Články na téma: Tiger Woods

 • Objetí Woods a Mickelson
  256

  Bleskovky

  VIDEO: Woods chlapsky objal vítězného Mickelsona

  2. října 2017 – GolfExtra.cz

  Během většiny kariéry je pojila velká rivalita. Špičkovali se, jeden chtěl porážet druhého a nikdy nebyli nejlepší kámoši. V posledních letech se ale spojili, aby pomohli Spojeným státům uspět především v Ryder Cupu. A nebo je zde další varianta, prostě zestárli...

 • Rory McIlroy a Tiger Woods
  257

  Zprávy

  Rory o Tigerovi: Může odejít se vztyčenou hlavou

  30. září 2017 – GolfExtra.cz

  Když Tiger Woods začátkem týdne připustil, že už se nikdy nemusí vrátit k soutěžnímu golfu, golfový svět si uvědomil, že to, čeho se už několik let bojí, může reálně nastat. Rory McIlroy si pak myslí, že Tiger už nemusí nikomu nic dokazovat a může odejít se vztyčenou hlavou.

 • Tiger Woods a Steve Stricker
  258

  Zprávy

  Woods přiznal: Nevím, jestli ještě někdy budu hrát soutěžní golf

  28. září 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods poprvé veřejně vystoupil od svého posledního turnaje v Dubaji, ze kterého musel začátkem února odstoupit pro bolest zad. A přiznal to, čeho se začíná bát celý golfový svět - že už se možná nikdy kvůli zdravotním problémům neobjeví v soutěžním klání.

 • Tiger Woods
  259

  Bleskovky

  Woods před Presidents Cupem: Vybíráme z lepších hráčů

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Úchvatné výhledy na dolní Manhattan či Sochu svobody čekají na hráče v nadcházejícím Presidents Cupu. A Tiger Woods se zamýšlí nad tím, proč i v těchto kulisách, stejně jako po celou poslední dekádu, bude favoritem opět jeho tým.

 • Tiger Woods
  260

  Zprávy

  Woods opět hlásí pokrok. Ale neví, jaký bude mít švih

  23. září 2017 – GolfExtra.cz

  Po krizových měsících plných skandálů pokračuje Tiger Woods v oznamování dobrých zpráv. Nově na svém webu blogoval o svém pokroku. I když prý stále není blízko návratu k soutěžnímu golfu, zaznamenal v poslední době značný progres.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení