Články na téma: Tiger Woods

 • Blue Jack National
  251

  Zprávy

  Tigerovy vize o moderním golfu: Chci stavět hřiště pro lidi

  9. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Máte pocit, že vám chtějí hřiště spíš ubližovat? Chcete si raději užívat hru, netrápit se tolik hledáním míčku, nehrát na každé jamce složitou záchranu, trefovat z týčka přívětivě široké fairwaye, bavit se s přáteli, a nejen nadávat nad další ranou do proklatě blízkého a hlubokého roughu? Tak si zajeďte na hřiště, které postaví či již postavil TGR Design Tigera Woodse.

 • Cheyenne Woods
  252

  Zprávy

  Cheyenne Woods o Tigerovi: Ještě může překonat Nicklausův rekord

  8. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  V posledních letech se sama dostala ne nejvyšší golfovou úroveň, ale i tak bude po celý zbytek života především neteří Tigera Woodse. Cheyenne Woods startuje v tomto týdnu v Dubaji na finále Ladies European Tour a před jeho startem promluvila o svém strýci.

 • Tiger Woods
  253

  Bleskovky

  Tiger opět ukázal svou sílu. Sledovanost turnaje byla trojnásobná

  7. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Je to jednoznačný důkaz, jak je Tiger Woods stále důležitý pro golfový svět. Letošní sledovanost Hero World Challenge jasně předčila tu loňskou, když důvod je jasný. Před rokem Tiger na svém vlastním turnaji nehrál, letos ano.

 • Tiger Woods
  254

  Bleskovky

  Známe kurz na vítězství Tigera Woodse na Masters. Vsadíte si?

  6. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Stačil jeden turnaj po skoro 16měsíční pauze a Tiger Woods už je zase jedním z největších favoritů na vítězství na Masters. Aktuálně je na něho u Westgate Las Vegas SuperBook vypsán kurz 20:1.

 • Hideki Matsuyama
  255

  Zprávy

  Tiger o svém šampionovi: Matsuyama ve zkoušce času obstojí

  6. prosince 2016 – Petr Vlček

  Tiger, Tiger, Tiger… Pak dlouho nic, pak Tiger, zase nic, a pak Hideki Matsuyama. Tak vypadalo pondělí po turnaji Hero World Challenge na Bahamách, který si vybral ke svému návratu Tiger Woods, zároveň pořadatel turnaje. V jeho stínu ale vyhrál mladý Japonec, nejlepší světový golfista posledních týdnů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení