Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Fanoušek, který potkal na Masters Tigera Woodse, zemřel

  26. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tenhle příběh má smutný konec. I když… Zákeřná nemoc, která trápila Shanea Caldwella, zřejmě nemohla mít jiné vyústění. Golfový fanoušek a obdivovatel Tigera Woodse si tak aspoň pár týdnu před smrtí stihl splnit svůj velký sen.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods vzpomínal na první eso: Řekli mi, že jsem pitomec

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se v minulém týdnu stavil za veterány na PGA Tour Champions, kde podstoupil také kliniku především pro ty nejmenší. Když se ptal na drivingu přítomných, jakou ránu má zahrát, dostalo se mu jednoduché odpovědi. Hole-in-one.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Woods potvrdil start na US Open, jeho posledním jistém

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Ne že by se to nečekalo, ale je dobré to mít černé na bílém. Tiger Woods oficiálně potvrdil svůj start na druhém majoru sezony US Open, které se bude hrát v Shinnecock Hills. Jedná se navíc o poslední US Open, na kterém má jistý start. O další už zase bude muset bojovat.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods se loučil nejlepším kolem, málem trefil hole-in-one

  9. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  To nejlepší si Tiger Woods nechal na letošním Masters na konec. Bohužel ho kolo za 69 ran vyneslo pouze na dělené 32. místo, což je s ohledem na předturnajové prognózy zklamání. Za hlavního viníka nepovedeného turnaje označil Tiger svá železa.

 • Patrick Reed
  5

  Zprávy

  Reed si na Masters vytvořil náskok, Woods se trápil s železy

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, ve finálovém kole letošního Masters by mohl v závěrečném flightu jít hráč v červeném triku a černých kalhotách. Nemyslíme však Tigera Woodse, ale Patricka Reeda, který to má v Augustě v polovině turnaje skvěle rozehrané.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení