Články na téma: Video

 • Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Woods bavil děti v Tokiu. Chystá se na návrat

  20. října 2019 – pv

  Den před pondělní exhibicí Challenge: Japan Skins se Tiger Woods ukázal japonským fanouškům v centru Tokia. V obchodě svého sponzora Nike pobavil především děti při různých hrách. Některé do konce života nezapomenou, že s ním mohly být v jednom týmu.

 • Tiger Woods a Jimmy Fallon
  2

  Bleskovky

  Co našel Woods v bunkeru v New Jersey? Mrtvola to nebyla

  8. října 2019 – pv

  Tiger Woods a populární americký moderátor a komik Jimmy Fallon si spolu vyšli na golf. Partičku si dali na známém hřišti v New Jersey Liberty National se spektakulárními pohledy na mrakodrapy Manhattanu. A při té příležitosti natočili video, kde Woods ukazuje, že není úplně marný, ani pokud jde o herectví.

 • Joakim Lagergren
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Neúcta? Švéd to schytal za ničení odpaliště v St. Andrews

  1. října 2019 – pv

  Joakim Lagergren bezpochyby miluje Alfred Dunhill Links Championship. 27letý Švéd skončil v neděli na Old Course v St. Andrews na děleném třetím místě a v posledních pěti letech tu neskončil čtyřikrát horší než dělený dvanáctý. Otázka je, jestli Lagergrena milují stejně i místní greenkeepeři.

 • Matt Kuchar
  4

  Bleskovky

  Vylepšoval si Kuchar pozici v bunkeru? Fanoušci mu opět naložili

  8. září 2019 – pv

  Matt Kuchar v tomto roce zdaleka ne poprvé čelí kritice fanoušků za své počínání. Tentokrát to schytal za situaci ve druhém kole Porsche European Open v Hamburku, kam si odskočil na turnaj European Tour. To co dělal v bunkeru, bylo přinejmenším velmi podivné.

 • Brooks Koepka
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Koepka září v reklamě, tentokrát zůstal oblečený

  7. září 2019 – pv

  Brooks Koepka si v pauze po skončení sezóny užívá pozornost médií. Poté, co minulý měsíc zazářil v letošní edici magazínu ESPN Body Issue, je nyní hlavní hvězdou reklamy televizní stanice ESPN na pořad SportsCenter.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení