Články na téma: Tiger Woods

 • Mia Khalifa
  236

  Bleskovky

  Pornohvězda radí Tigerovi: Skonči se zbytkem důstojnosti

  8. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Americko - libanonská hvězda filmů pro dospělé Mia Khalifa se nechala slyšet, že by měl Tiger Woods zavčas skončit, dokud je to důstojné. Reagovala tak na jeho ohlášený návrat na konci listopadu.

 • Tiger Woods
  237

  Zprávy

  Woods: Musíme něco udělat s golfovým míčkem

  7. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se přidal k těm, kterým se nelíbí, jakým způsobem se vyvíjí golfové technologie, konkrétně ty ohledně golfových míčků. Ty létají neustále dál a dál, což začíná být problém nejen u starých hřišť, ale i těch nových, které třeba ještě ani nejsou postavené.

 • GettyImages-627206878 (2).jpg
  238

  Bleskovky

  Tiger dal kedíkovi zelenou, ten mu zůstal věrný

  6. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nebyl to pouze Tiger Woods, kdo chyběl a i nadále stále chybí na fairwayích a greenech od letošního února, konkrétně Omega Dubai Desert Classic. Společně s legendárním golfistou se z turnajů vypařil také jeho kedík Joe LaCava, který odmítl dělat pro kohokoliv jiného.

 • Ellie Day
  239

  Zprávy

  Woods počítá ztráty, Dayova sarkastická žena je těhotná

  4. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods bude na svém turnaji Hero World Challenge postrádat někdejší světovou jedničku Jasona Daye. Ten bude raději se svou těhotnou manželkou, která na Instagramu oznámila, že čeká třetího potomka. Tigerovi se odhlásil také další Australan Marc Leishman.

 • Tiger Woods
  240

  Zprávy

  Nadšení z Tigerova návratu. Hráči se ho nemohou dočkat

  2. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Je to stejné jako před rokem, když Tiger Woods oznámil svůj návrat k soutěžnímu golfu. I letos se spousta hráčů PGA Tour zaradovala, že se král vrací mezi svůj lid. Tentokrát jsou ale v hlasech některých hráčů patrnější náznaky obezřetnosti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení