Články na téma: Tiger Woods

 • Hideki Matsuyama
  241

  Zprávy

  Tiger o svém šampionovi: Matsuyama ve zkoušce času obstojí

  6. prosince 2016 – Petr Vlček

  Tiger, Tiger, Tiger… Pak dlouho nic, pak Tiger, zase nic, a pak Hideki Matsuyama. Tak vypadalo pondělí po turnaji Hero World Challenge na Bahamách, který si vybral ke svému návratu Tiger Woods, zároveň pořadatel turnaje. V jeho stínu ale vyhrál mladý Japonec, nejlepší světový golfista posledních týdnů.

 • Tiger Woods
  242

  Bleskovky

  Návrat Woodse řečí čísel. Jak se Tigerovi (ne)dařilo na Bahamách?

  5. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Byl to dlouho očekávaný návrat bývalého dlouholetého golfového krále, který lze vyjádřit množstvím veličin. Jednou z nich jsou čísla. Jak se podle nich Tigeru Woodsovi na vlastním turnaji Hero World Challenge na Bahamách vedlo?

 • Tiger Woods
  243

  Bleskovky

  VIDEO: 7 nejlepších ran Tigera Woodse na Hero World Challenge

  5. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Opět předváděl neuvěřitelné kousky, při kterých by vás ani ve snu nenapadlo, že skoro šestnáct měsíců nehrál turnaj. Tiger Woods se na Bahamách vrátil po dvou operacích zad a vleklé rehabilitaci ve velkém stylu, a i když občas uletěl, dařilo se mu možná více, než sám čekal.

 • Tiger Woods a Hideki Matsuyama
  244

  Zprávy

  Matsuyama o náskok nepřišel a slaví, Woods se nedělí protrápil

  5. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Tři kola to byl v podání Tigera Woodse povedený návrat k soutěžnímu golfu. Možná až nad očekávání. Finálové kolo Hero World Challenge se mu ale vůbec nepovedlo. Ideální pak nebylo ani v podání Hidekiho Matsuyamy, který však měl dostatečný náskok a zvítězil.

 • Tiger Woods
  245

  Zprávy

  Jsem rád, že jsem zpátky. Byla to hodně těžká cesta, přiznává Woods

  4. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Po třetím kole svého vlastního turnaje na Bahamách může být spokojený. Musí být spokojený. A také je spokojený! Tiger Woods se skoro po 16 měsících vrátil k soutěžnímu golfu ve velkém stylu a v nedělním finálovém kole bude bojovat o "bednu".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení