Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  236

  Zprávy

  Tiger Woods potvrdil další tři starty, hrát bude už v lednu

  5. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Během úvodních dvou měsíců nového roku by se měl Tiger Woods objevit na třech turnajích PGA Tour. Vedle již oznámeného startu na Genesis Open přidal nově do svého kalendáře akce Farmers Insurance Open a Honda Classic. Později pak doplnil na seznam ještě únorovou akci European Tour v Dubaji.

 • Tiger Woods a Jason Day
  237

  Bleskovky

  Woods přivítal parťáka Daye v Nike Golf Clubu

  3. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Vědělo se to už dlouho, ale oficiálně byl přestup Jasona Daye od Adidasu k Nike potvrzen až 1. ledna nového roku. Příchod prvního hráče světa do stejné stáje pak uvítal i Tiger Woods.

 • Tiger Woods a Notah Begay III
  238

  Zprávy

  Minimálně jednou vyhraje, říká o Woodsovi blízký přítel

  31. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  V pátek oslavil už 41. narozeniny, a i když v uplynulém roce odehrál jediný turnaj, někteří od Tigera Woodse očekávají stále velké věci. Jedním z nich je i jeho blízký přítel Notah Begay III, který je přesvědčený o tom, že Tiger v příštím roce minimálně jednou vyhraje.

 • Jack Nicklaus
  239

  Zprávy

  Jack Nicklaus o Woodsově byznysu a McIlroyově budoucnosti

  29. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Na svém kontě má nejvíce major titulů ze všech a ještě asi dlouho bude. Jack Nicklaus vyhrál osmnáct turnajů velké čtyřky a nyní není na obzoru nikdo, u koho by bylo reálné, že by ho mohl překonat. I když ještě nedávno se dvě jména skloňovala hodně pravidelně.

 • Paul McGinley
  240

  Zprávy

  Reakce na Woodsův návrat byla přestřelená, myslí si McGinley

  27. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Zatímco většina golfového světa byla z návratu Tigera Woodse k soutěžnímu golfu začátkem prosince nadšená, našli se i tací, kteří pouze kroutí hlavou. Patří mezi ně i Paul McGinley, který si myslí, že reakce na Woodsův návrat byla přestřelená.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení