Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  26

  Zprávy

  Woodsův týden plný frustrace. Vrcholem byl den bez birdie

  7. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ne nadarmo se říká, že v golfu se drivuje pro zábavu, ale puttuje pro peníze. Poslední týden Tigera Woodse to dokazuje. Woods sice v Quail Hollow nehrál špatně, ale na greenech doslova trpěl. Výsledkem byl týden plný frustrace, který zakončilo kolo bez jediného birdie.

 • Tiger Woods
  27

  Zprávy

  Nespokojený Woods konečně pokořil par, vede precizní Day

  6. května 2018 – GolfExtra.cz

  Až ve třetím kole letošního Wells Fargo Championship zamířil Tiger Woods pod par hřiště v Quail Hollow. Přesto byl po dohrání nespokojený. Hlavní důvod? Kvůli špatnému týdnu na greenech je mimo hru o titul. K tomu má po sobotě nejblíže Jason Day.

 • GettyImages-954589048 (2).jpg
  28

  Zprávy

  Naštvaný Woods: Mohl bych vést, kdybych puttoval normálně

  5. května 2018 – GolfExtra.cz

  Sice si Tiger Woods zahraje na Wells Fargo Championship i o víkendu, příliš radosti sobě ani svým fanouškům však v Quail Hollow zatím neudělal. S celkovým skóre +2 prošel cutem na děleném 48. místě a na vedoucího Petera Malnatiho ztrácí už devět ran.

 • Tiger Woods
  29

  Zprávy

  Woods na úvod nerozuměl greenům, přesto ubojoval par

  4. května 2018 – GolfExtra.cz

  Byl to boj, ze kterého sice Tiger Woods neodešel ve čtvrtek na Wells Fargo Championship jako vítěz, ale ani jako poražený. Úvodní kolo v Charlotte zvládl dojít v paru, což stačí na dělené 34. místo. Na vedoucího Johna Petersona ztrácí šest ran.

 • Tiger Woods
  30

  Zprávy

  Woods vyhrál Pro-Am a ukázal srdce, rozzářil postiženého fanouška

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods je na Wells Fargo Championship v naprosté psychické i fyzické pohodě a dokazuje to na každém kroku. Středa nebyla výjimkou, když se svým týmem vyhrál tradiční Pro-Am. Během něho pak doslova vystřelil na měsíc jednoho ze svých fanoušků.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení