Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  21

  Bleskovky

  Woods potvrdil start na US Open, jeho posledním jistém

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Ne že by se to nečekalo, ale je dobré to mít černé na bílém. Tiger Woods oficiálně potvrdil svůj start na druhém majoru sezony US Open, které se bude hrát v Shinnecock Hills. Jedná se navíc o poslední US Open, na kterém má jistý start. O další už zase bude muset bojovat.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woods se loučil nejlepším kolem, málem trefil hole-in-one

  9. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  To nejlepší si Tiger Woods nechal na letošním Masters na konec. Bohužel ho kolo za 69 ran vyneslo pouze na dělené 32. místo, což je s ohledem na předturnajové prognózy zklamání. Za hlavního viníka nepovedeného turnaje označil Tiger svá železa.

 • Patrick Reed
  23

  Zprávy

  Reed si na Masters vytvořil náskok, Woods se trápil s železy

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, ve finálovém kole letošního Masters by mohl v závěrečném flightu jít hráč v červeném triku a černých kalhotách. Nemyslíme však Tigera Woodse, ale Patricka Reeda, který to má v Augustě v polovině turnaje skvěle rozehrané.

 • Jordan Spieth
  24

  Zprávy

  Na Masters vede Spieth, Woods (T29) začal za +1

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jordan Spieth opět dokazuje, že se narodil pro Masters. Vítěz z roku 2015 se letos ujal vedení po prvním kole, když se dostal šest ran pod par hřiště. Na hráče na děleném druhém místě má náskok dvou ran, Tiger Woods je po kole za +1 na děleném 29. místě.

 • Tiger Woods
  25

  Bleskovky

  Tiger před Masters vyzývá fanoušky: Trochu se zklidněte

  5. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Možná zatím ani nedomýšlet, jak obrovské pozdvižení Tiger Woods způsobí, pokud bude v Augustě útočit na vítězství. První, od koho se to dozvíme, budou fanoušci přímo na místě. Po problémech s diváky na posledních turnajích se Tiger snaží předejít nepříjemnostem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení