Články na téma: Tiger Woods

 • JustinThomas3.jpg
  1

  Zprávy

  Maratón pro Thomase a Scotta. Woods si zahrává s cutem

  16. února 2019 – jom

  Hodně dlouhý a náročný den mají za sebou hráči v Riviera Country Clubu, kde se v pátek dohrávalo první kolo a bezprostředně poté začalo druhé. V dešti a studeném větru se s výživnou porcí jamek vypořádali nejlépe Justin Thomas a Adam Scott, kteří dělí vedení. Tiger Woods je na hranici cutu.

 • Tiger Woods a Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  Bude McIlroye zase bolet hlava? V Rivieře opět pocítí Tigermánii

  14. února 2019 – pv

  PGA Tour má před sebou poslední ze série pěti turnajů na západním pobřeží USA a Genesis Open slibuje velkou podívanou. Nabízí hvězdné startovní pole včele s Tigerem Woodsem či Philem Mickelsonem, který do Riviera Country Clubu přijel jako vítěz z Pebble Beach.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Woods si vybral asistenty. Možná budou mít víc práce

  14. února 2019 – pv

  Letošní President Cup se v Austrálii koná až za dlouhé měsíce, ale kapitán Tiger Woods už ví, kdo mu bude v prosinci dělat asistenty. A pořád je tu také varianta, že při své první roli vůdce amerického výběru bude proti týmu světa sám hrát.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Já i Tiger budeme mít velmi dobrý rok, myslí si Mickelson

  12. února 2019 – haf

  Dalo by se říci, že Phil Mickelson má letos splněno. V Pebble Beach vyhrál popáté v kariéře a hned na úvod roku si připsal turnajové vítězství. Lefty ale má dojem, že letos rozhodně neřekl poslední slovo a velké věci očekává také od svého kariérního rivala Tigera Woodse.

 • Trump, Woods, Nicklaus
  5

  Bleskovky

  To je flight! Trump si zahrál golf s Woodsem a Nicklausem

  4. února 2019 – haf

  Na floridských hřištích můžete potkat hodně zajímavé golfové flighty, tomuto se ale vyrovná jen málokterý. Dva nejúspěšnější hráči na majorech v historii a s nimi aktuální prezident Spojených států amerických? Nevěříme, že by někdo odolal se k nim přidat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení