Články na téma: Video

 • Trick shot
  1

  Bleskovky

  Grill-in! Aneb jak si efektivně přihrát maso ke grilování

  26. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Michael a James jsou vycházející hvězdy scény populárních golfových trickshotů. Zatím mají na svém Instagramu jen něco přes 4000 sledujících, ale to se brzy změní. Svá videa s úžasnými trefami kamkoliv a odkudkoliv zveřejňují teprve od začátku ledna.

 • Živá socha
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Hráče na golfu strašila "živá socha"

  23. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři Derek Jeter Celebrity Invitational si pro své hráče letos připravili takové malé nevinné překvápko... Po kterém se někteří hráči možná museli jít do šatny převléct! Pořádně je totiž vylekala "živá socha", se kterou se mnoho z nich chtělo vyfotit.

 • Martin Laird
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Lairdův putt do eaglu z neskutečných 25 metrů

  22. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Valero Texas Open je zatím téměř čistě americká záležitost. Jediný, kdo rozbíjí domácí hegemonii v TOP 10, je Skot Martin Laird. Na vedení ztrácí před finále pět ran i díky fantastickému puttu, který zavěsil na osmičce.

 • Jesper Parnevik
  4

  Bleskovky

  Životní záchrana Parnevika. Od skalky za most, přesto par

  21. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  O této jamce Jesper Parnevik prohlásil, že na ní právě předvedl jednu z nejlepších záchran paru v kariéře. To už tedy muselo být něco, pokud to řekla švédská legenda. A bylo.

 • Ostrovní jamka
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Nejhezčí jamka na ET? Devítka v Rabatu

  20. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Nejen na PGA Tour jsou jamky, které berou dech. Jednou z nejúžasnějších jamek na European Tour se chlubí marocké hřiště Red Course klubu Royal Golf Dar Es Salam v hlavním městě Rabatu. Jeho devátá jamka je opravdovým ostrovním skvostem uprostřed jezera.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení