Články na téma: US Open

 • Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Mickelson uznává chybu: Nebyl to můj nejlepší moment, omlouvám se

  21. června 2018 – haf

  Dost možná nejžhavější golfová debata dosavadního průběhu roku 2018 směřuje k uhašení. Po několika dnech, které musel strávit především na internetovém pranýři, se Phil Mickelson rozhodl omluvit za svůj zkrat během třetího kola US Open, kdy zahrál míček v pohybu.

 • Jason Day
  2

  Zprávy

  Day otevřeně: Zklamala mě jak USGA, tak Phil Mickelson

  20. června 2018 – haf

  Víkendovou frašku na letošním US Open mohl sledovat v poklidu ze svého gauče. I Jasona Daye ale často nadzdvihávalo to, co v televizi viděl. Především pak v sobotu, kdy se v jeho očích mezi poražené nedostali pouze lidé z USGA, ale i Phil Mickelson.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Mickelson mohl být za porušení ducha hry diskvalifikován, myslí si Jon

  19. června 2018 – Honza Fait

  Největším tématem letošního US Open nebylo ani tak vítězství Brookse Koepky nebo předčasný konec řady hvězd včetně Tigera Woodse. O nejvíce palcových titulků a emocí na internetu se postaral Phil Mickelson, který se ve třetím kole rozhodl pro netradiční řešení situace – zahrál míček v pohybu.

 • Tommy Fleetwood
  4

  Zprávy

  Fleetwood centimetry od rekordu i vítězství na US Open

  18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ani vyrovnání rekordu US Open nepomohlo Tommy Fleetwoodovi k vítězství na druhém majoru roku. V neděli v Shinnecock Hills zaútočil zezadu skvělým kolem za 63 ran, ale potřeboval ještě jednu ránu ubrat, aby se s Brooksem Koepkou utkal o triumf aspoň v play off.

 • Pilsner Urquell soutěž 2018
  5

  Bleskovky

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell a US Open 2018

  18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Jako příliš velcí optimisté se ukázala většina účastníků v naší další soutěži s Pilsner Urquell, která byla spojená s druhým majorem roku US Open. Většina tipujících věřila, že vítězné skóre bude hluboko pod parem hřiště, ale našli se i tací, kteří hráčům tolik nevěřili. A mohou se díky tomu těšit na nějaké to pivečko, které na ně čeká.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení