Články na téma: Video

 • Šťastný odraz
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Nejšťastnější eagle, který jste kdy viděli

  21. dubna 2019 – pv

  V tomto týdnu během prvního kola Lotte Championship na Havaji zahrála Američanka Angela Yin nejšťastnější ránu v životě. Skončilo to eaglem, a to jen proto, že její příhra do greenu se odrazila neskutečným způsobem od míčku spoluhráčky.

 • Tenis golf
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Chlapík hraje tenis s driverem. A jde mu to skvěle!

  20. dubna 2019 – pv

  Josh Kelley je ve světě golfových trick shotů už nějakou dobu jeden z nejlepších. Muž, který stojí za populárním instagramovým účtem holein1trickshots teď však přišel úplně s něčím novým. Vynalezl „tenis golf“. A říkáme rovnou, že to není sport pro každého.

 • Jack Bartlett
  3

  Bleskovky

  VIDEO: European Tour ulovila imitátora. Začal Fleetwoodem

  12. dubna 2019 – pv

  Jack Bartlett má obrovský talent na napodobování švihů golfových hvězd včetně rutiny a manýrů, které dělají kolem. Jeho virální videa, kterými už nějakou chvíli baví sociální sítě, mu vynesly nabídku na spolupráci s European Tour. Teď už americký mladík paroduje pro ni.

 • Conor Moore
  4

  Bleskovky

  Parádní dávka parodií před Masters. Komik přidal i Fowlera

  11. dubna 2019 – pv

  Connor Moore je génius imitace. Nejen ve světě golfu se proslavil skvělým napodobováním těch největších hvězd, a ani teď před Masters nevynechal příležitost říct jejich (svými) ústy pár vět před prvním majorem sezóny v Augustě.

 • Kevin Dougherty
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Svlečený zahrál z vody hole out do eaglu

  1. dubna 2019 – haf

  Podobná videa, která se dostanou na internet, většinou končí jinak. V lepším případě golfistou od bahna od hlavy až k patě, v horším případě plavcem místo golfisty. To ale není případ Kevina Doughertyho, který na Web.com Tour předvedl z vody úžasnou ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení