Články na téma: US Open

 • Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Woods chtěl v neděli nahánět lídry: Bohužel jsem šel druhým směrem

  16. června 2018 – Honza Fait

  Ani po prvním nepovedeném kole neházel Tiger Woods na letošním US Open hole do žita. Pořád byl v hlavě nastavený tak, že v ideálním případě se v nedělním finálovém kole ještě zapojí do boje o titul. Místo toho ale jede domu po druhém kole, cut nedal o dvě rány.

 • Rory McIlroy
  12

  Bleskovky

  McIlroyovo zakletí trvá, na US Open nedal třetí cut v řadě

  16. června 2018 – Honza Fait

  V roce 2011 na US Open získal svůj první major, tím jako by se však Rory McIloy na druhém turnaji velké čtyřky v sezoně sám proklel. A nezlomil to ani letos v Shinnecock Hills, kde především kvůli otřesnému startu do prvního kola neprošel po tom druhém cutem. A potřetí v řadě jede z US Open předčasně domů.

 • Dustin Johnson
  13

  Zprávy

  Na US Open je pod parem pouze DJ, Woods a další hvězdy končí

  16. června 2018 – GolfExtra.cz

  Řada hvězd se z letošního US Open poroučela už po druhém kole, včetně Tigera Woodse. Neplatí to ale pro prvního hráče světa Dustina Johnsona, který se i v druhém kole na hřišti Shinnecock Hills dostal pod par hřiště a se skóre -4 vede už o čtyři rány.

 • Tiger Woods
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Tripláč Tigera Woodse, který odstartoval jeho trápení

  15. června 2018 – GolfExtra.cz

  Jestli chtěl Tiger Woods ukončit na letošním US Open své desetileté čekání na další major titul, nezačal svou pouť po Shinnecock Hills vůbec dobře. Hned na první jamce prvního kola totiž zahrál triple bogey, což odstartovalo jeho čtvrteční trápení.

 • Tiger Woods
  15

  Zprávy

  Shinnecock Hills drtí hráče! Woods i další hvězdy vysoko nad parem

  15. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ta nejtěžší golfová zkouška je zpátky! Čísla po prvním kole letošního US Open mluví jasně. Jen čtyři hráči se alespoň o ránu dostali v Shinnecock Hills pod par a vedou. A výsledky největších hvězd? Phil Mickelson +7, Tiger Woods, Jon Rahm a Jordan Spieth všichni +8, Jason Day +9 a Rory McIlroy dokonce +10! To je doslova fičák.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení