Články na téma: US Open

 • Soutěž TomTom
  11

  Bleskovky

  Vyhlášení vítězů v soutěži s US Open a hodinkami TomTom

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tušili jsme, že vás hodinky TomTom Golfer 2 SE zaujmou, ale že až tak? Na náš soutěžní mail dorazilo skutečně velké množství odpovědí, ne všechny však byly správné. Z těch vyhovujících jsme pak vylosovali dva šťastlivce, kteří se mohou těšit na peckové hodinky.

 • US Open 2017
  12

  Komentáře

  Divné US Open

  19. června 2017 – Honza Fait

  Tak jako se parta chlapů v jedné reklamě na populární alkoholické pití utvrzuje v tom, že "nevyměknem!", měla by stejně začít uvažovat také USGA. Protože jinak by US Open mohlo velmi rychle přijít o svůj titul nejtěžší zkoušky ve světě golfu.

 • Brooks Koepka
  13

  Zprávy

  OBRAZEM: To nejlepší z finálového kola US Open

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Přestože se golfoví fanoušci na letošní US Open dočkali podívané, kterou nejspíše nikdo nečekal, nejen v neděli stála za to. Spousta hráčů útočila na svůj životní titul, který nakonec ukořistil Brooks Koepka. Finálové kolo ale nebylo pouze o něm, přesvědčte se.

 • Rickie Fowler
  14

  Zprávy

  Fowler si pro major opět nedošel, přesto je pozitivní

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Kdyby vám někdo před dvěma lety řekl, že následujících sedm vítězů majorů se bude na turnajích velké čtyřky radovat vždy ve své kariéře poprvé, asi byste nepochybovali, že mezi vyvolenými bude Rickie Fowler. Jenže není. Své čekání neukončil ani v neděli v Erin Hills.

 • Brooks Koepka
  15

  Zprávy

  Rekordman z Kuňky má první major, Koepka vyhrál US Open

  19. června 2017 – GolfExtra.cz

  Je to čtyři roky, co Brooks Koepka zahrál během finálového kola D+D REAL Czech Challenge rekord hřiště na Kunětické Hoře. V neděli si připsal další rekordní zápis, to když vyrovnal nejnižší celkové skóre vůči paru v historii US Open (-16). A díky kterém vyhrál první major.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení