Články na téma: Video

 • Nick Faldo a Mark Immelman
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Faldo dal eso na miniaturní 7 v Pebble Beach

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nick Faldo hřiště v Pebble Beach miluje, a tak si každý rok nenechá ujít, i z pracovních důvodů, místní turnaj v rámci PGA Tour. Bylo tomu tak i letos a domů odjel se zahraným hole-in-one na místní ikonické sedmé jamce v kapse. Bohužel ale jen na zahradě svého kolegy.

 • Putt přes basketbalové hřiště
  2

  Bleskovky

  Mohl vyhrát balík peněz, jeho puttu chyběly centimetry

  7. února 2018 – GolfExtra.cz

  Čas od času vám ukážeme video, jak se někomu povede proměnit putt přes celé basketbalové hřiště, načež oslavně křepčí po palubovce, protože vyhrál několik tisíc dolarů. Málem jsme tu měli další takový případ, ale tentokrát k němu chybělo několik centimetrů.

 • Alan B. Shepard
  3

  Bleskovky

  Výročí slavné rány. 300 yardů šestkou železem na měsíci

  7. února 2018 – GolfExtra.cz

  Pro lidstvo je důležité datum 20. července 1969, kdy Neil Amstrong poprvé vkročil na Měsíc. Pro golfisty mnohem důležitější přistání na zemské oběžnici ale proběhlo až 6. února 1971.

 • Trick shot
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Senzační drive se třemi trick shoty v jednom

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  Už jsme tu dlouho neměli žádný drive, při kterém se vám zamotají ruce, jen když ho vidíte. A tak se to kluci z partičky holein1trickshots rozhodli napravit a vymysleli tuhle ztřeštěnost, která se jim, počítáme tak na miliontý pokus, podařila natočit. A vypadá senzačně.

 • Centimetry od jamky
  5

  Bleskovky

  Proklaté centimetry! Odmítly esa i albatross z písku

  5. února 2018 – GolfExtra.cz

  Golf je hra centimetrů. Často těch mezi golfistovými ušima, ale ještě častěji těch přímo na hřišti. Opět se o tom přesvědčili ti nejlepší hráči na PGA Tour, když některé jejich doslova historické rány v minulých dnech končily těsně vedle. Centimetry od momentální slávy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení