Články na téma: Tiger Woods

 • Jason Day
  1

  Zprávy

  OBRAZEM: Jak Day dokráčel k vítězství ve Woodsově vestě

  22. října 2019 – jom

  Tahle exhibice bavila. Čtveřice Tiger Woods, Rory McIlroy, Jason Day a Hideki Matsuyama předváděla divákům na Japan Skins parádní kousky, nešetřila úsměvy a postarala se o drama do samotného konce. Vítěz si došel pro titul ve vypůjčené Woodsově vestě.

 • Jason Day
  2

  Bleskovky

  Exhibiční Skins Game vyhrál v Japonsku Jason Day

  21. října 2019 – haf

  Premiérový ročník lukrativního ZOZO Championship měl v pondělí předehru v podobě akce MGM Resorts The Challenge: Japan Skins. Souboj čtyř hráčů vyhrál Jason Day, na děleném druhém místě skončili Tiger Woods a Rory McIlroy.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Tiger Woods operaci kolene odložil, i díky tomu vyhrál Masters

  21. října 2019 – haf

  Kdyby šlo všechno přesně podle plánu, Tiger Woods by nejspíše letošní Masters nevyhrál. Ještě že tak! Legendárnímu americkému golfistovi totiž zkřížila plány jeho až příliš dobrá hra, a tak se rozhodl o rok odložit operaci kolene, kterou podstoupil až letos koncem srpna.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Woods bavil děti v Tokiu. Chystá se na návrat

  20. října 2019 – pv

  Den před pondělní exhibicí Challenge: Japan Skins se Tiger Woods ukázal japonským fanouškům v centru Tokia. V obchodě svého sponzora Nike pobavil především děti při různých hrách. Některé do konce života nezapomenou, že s ním mohly být v jednom týmu.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Woods píše paměti. Bude to můj příběh bez omylů, tvrdí

  16. října 2019 – pv

  Tiger Woods v úterý oznámil, že vydá svou vlastní autobiografii. Bude se jmenovat "Back" (Zpět) a do světa ji vyšle vydavatelství HarperCollins Publishers. Woods slibuje, že v ní vyvrátí nepravdy, které se objevily v jeho dřívějších neautorizovaných životopisech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení