Články na téma: Tiger Woods

 • Trey Little a Denise Colemanová
  1

  Bleskovky

  Zní to jako proroctví. Malý Tiger se narodí v září v Dallasu

  21. dubna 2019 – pv

  Několik posledních let golfový svět vyhlížel nového Tigera Woodse, když ten starý bojoval se zraněními a osobními problémy. Marně, a tak se nakonec musel vrátit ten starý a vzít si svou vládu zpět. Teď už ale víme jistě, že Malý Tiger přijde na svět letos v září v Dallasu.

 • Michael Jordan a Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Jordan rozhodl. Největší comeback historie patří Tigerovi

  19. dubna 2019 – pv

  Jen málo lidí na světě může zasvěceně mluvit o tom, čí sportovní návrat je ten největší v historii, jako Michael Jordan. Zvlášť když ten jeho v 90. letech minulého století býval mnohými považován za ten úplně největší. Basketbalový bůh má ale jasno. Tiger ho svým vítězstvím na Masters překonal.

 • James Adducci
  3

  Zprávy

  S rancem peněz v batohu běhal po Las Vegas. Cítil, že Woods vyhraje

  19. dubna 2019 – pv

  Vsadil všechno na jednu kartu, a vyhrál. Jeho starý nemocný táta nechápal, co se děje. Žena trnula hrůzou, že nebude mít z čeho splácet hypotéku a půjčky na školné pro děti. Šílenec z maloměsta ve Wisconsinu James Adducci měl ale z pekla štěstí, že vsadil všechny své peníze na Tigera Woodse. Je po něm bez jakýchkoliv pochybností druhým největším vítězem letošního Masters.

 • T World 747 Rose Proto MB
  4

  Bleskovky

  Nové zbraně pro Rose. Luxusní Honma vypouští nová železa

  18. dubna 2019 – pv

  Spolupráce Justina Rose a japonského výrobce luxusního golfového vybavení Honma vedla k navržení nových holí, které nesou Angličanovo jméno. Železa s názvem T World 747 Rose Proto MB jdou nyní na trh.

 • Tiger Woods a Michael Phelps
  5

  Bleskovky

  Ano, ten za Tigerem na Masters byl Phelps. Jak se tam dostal?

  18. dubna 2019 – pv

  Pokud jste měli v neděli při sledování finálového kola Masters pocit, že na 16. jamce v Augustě vidíte za Tigerem Woodsem mezi diváky známou tvář, nemýlili jste se. Oním slavným fanouškem byl majitel 23 zlatých olympijských medailí v plavání Michael Phelps.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení