Články na téma: US Open

 • Steve Stricker
  1

  Bleskovky

  Stricker ovládl US Senior Open. Rekordní skóre křtil slzami

  1. července 2019 – pv

  S pohodlným náskokem šesti ran a s rekordním skóre -19 ovládl Steve Stricker letošní US Senior Open a ve Warren Golf Course v Notre Dame si připsal své druhé letošní vítězství na veteránském majoru. Dvaapadesátiletý Stricker letos v květnu také o šest ran vyhrál také Regions Tradition v Alabamě.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Poslední velká šance na grandslam je pryč, ví Mickelson

  19. června 2019 – pv

  I kdyby chtěl Mickelson zapomenout svůj věk, ve čtvrtém kole US Open neměl šanci. Měl ten den zrovna 49. narozeniny a jdouce po ikonickém hřišti v Pebble Beach mu to fanoušci několikrát připomněli sborovým Happy Birthday. Už věděl, že jeho sen o kariérním grandslamu se mu nejspíš nikdy nesplní.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  Zbývá poslední major. Favoritem The Open je Koepka. Co Woods?

  18. června 2019 – pv

  Už jen jeden major šampionát zbývá odehrát v této sezóně. Po přesunutí PGA Championship na květen je jím od letoška jediný turnaj velké čtyřky v Evropě The Open, které se hraje v červenci v severoirském Royal Portrush. Jeho favorit je jasný.

 • Pilsner Urquell 2019
  4

  Bleskovky

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell a US Open 2019

  18. června 2019 – GolfExtra.cz

  Známe vítěze naší letošní první tipovací soutěže s Pilsner Urquell, i když nejspíše samo dobře tušíte, že skutečného vítěze letošního US Open nikdo netrefil. Triumf Garyho Woodlanda byl překvapivý pro všechny, a tak muselo rozhodnout skóre.

 • Gary Woodland
  5

  Zprávy

  Woodlandova cesta k triumfu. Začala tím, že opustil milovaný basketbal

  18. června 2019 – pv

  Příběh vítěze US Open Garyho Woodlanda nepatří k těm obyčejným a nezačíná vůbec u golfu. Svůj sportovní multitalent nejprve uplatňoval v basketbalu. Jenže podle svých měřítek v něm nebyl dost dobrý, a tak dal dnes pětatřicetiletý Američan přednost golfu. A dobře udělal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení