vzbudí obří zájem fanoušků. Jejich chování ale podle některých začíná být neúnosné. Sílu davu pocítili naposledy Rory McIlroy a Justin Thomas, kteří šli s Tigerem na Genesis Open v jednom flightu.

2

Zprávy

Woods se trápil na týčku i greenech, minul cut o 4 rány

17. února 2018 – GolfExtra.cz

Před turnajem mluvil o tom, že je připravený na PGA Tour vítězit. V tomto týdnu to ale rozhodně nebude. Tiger Woods nezvládl druhé kolo Genesis Open a s celkovým skóre +6 skončil mezi poraženými.

3

Bleskovky

OBRAZEM: Šermíř Woods během 1. kola Genesis Open

16. února 2018 – GolfExtra.cz

Velmi sledovaný byl start Tigera Woodse na jeho druhém letošním turnaji. První kolo na Genesis Open Tigerovi nevyšlo úplně podle představ, přesto nabízel divákům na hřišti i fanouškům u TV parádní rány. A jednou vložil do svého repertoáru i šermířskou vložku.

4

Zprávy

Woods prožil divoké kolo, v Rivieře ho čeká boj o cut

Začal dobře, ale pak přišla studená sprcha, ze které se chvíli dostával. Tiger Woods byl v 1. kole Genesis Open chvíli dole, chvíli nahoře, a nakonec přinesl do klubovny skóre 72 ran (+1), které stačí na dělené 63. místo. Ve vedení je dvojice Tony Finau, Patrick Cantlay (oba -5).