Články na téma: Tiger Woods

 • Mark Steinberg
  251

  Zprávy

  Agent Woodse prozradil: Tiger má od doktorů zelenou

  17. října 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušci Tigera Woodse musí být v posledních dnech jako u vytržení - dostávají jednu skvělou zprávu za druhou. Zatímco o ty předešlé se staral sám Tiger díky videím na sociálních sítích, tu poslední vyslal do světa jeho agent Mark Steinberg.

 • Tiger Woods
  252

  Zprávy

  Blíží se návrat krále? Tiger už odpaluje i s driverem!

  16. října 2017 – GolfExtra.cz

  Je neděle a na odpaliště přichází borec v červeném triku. Bere do ruky driver a míček posílá do dáli. Ano, mluvíme o Tigeru Woodsovi, ale nevzpomínáme na minulost! Přesně takový obrázek se naskytl v neděli všem, kteří golfovou legendu sledují na sociálních sítích.

 • Tiger Woods
  253

  Bleskovky

  Woods rozdává naději. Ukázal další plný švih

  11. října 2017 – GolfExtra.cz

  Jen několik dní po prvním videu s plným švihem je tu další, ve kterém můžeme sledovat zdravotní progres Tigera Woodse. Po několika měsících s minimem informací o jeho stavu nám teď čtrnáctinásobný major šampion servíruje jednu lepší zprávu než druhou.

 • woo3.jpg
  254

  Bleskovky

  VIDEO: Woods ukázal pokrok. Švihá naplno!

  8. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední den v srpnu umístil Tiger Woods na svůj Twitter video, v němž hraje krátké rány železem poté, co k tomu dostal od doktorů svolení. Později oznámil, že prodloužil své rány na 60 yardů. Nyní dalším videem demonstroval ještě větší pokrok.

 • Tiger Woods
  255

  Zprávy

  Síla Woodse v byznysu. Bridgestone s ním trhá rekordy

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods má stále zcela zásadní vliv na golfový byznys. Potvrzují to slova výkonného ředitele výrobce míčků, který má s Woodsem podepsaný kontrakt. Prodejní čísla Bridgestone po loňském podpisu smlouvy rostou a je prý jedno, že Tiger nehraje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení