Články na téma: Tiger Woods

 • Gary Woodland
  1

  Zprávy

  Na US Open už vede o dvě rány Woodland, Woodse srazil závěr

  15. června 2019 – haf

  Fantastické druhé kolo dostalo do vedení na 119. US Open Američana Garyho Woodlanda. Ten si v pátek polepšil o šest ran a se skóre -9 vede o dvě před druhým Justinem Rosem. Už devět ran ztrácí Tiger Woods, který pokazil samotný závěr svého druhého kola.

 • Jordan Spieth
  2

  Zprávy

  Emoce na US Open. Spieth spílal kedíkovi, driver letěl do moře

  14. června 2019 – jom

  Nervozita, napětí, frustrace. Na US Open běžná věc. Řada hráčů ventilovala své emoce už v 1. kole na Pebble Beach. Jordan Spieth vyčinil svému kedíkovi za nepřesný výpočet vzdáleností na osmé jamce, Lucas Bjerregaard po třech mizerných odpalech na osmnáctce poslal driver do moře. A to nebylo vše, ulevil si i Tiger Woods.

 • Justin Rose
  3

  Zprávy

  US Open vede Rose, Woodse zachránil putter

  14. června 2019 – haf

  Pebble Beach zatím nevytasilo naplno své drápy. Hráčům se na úvod 119. US Open dařilo relativně skórovat, když se jich pod par dostalo 39. Nejlépe ze všech zahrál Justin Rose, který přenocoval na mínus šesti. Pod parem pak skončil také Tiger Woods a je za to rád.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Oživí Woods vzpomínky na rekordní vítězství v Pebble Beach?

  13. června 2019 – jom

  Bláznivé, je to už devatenáct let. Ale většinu ran toho týdne si pořád pamatuji, zavzpomínal během tiskové konference před 119. US Open Tiger Woods na své drtivé vítězství v Pebble Beach. Jen těžko by mohl zapomenout. Vyhrál totiž o rekordních patnáct ran. Teď je zpátky. V plné síle a odhodlán ukázat světu, čeho je i ve 43 letech stále schopný.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Tiger Woods za smrt barmana nemůže, říkají jeho právníci

  12. června 2019 – haf

  Může se vám to zdát přitažené za vlasy, ale v Americe prostě na podobné soudy dochází. S jedním takovým se nyní potýká také Tiger Woods, který je mezi obviněnými z toho, že má nepřímo podíl na smrti Nicholase Immesbergera. Jeho právníci to ale zásadně odmítají.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení