Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Fanoušci a Woods? McIlroye bolela hlava, Thomas žasl

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo jasné, že návrat Tigera Woodse k (pravidelnému) soutěžnímu golfu vzbudí obří zájem fanoušků. Jejich chování ale podle některých začíná být neúnosné. Sílu davu pocítili naposledy Rory McIlroy a Justin Thomas, kteří šli s Tigerem na Genesis Open v jednom flightu.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods se trápil na týčku i greenech, minul cut o 4 rány

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Před turnajem mluvil o tom, že je připravený na PGA Tour vítězit. V tomto týdnu to ale rozhodně nebude. Tiger Woods nezvládl druhé kolo Genesis Open a s celkovým skóre +6 skončil mezi poraženými.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  OBRAZEM: Šermíř Woods během 1. kola Genesis Open

  16. února 2018 – GolfExtra.cz

  Velmi sledovaný byl start Tigera Woodse na jeho druhém letošním turnaji. První kolo na Genesis Open Tigerovi nevyšlo úplně podle představ, přesto nabízel divákům na hřišti i fanouškům u TV parádní rány. A jednou vložil do svého repertoáru i šermířskou vložku.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods prožil divoké kolo, v Rivieře ho čeká boj o cut

  16. února 2018 – GolfExtra.cz

  Začal dobře, ale pak přišla studená sprcha, ze které se chvíli dostával. Tiger Woods byl v 1. kole Genesis Open chvíli dole, chvíli nahoře, a nakonec přinesl do klubovny skóre 72 ran (+1), které stačí na dělené 63. místo. Ve vedení je dvojice Tony Finau, Patrick Cantlay (oba -5).

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Asistent nebo hráč? Woods by rád na Ryder Cupu obojí

  14. února 2018 – GolfExtra.cz

  Návrat Tigera Woodse i Ryder Cup v Paříži, to jsou dvě velká témata roku 2018. Vyvstává logická otázka, jak to půjde dohromady. Tedy v jaké roli se Tiger na konci září v Le Golf National objeví.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení