Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Woods v Torrey Pines nezářil, ale naznačil. Skvěle začal Rahm

  25. ledna 2019 – pv

  Tiger Woods má za sebou první soutěžní kolo v roce 2019. Na South Course, těžším ze dvou hřišť v Torrey Pines, kde se hraje turnaj Farmers Insurance Open, zahrál 70 ran (-2). Na vedoucího Jona Rahma, který zahrál na North Course 62 (-10), ztrácí po 1. kole 8 ran.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Hvězdné Torrey Pines. Pozornost strhává Woods s novými holemi

  24. ledna 2019 – jom

  Nová sezóna PGA tour sice odstartovala říjnovým Safeway Open, ale opravdu ostrý start přichází až nyní na Farmers Insurance Open. A to především díky síle startovního pole, které připomíná obsazením major turnaje. Premiéru v roce 2019 zažije i Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Dropovat od kolen se Tigerovi nelíbí, vlajka v jamce někdy ano

  23. ledna 2019 – pv

  Golfový svět si už tři týdny zvyká na nová pravidla. Tigera Woodse jejich testování v turnajovém režimu teprve čeká, když svůj první start v roce 2019 uskuteční až tento týden na Farmers Insurance Open.

 • Tiger Woods
  14

  Bleskovky

  Woods za vrací do hry. Rok 2019 začne po boku mladých hvězd

  22. ledna 2019 – pv

  Tiger Woods si tento týden na Farmers Insurance Open v Torrey Pines odbude svůj první turnaj v roce 2019. Organizátoři k němu do flightu přiřadili dva hvězdné zástupce mladší generace Xandera Schauffeleho a Tonyho Finaua.

 • Tiger Woods
  15

  Zprávy

  POTVRZENO. Woods vstoupí do golfového roku v Torrey Pines

  17. ledna 2019 – haf

  Očekávané je nyní definitivně oficiální. Tiger Woods vstoupí do nového golfového roku v Torrey Pines, když se v příštím týdnu představí na Farmers Insurance Open. Vedle toho ve středu potvrdil také svůj start na Genesis Open, jehož je zároveň hostitelem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení