Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  31

  Zprávy

  Unavený Woods moc dobře ví: Jsem jedním z důvodů porážky

  1. října 2018 – haf

  Do Paříže dorazil jako čerstvý šampion finále PGA Tour, zpátky do Spojených států se ale vrací jako jeden ze zpráskaných psů neúspěšné dvanáctičlenné americké smečky. Tiger Woods na letošním Ryder Cupu naprosto propadl, když prohrál všechny čtyři zápasy, které hrál.

 • Tiger Woods
  32

  Zprávy

  Z Tigera si spoluhráči vystřelili, jak je na tom jeho zdraví?

  27. září 2018 – haf

  Byl by největší americkou hvězdou letošního Ryder Cupu, i kdyby v neděli nevyhrál TOUR Championship. Jenže Tiger Woods finále play off FedEx Cupu ovládl, a je tak naprosto po zásluze nejobletovanějším hráčem velmi očekávané golfové bitvy mezi Evropou a USA.

 • Phil Mickelson
  33

  Bleskovky

  Phil by párování s Tigerem uvítal. Co na to Furyk?

  27. září 2018 – haf

  Podle jmen jsou největšími hvězdami amerického rydercupového týmu. Zatímco forma Tigera Woodse ale před pařížským soubojem s Evropou gradovala, Phil Mickelson neprožíval úplně nejlepší týdny. Potkají se oba společně na hřišti v Le Golf National?

 • men3.jpg
  34

  Zprávy

  Men in black. Američané jsou v Paříži. Přivezli Ryder Cup

  25. září 2018 – pv

  V pondělí hodinu po poledni přistál na letišti v Paříži speciál s týmem USA vedený kapitánem Jimem Furykem a také čerstvým vítězem TOUR Championship Tigerem Woodsem. Američané v černých oblecích schovaní za sluneční brýle s sebou přivezli i jednu z nejcennějších sportovních trofejí.

 • Tiger Woods
  35

  Zprávy

  Tigerova exploze na sociálních sítích. Gratulují mu úplně všichni

  25. září 2018 – pv

  80. vítězství Tigera Woodse, první po pěti letech, mělo obrovský ohlas nejen v reálném světě, ale i v tom digitálním. Z golfové branže nebyl snad nikdo, kdo by Woodsovi k jeho skvělému úspěchu nepopřál na sociálních sítích. A blahopřání se hrnuly nejen ze světa golfu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení