Články na téma: Tiger Woods

 • Rickie Fowler
  31

  Zprávy

  Další šance pro Fowlera? Woods po špatném startu zahájil parem

  10. srpna 2018 – haf

  Poté, co Sergio Garcia vyhrál loni Masters, převzal štafetu "nejlepšího hráče, který nikdy nevyhrál major" Rickie Fowler. Další šanci to změnit má populární Američan v tomto týdnu, když vstoupil skvěle do 100. PGA Championship. Tiger Woods naopak začal průměrně.

 • Tiger Woods
  32

  Bleskovky

  Učí se znovu vítězit, řekl Rory o Tigerovi. Ten relaxoval v ledu

  8. srpna 2018 – pv

  Jen jedno jediné chybí k tomu, aby byl neskutečný návrat Tigera Woodse dokonalý – vítězství. Rory McIlroy prohlásil, že Tiger se to musí znova naučit. Woods doufá, že se mu jeho 80. titul na PGA Tour podaří získal ještě letos, nejlépe ještě tento týden.

 • Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas
  33

  Bleskovky

  To bude flight! V Bellerive se potkají Tiger, Rory a Justin

  7. srpna 2018 – haf

  Jubilejní 100. PGA Championship už v tomto týdnu uzavře letošní golfovou major podívanou. A že se opět bude na co dívat! Úvodní dvě kola v Bellerive nabídnou řadu hvězdných flightů, nejsledovanějším bude rozhodně trio Tiger Woods, Rory McIlroy a Justin Thomas.

 • Tiger Woods a Phil Mickelson
  34

  Zprávy

  Tiger vs. Phil o 10 milionů dolarů: Rozpor, pak nové informace

  7. srpna 2018 – pv

  Minulý týden na WGC-Bridgestone Invitational se Tiger Woods a Phil Mickelson sešli na jednom turnaji. Oba nezávisle na sobě čelili otázkám na chystanou golfovou super show o 10 milionů dolarů. Jejich odpovědi se však nejprve trochu lišily.

 • Tiger Woods
  35

  Zprávy

  Hořké Woodsovo loučení, prožil nejhorší víkend od roku 2010

  6. srpna 2018 – haf

  Své poslední vystoupení na turnaji, který v kariéře osmkrát vyhrál, si určitě představoval jinak. Tiger Woods prožil na WGC-Bridgestone Invitational nejhorší víkend od roku 2010, čímž se tak rozloučil s oblíbeným hřištěm v Akronu. Turnaj se totiž z Firestone CC stěhuje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení