Články na téma: Tiger Woods

 • Jordan Spieth a Tiger Woods
  26

  Bleskovky

  Woods už je v žebříčku před Spiethem a míří do TOP 10

  6. listopadu 2018 – pv

  Pohled na aktuální světový golfový žebříček nabízí minimálně jednu zajímavost. Mezi četnými pohyby oběma směry vyčnívá ten, který by ještě před necelým rokem nikdo neprorokoval. Tiger Woods se nachází před Jordanem Spiethem.

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  27

  Zprávy

  Mickelson: S Tigerem se budeme sázet o 50 000 dolarů

  27. října 2018 – haf

  Jeden milion korun. Cena báječného automobilu, bytu v Ostravě nebo pár lahví luxusního šampaňského Dom Perignon White Gold Jarobeám. A nebo také třeba sázka na neproměněný putt ve velmi očekávaném souboji Tigera Woodse a Phila Mickelsona.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  28

  Bleskovky

  Známe cenu za sledování duelu Tiger vs. Phil, a co Evropa?

  26. října 2018 – haf

  Organizátoři očekávaného duelu mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem o 9 milionů dolarů ve čtvrtek odhalili cenu, za kterou budou moci golfoví fanoušci v USA a Kanadě "The Match" sledovat. Zaplatí za něj 19,99 dolarů, na cenovku pro zbytek světa se čeká.

 • Calamity Jane
  29

  Bleskovky

  U Woodse zazvonil pošťák. Doručil mu vzácný balík

  21. října 2018 – pv

  Když si před dvěma dny Tiger Woods doma v Jupiteru na Floridě rozbalil balík, který mu byl právě doručen, zatetelil se radostí, až se z toho musel podělit na sociálních sítích. Přišla mu totiž trofej za jeho 80. vítězství na PGA Tour.

 • Tiger Woods
  30

  Zprávy

  Woods přiznal velkou únavu: Na tohle jsem netrénoval

  18. října 2018 – pv

  Jen několik dní po ukončení pětiletého vítězného sucha na PGA Tour prožil Tiger Woods velké zklamání při Ryder Cupu. V Le Golf National prohrál všechny čtyři zápasy a výrazně se podepsal pod prohru favorizovaných Američanů. Nyní poprvé promluvil o příčinách.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení