Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  6

  Zprávy

  Woods prožil divoké kolo, v Rivieře ho čeká boj o cut

  16. února 2018 – GolfExtra.cz

  Začal dobře, ale pak přišla studená sprcha, ze které se chvíli dostával. Tiger Woods byl v 1. kole Genesis Open chvíli dole, chvíli nahoře, a nakonec přinesl do klubovny skóre 72 ran (+1), které stačí na dělené 63. místo. Ve vedení je dvojice Tony Finau, Patrick Cantlay (oba -5).

 • Tiger Woods
  7

  Bleskovky

  Asistent nebo hráč? Woods by rád na Ryder Cupu obojí

  14. února 2018 – GolfExtra.cz

  Návrat Tigera Woodse i Ryder Cup v Paříži, to jsou dvě velká témata roku 2018. Vyvstává logická otázka, jak to půjde dohromady. Tedy v jaké roli se Tiger na konci září v Le Golf National objeví.

 • Tiger Woods a Justin Thomas
  8

  Zprávy

  Tiger Woods chce v Rivieře vyhrát, s kým bude hrát?

  14. února 2018 – GolfExtra.cz

  V Los Angeles jsou na hvězdy zvyklí, ale tohle bude exkluzivní záležitost i na místní poměry. První dvě kola Genesis Open spolu půjdou Tiger Woods, Justin Thomas a Rory McIlroy. Už jen kvůli prvně jmenovanému, který celý turnaj hostí, není pochyb o tom, kam bude upřena hlavní pozornost.

 • Tiger Woods
  9

  Zprávy

  Woods vyhlíží další start. Vrací se mu vzpomínky

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco tento týden na PGA Tour proběhne ještě relativně poklidně, ten následující už zase vypukne šílenství okolo Tigera Woodse. Na rozdíl od loňska se chystá osobně jako hráč zúčastnit turnaje Genesis Open v Rivieře.

 • Tiger Woods
  10

  Zprávy

  TV komentátor: Tigerův švih opravím za dvě minuty

  3. února 2018 – GolfExtra.cz

  S velmi odvážnými tvrzeními na adresu Tigera Woodse přišel bývalý profesionál a nynější uznávaný komentátor a analytik zámořské stanice Golf Channel Brandel Chamblee. Prohlásil, že chyby, které podle něj dělá Woods ve švihu, by mu opravil za dvě minuty.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení