Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  256

  Bleskovky

  Reakce na návrat. Všichni se radují, čekání skončilo

  1. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Návrat Tigera Woodse přikoval k televizním obrazovkám mnoho kolegů, ale i dalších sportovních celebrit z celého světa, dychtivých podívat se, jak se legendě povede při dalším pokusu o návrat. Své komentáře pak mnozí sdíleli na sociálních sítích.

 • Tiger Woods
  257

  Bleskovky

  OBRAZEM: První Woodsovo kolo po návratu

  1. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Všichni na to čekali. Někdo nemohl dospat, jiný se bál, další byli v nervózním očekávání. Jak dopadne další velký návrat Tigera Woodse? Po prvním kole turnaje Hero World Challenge se zdá, že bude úspěšný. Co je ale nejdůležitější, Tiger je snad konečně zdravý.

 • Tiger Woods
  258

  Zprávy

  Woods (69) po skvělém návratu děkoval, těší ho ztráta tří ran

  1. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Zvládl to. První kolo po desetiměsíční pauze, kterou vyplnila čtvrtá operace zad, se Tigeru Woodsovi na vlastním turnaji Hero World Challenge vydařilo. Došel ho za 69 ran (-3) a povedených ran bylo mnohem víc, než kiksů. Na první místo navíc ztrácí jen tři rány.

 • Tiger Woods
  259

  Zprávy

  Tiger Woods zahrál Pro-Am pod par, minul jedinou fairway

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední den příprav před velmi očekávaným návratem k soutěžnímu golfu strávil Tiger Woods na hřišti s amatéry v rámci tradičního Pro-Amu. A na hřišti v Albany mu to před Hero World Challenge šlo náramně, zahrál pod par a prakticky nechyboval.

 • Tiger Woods
  260

  Bleskovky

  Woods jako hvězda Youtube. Pro své děti i soupeře

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z věcí, která Tigera Woodse nejvíce těší v souvislosti s jeho návratem k soutěžnímu golfu je, že se na něj jeho děti už nebudou muset dívat pouze na Youtube, ale uvidí ho hrát také na živo. Což ostatně platí i o řadě jeho mladších soupeřů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení