Články na téma: US Open

 • US Open
  21

  Bleskovky

  Nebezpečí nákazy. Na US Open je kontaminovaná voda

  17. června 2017 – GolfExtra.cz

  Zdroj pitné vody v dějišti US Open je kontaminovaný, zdravotníci v něm na hřišti Erin Hills našli bakterii E. coli. Zatím není hlášena žádná nákaza, ale fanoušci mají po zbytek turnaje balenou vodu zdarma.

 • Dustin Johnson
  22

  Zprávy

  Hvězdy na US Open senzačně končí. Fowler klesl, vede čtveřice

  17. června 2017 – GolfExtra.cz

  Jedná se o senzaci první kategorie. Vůbec poprvé v historii neprošli na majoru cutem tři nejlepší hráči světa. S US Open se po pátku rozloučili Dustin Johnson, Rory McIlroy i Jason Day. O titul si to tak o víkendu rozdají jiní, když šanci má po dvou kolech spousta hráčů.

 • Rory McIlroy
  23

  Zprávy

  OBRAZEM: Jak hvězdy pokousala vysoká kostřava

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  V prvním kole se sice dostalo pod par v Erin Hills na úvod 117. US Open celkem 44 hráčů, většina největších hvězd mezi nimi ale chyběla. Nejlepších šest hráčů světa dokonce po úvodním kole ani není nad hranicí cutu.

 • Vzducholoď
  24

  Bleskovky

  Drama na US Open! Hořící vzducholoď explodovala u hřiště

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nečekané drama se odehrálo během prvního kola US Open jen stovky metrů od hřiště Erin Hills. Zřídila se zde totiž reklamní vzducholoď, která na zemi začala hořet a následně explodovala. Pilot naštěstí vyvázl jen s popáleninami a nikomu dalšímu se nic nestalo.

 • Rickie Fowler
  25

  Zprávy

  Rekordní Fowler vede US Open, většina hvězd se trápila

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  Hráči se na letošním US Open v 1. kole postavili předpovědím a celkem 44 se jich ve čtvrtek dostalo na těžkém hřišti Erin Hills pod par. Rickie Fowler pak dokonce o sedm ran, čímž vyrovnal rekord v podobě nejnižšího skóre pro první kolo vůči paru v historii US Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení