Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  21

  Zprávy

  Woods v East Lake stále vede, Rose útočí na FedEx Cup

  22. září 2018 – pv

  Tiger Woods navýšil své vedení ve finálovém turnaji PGA Tour už na dvě rány. S tím rozdílem, že na čele leaderboardu se vedle něj vystřídal Justin Rose místo Rickieho Fowlera, který klesl o sedm míst. V polovině TOUR Championship je tak Rose nejblíže ze všech k vítězství ve FedEx Cupu.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Eagle na závěr. Woods po 1. kole vede společně s Fowlerem

  21. září 2018 – pv

  Tiger Woods předvedl v East Lake parádní závěr prvního kola finále FedEx Cupu. Na TOUR Championship začal za 65 ran a se skóre -5 sdílí čelo leaderboardu s Rickiem Fowlerem.

 • Tiger Woods
  23

  Zprávy

  Byla to zábava, řekl Woods o roku, v němž (zatím) nevyhrál

  20. září 2018 – pv

  Tiger Woods stojí těsně před svou poslední letošní individuální výzvou. I když jeho šance na zisk FedEx Cupu nejsou velké, pořád může sezónu, ve které se vrátil k soutěžnímu golfu, zakončit turnajovým vítězstvím na TOUR Championship.

 • Tiger Woods
  24

  Bleskovky

  Podle výzkumu hráči podvádí, hrají v kocovině a věří Tigerovi

  15. září 2018 – GolfExtra.cz

  Velice pozoruhodné jsou výsledky anonymního výzkumu mezi hráči, který jako každý rok učinil portál Golf.com. Anketa mezi 59 hráči proběhla v rámci turnajů PGA Championship a Wyndham Championship. Vyplývá z nich řada zajímavých skutečností nejen o chování profíků na PGA Tour.

 • Tiger Woods
  25

  Zprávy

  Ještě jedna šance pro Tigera. Dočká se letos vítězství?

  11. září 2018 – pv

  Tiger Woods zůstává v této sezóně stále bez vítězství, ale už jen fakt, že má stále ještě jednu šanci, je pro něj obrovskou výhrou vzhledem k tomu, čím si musel v posledních letech projít.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení