Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods kedík
  1

  Bleskovky

  Tiger Woods jako kedík! Nosil hole svému synovi

  13. ledna 2020 – haf

  Mladí golfisté na Jižní Floridě zažili o uplynulém víkendu něco výjimečného. Lokálního turnaje na devět jamek se totiž nezúčastnil pouze Charlie Woods, ale i jeho zatím nepatrně známější otec Tiger v roli jeho kedíka! Asi nepřekvapí, že jejich snímky zaplavily internet.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Potvrzeno! Woods začne rok 2020 v Torrey Pines

  10. ledna 2020 – pv

  Není to žádné překvapení. Prvním turnajem Tigera Woodse v roce 2020 bude podle očekávání Farmers Insurance Open v Torrey Pines na konci ledna. V únoru se pak představí na Genesis Invitational, kde se zároveň ujme role hostitele.

 • Abraham Ancer a Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Zklamání z médií a Woodse zahání Mexičan vlastní značkou tequily

  8. ledna 2020 – pv

  Abraham Ancer i před Sony Open stále čelil otázkám ohledně svých slov o Tigeru Woodsovi, která jako nevinou poznámku řekl před prosincovým Presidents Cupem. I proto rád přešel k veselejšímu tématu. Tím je jeho vlastní značka tequily, kterou uvádí na trh.

 • Jon Rahm
  4

  Bleskovky

  Favoritem bookmakerů pro Havaj je Rahm. Kdo pro Masters?

  31. prosince 2019 – pv

  Sázkové kanceláře předpokládají, že první turnaj PGA Tour v roce 2020 vyhraje Španěl Jon Rahm. Ten zakončil rok 2019 ve velkém stylu, a skvělá forma by mu měla podle bookmakerů přinést i triumf na Sentry Tournament of Champions, který začíná ve čtvrtek na Havaji.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  VIDEO: Nejlepší rány Tigera Woodse z poslední dekády

  30. prosince 2019 – jom

  Úžasné rány v podání Tigera Woodse se nikdy neomrzí. Byť v posledních deseti letech jich k vidění nebylo tolik co v předchozí dekádě. Uplynulé desetiletí jeho kariéry charakterizovala častá zranění, kvůli kterým vynechal řadu turnajů. Definitivně se vrátil před dvěma lety, znovu začal vyhrávat turnaje včetně toho největšího – Masters. Kochejte se s námi výběrem parádních ran legendy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení