Články na téma: Video

 • Amy Bockerstette
  1

  Zprávy

  Postižená dívka dojala golfový svět. Zahrála úžasný par

  31. ledna 2019 – pv

  Waste Management Phoenix Open je turnajem, který každoročně nabízí spousty příběhů. Už tak výjimečný podnik na TPC Scottsdale letos svou účastí obohatila dvacetiletá dívka s Downovým syndromem Amy Bockerstette, která na slavné 16. jamce zahrála ten nejúžasnější par, který tu byl kdy zahrán.

 • Putt a lístky na US Senior Open
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Puttem z 28 metrů vyhrál lístky na major pro celý stadion

  29. ledna 2019 – haf

  Dát putt z 28 metrů je vždy báječný pocit. Když ale díky němu uděláte radost dalším tisícům lidí? To musí být teprve adrenalin! Jeden basketbalový fanoušek, který si s putterem rozumí, měl to štěstí a zajistil všem lidem na stadionu lístky na letošní US Senior Open.

 • Bubba Watson
  3

  Zprávy

  Bubba si dělá legraci z nových pravidel. Geniálně u toho puttuje

  1. ledna 2019 – pv

  Pro ty, kteří se stále snaží pochopit nová pravidla, která vešla v platnost s rokem 2019, si Bubba Watson připravil názorný výklad jedné z novinek. A užil si při tom i trochu zábavy. A mimochodem ten putt, který u toho potopil do jamky, byl excelentní.

 • Phil Mickelson
  4

  Zprávy

  Nechte si poradit od mistra. Mickelson dává lekce v sandálech

  30. prosince 2018 – pv

  Phil Mickelson je na sociálních sítích stále nováčkem, ale už se dá celkem s jistotou říct, že se v nich pohybuje jako ryba ve vodě. Současná přestávka mu dává příležitost, aby se na nich pořádně vyřádil. A jak je vidět, velmi si to užívá.

 • bunker - kopie (2).jpg
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Týpek přeskočil na buggyně bunker, jak dopadl?

  14. prosince 2018 – haf

  To si takhle vyrazíte s kamarády na rozlučku se svobodou na golfové hřiště. Je jasné, že u toho zrovna neabstinujete, a tak vás na jedné jamce napadne, že přeskočit na buggyně támhleten bunker by mohlo být boží. A ono bylo! I když nevíme, jak se na to díval greenkeeper...Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení