Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  241

  Bleskovky

  OBRAZEM: Rušný Woodsův týden, hostil Quicken Loans National

  27. června 2016 – GolfExtra.cz

  Byl to týden, kdy se golfové dění točilo zase kolem něj. Tiger Woods hostil v Congressionalu turnaj Quicken Loans National. Sledoval, co se děje na hřišti, mluvil o svém návratu a nakonec předal trofej vítězi Billymu Hurleymu III.

 • Tiger Woods
  242

  Zprávy

  Woods letos hrát chce, ale neví, zda to půjde. Potřebuje golfové svaly

  27. června 2016 – GolfExtra.cz

  Přiznává, že je to pro něho těžké. Sledovat týden co týden své kamarády a soupeře, jak bojují na těch největších golfových turnajích a tituly, peníze a slávu. Tiger Woods by tak strašně chtěl, ale netuší, zda ještě letos vůbec dostane šanci.

 • Tiger Woods
  243

  Zprávy

  Woods o svém návratu: Ještě to bude chvilku trvat, snad ne moc dlouho

  23. června 2016 – GolfExtra.cz

  Po dlouhé době se Tiger Woods v tomto týdnu ukázal svým fanouškům, příliš je ale nepotěšil. Před turnajem Quicken Loans National, který podporuje jeho nadaci, přiznal, že na návrat na golfová hřiště to ještě v nejbližších týdnech nevypadá.

 • Tiger Woods
  244

  Bleskovky

  Tiger Woods tvrdě dře. O USGA má jasno: Bylo to odporné

  22. června 2016 – GolfExtra.cz

  Ani Tiger Woods není výjimkou. Bývalý dlouholetý golfový král musel kvůli pokračující rekonvalescenci po operaci zad sledovat letošní US Open pouze v televizi, přesto si velmi rychle udělal názor na celou událost ohledně trestu pro Dustina Johnsona. A servítky si nebere.

 • Tiger Woods
  245

  Bleskovky

  Woods vypadl z desítky nejbohatších sportovců, vládne Mickelson

  10. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Na konci července to budou už tři roky od chvíle, kdy se naposledy radoval z turnajového vítězství. Přesto Phil Mickelson zůstává nejlépe placeným golfistou planety. Z desítky nejodměňovanějších sportovců světa podle časopisu Forbes naopak poprvé po dvaceti letech vypadl Tiger Woods.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení