Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Slavný návrat Woodse ve filmu. Poběží na jeho narozeniny

  10. prosince 2018 – pv

  Neuvěřitelná sezóna návratu Tigera Woodse, která vyvrcholila jeho vítězstvím na TOUR Championship v East Lake, bude zachycena v dokumentárním filmu. Ten se bude vysílat na konci prosince a podle prvních ohlasů to bude velká pecka.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Dá Woods divokou kartu sám sobě? Doufá, že nebude muset

  7. prosince 2018 – pv

  Tiger Woods se chystá na svou první týmovou soutěž, ve které povede americký tým jako kapitán. Protože svou premiéru bere s maximální zodpovědností, nachází se momentálně s ročním předstihem v Royal Melborne a obhlíží si dějiště příštího Presidents Cupu.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Napij se Tigera! Woods má mít svůj energy drink

  4. prosince 2018 – haf

  Už brzy se možná budete moci nakopnout Tigerem Woodsem. Legendární golfista společně s jedním ze svých partneru Monster Energy plánuje, že by uvedl na trh svůj vlastní energy drink.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods letos dohrál. Po famózním návratu neví, kdy bude znovu hrát

  3. prosince 2018 – pv

  Tiger Woods v letošním roce definitivně dohrál. Rok 2018 pro něj byl strmou cestou vzhůru po jeho dlouholetých zdravotních i osobních problémech, a nic na tom nemění ani předposlední místo na jeho turnaji na Bahamách. Všechny už mnohem víc zajímá, jak bude jeho příběh pokračovat v příštím roce.

 • Jon Rahm a Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woodsův turnaj vyhrál Rahm, Tiger skončil předposlední

  3. prosince 2018 – haf

  Třetí osudové setkání s Tigerem Woodsem za poslední tři měsíce bylo pro Jona Rahma opět hodně příjemné. Z Tigerových rukou totiž přebíral trofej za vítězství na jeho turnaji, když v neděli ovládl letošní Hero World Challenge. Woods naopak neslavil, skončil předposlední.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení