Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods a Joe LaCava
  16

  Bleskovky

  Woodsův kedík Joe LaCava: Na Tigera bych čekal klidně sto let

  2. ledna 2019 – pv

  Když se Tiger Woods dlouhé roky zotavoval ze svých čtyř různých operací zad, jeho kedík Joe LaCava neměl moc práce. V letech 2014 až 2017 neodehrál s Woodsem ani 20 turnajů. Od Tigera dokonce přišla nabídka, že pokud si LaCava najde jiného chlebodárce, může jít. Ten to ale odmítl.

 • Tiger Woods
  17

  Zprávy

  Všechno nejlepší, staříku! Tigerovi gratulovali nejen soupeři

  31. prosince 2018 – pv

  Tiger Woods má na konci roku vždy dvojí důvod k oslavě. Jednak samotný konec roku a o den dříve také své narozeniny. Letos už třiačtyřicáté. A že bylo co slavit. Woods má za sebou rok, ve který už ve své kariéře ani nedoufal. Za to nyní doufá, že ten další bude ještě lepší.

 • Tiger Woods
  18

  Bleskovky

  Woods vynechá Havaj. Nezlákalo ho ani první vítězství po 5 letech

  28. prosince 2018 – pv

  Tiger Woods nezahájí rok 2019 na Havaji na Sentry Tournament of Champions. Na tradiční turnaji na Plantation Course v Kapalua Resortu mají přístup pouze šampioni z předchozí sezóny. Woods se kvalifikoval vítězstvím v East Lake, ale své právo startu nevyužije.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  19

  Zprávy

  Mickelson s Woodsem se prý utkají i v letech 2019 a 2020!

  27. prosince 2018 – haf

  Jak to tak vypadá, letošní The Match, tedy souboj Phila Mickelsona a Tigera Woodse o 9 milionů dolarů nebyl pouze jednorázovou akcí. Podle informací amerického Golf Digestu by se měl prestižní souboj dvou legend amerického golfu uskutečnit znovu v letech 2019 a 2020.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Woods mezi 10 nejbohatšími celebritami USA, kdo má nejvíc $?

  19. prosince 2018 – haf

  Tiger Woods se má i přes všemožné kotrmelce v posledním desetiletí pořád "dobře". A to dokonce tak, že se stále drží mezi 10 nejbohatšími americkými celebritami, když v aktuálním žebříčku časopisu Forbes obsadil s celkovým jměním 800 milionů dolarů devátou příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení