Články na téma: Tiger Woods

 • Rory Sabbatini
  1

  Zprávy

  Sabbatini drží na BMW páté místo, Woods potřebuje skvělý víkend

  17. srpna 2019 – haf

  Pokud chce Tiger Woods v příštím týdnu obhajovat titul na TOUR Championship, potřebuje o tomto víkendu na BMW Championship zabrat. Do Atlanty by se přitom rád podíval také Rory Sabatini, který je se skóre -9 pátý, tři rány za vedoucím Hidekim Matsuyamou.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Cítím se mnohem lépe, řekl Woods. V Medinah nechce končit

  14. srpna 2019 – pv

  Tiger Woods je v Medinah a připravuje se na čtvrteční začátek druhého turnaje play off FedEx Cupu, kterým je BMW Championship. Poté, co minulý týden odstoupil z The Northern Trust, je to pro jeho fanoušky i pro turnaj samotný zásadní zpráva.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Woods v bolesti: Kvůli zatuhlým svalům odstoupil. Co bude dál?

  10. srpna 2019 – jom

  Tiger Woods v pátek odstoupil z turnaje The Northern Trust. Bolavá záda, která ho limitovala už při středečním pro-amu, ho nepustila do druhého kola. Otazník nyní visí nad jeho účastí na BMW Championship příští týden, ale i v Presidents Cupu na konci roku.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroy dostal trest, pak mu ho zrušili. Vede DJ, Woods odstoupil

  10. srpna 2019 – haf

  Fakt, že se Dustin Johnson dostal do vedení The Northern Trust nebyl největší událostí pátečního programu úvodního turnaje play-off FedEx Cupu. Už předtím na sebe strhl pozornost svým odstoupením Tiger Woods, Rory McIlroy pak úspěšně odolal trestu dvou ran.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods se na úvod play-off trápil, nevyužil skvělých podmínek

  9. srpna 2019 – haf

  Jen jeden hráč zahrál v úvodním kole turnaje The Northern Trust hůře než Tiger Woods. Tomu tak hrozí, že neprojde cutem na dalším turnaji a v ohrožení je možnost jeho obhajoby titulu na závěr sezony v East Lake. Jiná velká jména ale ve čtvrtek v New Jersey zářila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení