Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods Stinger
  246

  Bleskovky

  VIDEO: Návrat Stingera! Tiger Woods ukázal slavný švih

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, Tiger Woods je stále blíže očekávanému návratu k soutěžnímu golfu. Internet totiž v posledních týdnech zásobuje nejen dobrými zprávami, ale i ukázkami svého švihu. Tím posledním je dokonce slavný Stinger, kterým se pochlubil v pondělí.

 • Tiger Woods
  247

  Zprávy

  Vsaďte si na Tigera. Vyhraje major, nebo ukončí kariéru?

  19. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nejrůznější zprávy, které o Tigeru Woodsovi v posledních dnech a týdnech vycházejí, dávají fanouškům velkou naději, že se jejich idol zase vrátí mezi provazy na golfové fairwaye a greeny. Nyní už je také příležitost vsadit si, jak by mohl scénář jeho návratu vypadat.

 • Tiger Woods
  248

  Bleskovky

  Woodsův bývalý kouč: S tímhle švihem může vyhrávat

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods v neděli zveřejnil další video, ve kterém ukázal pokroky v rehabilitaci po poslední operaci zad. Obrázky, jak naplno švihá driverem, následovala zpráva, podle které dostal od doktorů svolení k plnému tréninku. Nyní jeho švih zanalyzoval jeho bývalý kouč.

 • Mark Steinberg
  249

  Zprávy

  Agent Woodse prozradil: Tiger má od doktorů zelenou

  17. října 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušci Tigera Woodse musí být v posledních dnech jako u vytržení - dostávají jednu skvělou zprávu za druhou. Zatímco o ty předešlé se staral sám Tiger díky videím na sociálních sítích, tu poslední vyslal do světa jeho agent Mark Steinberg.

 • Tiger Woods
  250

  Zprávy

  Blíží se návrat krále? Tiger už odpaluje i s driverem!

  16. října 2017 – GolfExtra.cz

  Je neděle a na odpaliště přichází borec v červeném triku. Bere do ruky driver a míček posílá do dáli. Ano, mluvíme o Tigeru Woodsovi, ale nevzpomínáme na minulost! Přesně takový obrázek se naskytl v neděli všem, kteří golfovou legendu sledují na sociálních sítích.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení