Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods a Notah Begay III
  26

  Bleskovky

  Woods má jistý Ryder Cup, minimálně jako asistent

  21. února 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se stal členem amerického týmu pro Ryder Cup 2018 v Paříži. Kapitán Jim Furyk, který bude usilovat o první americké vítězství na soupeřově půdě po 25 letech, ho přidal do svého týmu zástupců společně se Stevem Strickerem.

 • Greg Norman a Tiger Woods
  27

  Zprávy

  Normana Woods nezajímá. Pozornost si zaslouží mladší

  21. února 2018 – GolfExtra.cz

  Legendární Žralok Greg Norman prohlásil, že ho absolutně nebere mánie, která se rozpoutala kolem Tigera Woodse po jeho návratu k soutěžnímu golfu. Humbuk už je na něj příliš velký a Normanovi je prý jedno, jestli bude Tiger úspěšný či nikoliv.

 • Tiger Woods
  28

  Zprávy

  Fanoušci a Woods? McIlroye bolela hlava, Thomas žasl

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo jasné, že návrat Tigera Woodse k (pravidelnému) soutěžnímu golfu vzbudí obří zájem fanoušků. Jejich chování ale podle některých začíná být neúnosné. Sílu davu pocítili naposledy Rory McIlroy a Justin Thomas, kteří šli s Tigerem na Genesis Open v jednom flightu.

 • Tiger Woods
  29

  Zprávy

  Woods se trápil na týčku i greenech, minul cut o 4 rány

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Před turnajem mluvil o tom, že je připravený na PGA Tour vítězit. V tomto týdnu to ale rozhodně nebude. Tiger Woods nezvládl druhé kolo Genesis Open a s celkovým skóre +6 skončil mezi poraženými.

 • Tiger Woods
  30

  Bleskovky

  OBRAZEM: Šermíř Woods během 1. kola Genesis Open

  16. února 2018 – GolfExtra.cz

  Velmi sledovaný byl start Tigera Woodse na jeho druhém letošním turnaji. První kolo na Genesis Open Tigerovi nevyšlo úplně podle představ, přesto nabízel divákům na hřišti i fanouškům u TV parádní rány. A jednou vložil do svého repertoáru i šermířskou vložku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení