Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  6

  Zprávy

  Woods zahrál na The Players nejlepší kolo dne a je v TOP 10

  13. května 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods si v sobotu zásadně vylepšil své postavení na The Players, když zahrál třetí kolo na TPC Sawgrass za 65 ran. Vyšvihl se tím na dělené deváté místo jen dvě rány za třetího Dustina Johnsona. Na vedoucího Webba Simpsona mu však chybí 11 ran.

 • Rickie Fowler, Tiger Woods, Phil Mickelson
  7

  Zprávy

  Woods prošel cutem o ránu, Fowlera potopil strom

  12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Hvězdný flight na The Players je minulostí. Jen Tiger Woods si z něj zahraje i o víkendu, i když cutem prošel o jedinou ránu. Dvě rány naopak chyběly k postupu Rickiemu Fowlerovi, který měl v závěru druhého kola obrovskou smůlu. Do trháku šel v Ponte Vedra Beach Webb Simpson.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Hvězdný flight se trápil, ve vedení The Players je šest hráčů

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Od neděle se prakticky nemluvilo o nikom jiném, první kolo The Players se však hvězdném flightu vůbec nepovedlo. Tiger Woods došel alespoň v paru, Rickie Fowler za +2 a Phil Mickelson dokonce za +7. Ve vedení je šest hráčů se skóre mínus šest, mimo jiné i Dustin Johnson.

 • Tiger Woods
  9

  Bleskovky

  Tiger Woods potvrdil, že bude hrát The Open v Carnoustie

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Už je to definitivně jasné! Tiger Woods si zahraje i třetí letošní major, svou účast na The Open, které se bude hrát v Carnoustie, potvrdil ve středu před The Players. Pro Woodse se bude jednat o první účast na nejstarším golfovém majoru od roku 2015, kdy neprošel cutem.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  10

  Bleskovky

  Tiger Woods vs. Phil Mickelson. Jak hrají, když jdou spolu?

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Celkově 36. a 37. přímý souboj na PGA Tour čeká v následujících dvou dnech na Tigera Woodse a Phila Mickelsona. Ve společných rundách se zatím nepatrně lépe vedlo Tigerovi, v posledním vzájemném měření sil ale jasně dominoval Lefty. Jak tomu bude tentokrát?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení