Články na téma: Tiger Woods

 • Justin Thomas a Tiger Woods
  246

  Bleskovky

  Golf bez Woodse byl skvělý, teď bude ještě lepší

  6. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Vzhledem k humbuku, který se minulý týden odehrál na Bahamách kolem návratu Tigera Woodse, by se mohlo zdát, že golfová ikona se vrací, aby zachránila svůj sport. Není to tak úplně pravda a potvrzující to i slova komisaře PGA Tour Jaye Monahana.

 • Tiger Woods a Rickie Fowler
  247

  Zprávy

  Hvězdnější než Tiger? Na chvíli ano, teď ještě ty majory

  6. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler je možná jediný golfista současnosti, který má hvězdný potenciál Tigera Woodse. Jediné, co mu chybí, jsou vítězství. V nichž už Tigera zřejmě nedožene, ale pokud by jich pár přidal, hlavně na majorech, popularitě golfu by to jenom prospělo.

 • Tiger Woods
  248

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z návratu Tigera Woodse

  5. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to nečekaně úspěšný návrat Tigera Woodse k soutěžnímu golfu. V minulém týdnu na Bahamách celý týden doslova zářil, a to nejen svým úsměvem, ale i hrou. Vždyť se skóre -8 skončil dělený devátý! A jak jeho návrat viděli svým objektivem fotografové GettyImages?

 • Tiger Woods a Butch Harmon
  249

  Zprávy

  Líbí se mi, jak Tiger švihá, říká Butch Harmon

  5. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods v minulém týdnu ohromil řadu golfových fanoušků i odborníků. Mezi ně patří i Butch Harmon, který na Tigerův švih dohlížel dlouhých deset let od roku 1994 do roku 2004. Přestože dnes už má Harmon jiné svěřence, Woodse stále sleduje. A dělá mu radost.

 • Rafael Nadal
  250

  Bleskovky

  Prvotřídní fanoušek! Nadal na Bahamách fandil Woodsovi

  4. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Tigeru Woodsovi fandily v uplynulém týdnu miliony golfových fanoušků při jeho návratu k soutěžnímu golfu na dálku, ti nejvěrnější pak vyrazili přímo na Bahamy. Jedním z nich byl také nejlepší tenista světa Rafael Nadal, který byl čestným hostem turnaje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení