Články na téma: Tiger Woods

 • Tiger Woods a Patrick Reed
  31

  Zprávy

  Woods jde opět do hry. Po boku vítěze Masters i s novými železy

  2. května 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé od děleného 32. druhého místa na Masters se Tiger Woods ukáže v tomto týdnu fanouškům. A bude to právě po boku vítěze z Augusty Patricka Reeda. Tiger pak vůbec poprvé zařadí pro turnaj do svého bagu železa TaylorMade. Jak mu to s nimi půjde?

 • Tiger Woods
  32

  Zprávy

  Woods potvrdil další dva starty, kdy a kde bude hrát?

  27. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Fanoušci Tigera Woodse do pozoru! V příštích dvou týdnech se především v jejich závěru nejspíše příliš nevyspíte. Tiger totiž potvrdil, že se na PGA Tour ukáže i v následujících dvou týdnech, konkrétně na turnajích Wells Fargo Championship a The Players.

 • Tiger Woods
  33

  Bleskovky

  Fanoušek, který potkal na Masters Tigera Woodse, zemřel

  26. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tenhle příběh má smutný konec. I když… Zákeřná nemoc, která trápila Shanea Caldwella, zřejmě nemohla mít jiné vyústění. Golfový fanoušek a obdivovatel Tigera Woodse si tak aspoň pár týdnu před smrtí stihl splnit svůj velký sen.

 • Tiger Woods
  34

  Bleskovky

  Woods vzpomínal na první eso: Řekli mi, že jsem pitomec

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods se v minulém týdnu stavil za veterány na PGA Tour Champions, kde podstoupil také kliniku především pro ty nejmenší. Když se ptal na drivingu přítomných, jakou ránu má zahrát, dostalo se mu jednoduché odpovědi. Hole-in-one.

 • Tiger Woods
  35

  Bleskovky

  Woods potvrdil start na US Open, jeho posledním jistém

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Ne že by se to nečekalo, ale je dobré to mít černé na bílém. Tiger Woods oficiálně potvrdil svůj start na druhém majoru sezony US Open, které se bude hrát v Shinnecock Hills. Jedná se navíc o poslední US Open, na kterém má jistý start. O další už zase bude muset bojovat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení