Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods
  31

  Zprávy

  TV komentátor: Tigerův švih opravím za dvě minuty

  3. února 2018 – GolfExtra.cz

  S velmi odvážnými tvrzeními na adresu Tigera Woodse přišel bývalý profesionál a nynější uznávaný komentátor a analytik zámořské stanice Golf Channel Brandel Chamblee. Prohlásil, že chyby, které podle něj dělá Woods ve švihu, by mu opravil za dvě minuty.

 • Tiger Woods
  32

  Bleskovky

  VIDEO: Fanoušek řval na Woodse, pak byl vyveden

  30. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods měl v minulém týdnu v Torrey Pines maximální podporu fanoušků. Jeden z nich se však svou náklonnost rozhodl vyjádřit tím nejhorším možným způsobem. Tigerovi svým výkřikem pokazil ránu, ca což byl následně vyveden z areálu.

 • Tiger Woods
  33

  Bleskovky

  OBRAZEM: První turnaj Tigera Woodse v roce 2018

  29. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Po loňském povedeném návratu k soutěžnímu golfu na Bahamách nebyli fanoušci Tigera Woodse před jeho prvním startem v roce 2018 až tak nervózní. Přesto snad celý golfový svět zajímalo, jak si Tiger v Torrey Pines povede. Nyní můžeme říci, že minimálně obstál.

 • Tiger Woods
  34

  Zprávy

  Tiger Woods těžké podmínky zvládl, play-off se nedohrálo

  29. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  V neděli si v Torrey Pines s hráči silný vítr skutečně pohrával. Výsledky vysoko nad par a jen jedenáct červených čísel pořádně zamávaly s pořadím, ve kterém se však Tiger Woods neztratil. Legendární golfista došel v paru a svůj první start roku 2018 okořenil děleným 23. místem.

 • Tiger Woods
  35

  Zprávy

  Woodse zachránila krátká hra, výrazně si polepšil

  28. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se výsledkově v Torrey Pines zlepšuje každým kolem. Sice ne o moc, ale zlepšuje. V sobotní třetí rundě ho pak na Farmers Insurance Open doslova zachránila jeho krátká hra, díky které se dostal o dvě rány pod par. Ve vedení je Švéd Alex Noren.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení