Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  21

  Zprávy

  Mickelson s Woodsem se prý utkají i v letech 2019 a 2020!

  27. prosince 2018 – haf

  Jak to tak vypadá, letošní The Match, tedy souboj Phila Mickelsona a Tigera Woodse o 9 milionů dolarů nebyl pouze jednorázovou akcí. Podle informací amerického Golf Digestu by se měl prestižní souboj dvou legend amerického golfu uskutečnit znovu v letech 2019 a 2020.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woods mezi 10 nejbohatšími celebritami USA, kdo má nejvíc $?

  19. prosince 2018 – haf

  Tiger Woods se má i přes všemožné kotrmelce v posledním desetiletí pořád "dobře". A to dokonce tak, že se stále drží mezi 10 nejbohatšími americkými celebritami, když v aktuálním žebříčku časopisu Forbes obsadil s celkovým jměním 800 milionů dolarů devátou příčku.

 • Tiger Woods
  23

  Zprávy

  Tiger Woods o roce 2019: Myslím, že svůj podíl si vyhraju

  14. prosince 2018 – pv

  Ať Tiger Woods chce nebo nechce, očekávání s ním spojená budou v roce 2019 obrovská. Může si za to sám, s nadsázkou řečeno. Tak skvělý návrat v roce 2018 načekali fanoušci, odborníci, ani on sám. Všichni se ptají, co bude dál.

 • Děti Tigera Woodse
  24

  Zprávy

  Budou Tigerovy děti dobré v golfu? Mnohem radši mají fotbal

  13. prosince 2018 – pv

  Tiger Woods v roce 2018 často mluvil o tom, jak je pro něj důležité, aby ho jeho děti viděly hrát na vlastní oči soutěžní golf a neznaly jeho úspěchy pouze z videí na Youtube. To se mu splnilo, ale uvidí Tiger někdy svoje děti hrát golf na vysoké úrovni, až vyrostou? Možná ne.

 • Tiger Woods
  25

  Bleskovky

  Slavný návrat Woodse ve filmu. Poběží na jeho narozeniny

  10. prosince 2018 – pv

  Neuvěřitelná sezóna návratu Tigera Woodse, která vyvrcholila jeho vítězstvím na TOUR Championship v East Lake, bude zachycena v dokumentárním filmu. Ten se bude vysílat na konci prosince a podle prvních ohlasů to bude velká pecka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení