Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  16

  Zprávy

  Návrat krále! Tiger Woods získal svůj 80. titul na PGA Tour

  24. září 2018 – haf

  Tiger Woods už opět umí vítězit. Golfová legenda ukončila více jak pětileté, konkrétně 1876 dní dlouhé čekání na svůj další turnajový titul, který byl jubilejním 80. na PGA Tour. Tiger se dočkal v Atlantě na TOUR Championship, celý FedEx Cup ale vyhrál Justin Rose.

 • Tiger Woods
  17

  Zprávy

  Oživí Tiger svůj zabijácký instinkt? Čekání je možná u konce

  23. září 2018 – pv

  Tiger Woods je blízko skvělému konci sezóny na PGA Tour, která už tak předčila jeho očekávání. Woods dosáhl svého cíle právě tím, že se dostal na TOUR Championship mezi 30 nejlepších hráčů sezóny. Před poslední osmnáctkou se mu ale všichni dívají na záda.

 • Tiger Woods
  18

  Zprávy

  Woods zbláznil East Lake. Kolo před koncem vede o tři rány

  23. září 2018 – pv

  I po třetím kole TOUR Championship je na čele stále Tiger Woods, který opět přidal ránu ke svému náskoku. Finálový turnaj FedEx Cupu vede už o tři rány a na čele leaderboardu osaměl. Má to tedy skvělé rozehrané k tomu, aby v poslední možnou chvíli sezóny stihl ještě vyhrát turnaj.

 • Tiger Woods
  19

  Zprávy

  Woods v East Lake stále vede, Rose útočí na FedEx Cup

  22. září 2018 – pv

  Tiger Woods navýšil své vedení ve finálovém turnaji PGA Tour už na dvě rány. S tím rozdílem, že na čele leaderboardu se vedle něj vystřídal Justin Rose místo Rickieho Fowlera, který klesl o sedm míst. V polovině TOUR Championship je tak Rose nejblíže ze všech k vítězství ve FedEx Cupu.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Eagle na závěr. Woods po 1. kole vede společně s Fowlerem

  21. září 2018 – pv

  Tiger Woods předvedl v East Lake parádní závěr prvního kola finále FedEx Cupu. Na TOUR Championship začal za 65 ran a se skóre -5 sdílí čelo leaderboardu s Rickiem Fowlerem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení