Články na téma: Tiger Woods

 • Rickie Fowler
  1

  Bleskovky

  OBRAZEM: Poslední den před Presidents Cupem

  11. prosince 2019 – pv

  13. Presidents Cup se nezadržitelně blíží. Do jeho čtvrtečního startu zbývají poslední hodiny. Ve středu tak byl pro kapitány Ernieho Else a Tigera Woodse poslední čas, jak naladit formu svých hráčů, a v případě Tigera i tu svou, na nadcházející souboje v Royal Melbourne.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods se nasadil hned do první čtyřhry: Neváhal jsem ani chvíli

  11. prosince 2019 – pv

  Fanoušci, kteří se těšili na Tigera Woods v Presidents Cupu jako na hráče, se dočkají hned na úvod. Ve velmi zajímavém formátu nasazování dvojic proti sobě, kdy jeden kapitán vyřkne svou volbu a druhý na ni reaguje, se společně s Justinem Thomasem nasadil hned do prvního čtvrtečního fourballu.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woods řeší únavu a Reeda. To není náš problém, kontruje Els

  10. prosince 2019 – pv

  Úterní tisková konference naznačila, že letošní Presidents Cup bude mít trochu větší náboj než předchozí ročníky, kdy šlo většinou jen o to, jak velkým rozdílem Američané zvítězí. Hlavním tématem byl pochopitelně Patrick Reed, který se nerad postaral o velkou zápletku.

 • Patrick Reed
  4

  Zprávy

  Čeká Reeda na Presidents Cupu peklo? Nebojím se, vzkázal

  9. prosince 2019 – pv

  Po pátečním třetím kole se Patrick Reed raději vyhýbal sociálním sítím. Bylo to dobré rozhodnutí. Poté, co dostal trest dvou ran za kontroverzní vylepšování své pozice na jedenácté jamce, by si tam o sobě nic hezkého nepřečetl. Zatímco on trest přijmul a chtěl jít dál, krutý digitální svět nikoliv.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods předal tygra a odletěl do Austrálie: Nebylo to dost dobré

  8. prosince 2019 – pv

  V předchozích třech kolech Hero World Challenge zahrál Tiger Woods na druhé devítce 11 ran pod par s 10 birdie a třemi eagly. Ale v sobotu tam v nejdůležitější moment vychladnul, což ho stálo šanci vyhrát po šesté svůj turnaj.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení