Články na téma: Video

 • bunker - kopie (2).jpg
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Týpek přeskočil na buggyně bunker, jak dopadl?

  14. prosince 2018 – haf

  To si takhle vyrazíte s kamarády na rozlučku se svobodou na golfové hřiště. Je jasné, že u toho zrovna neabstinujete, a tak vás na jedné jamce napadne, že přeskočit na buggyně támhleten bunker by mohlo být boží. A ono bylo! I když nevíme, jak se na to díval greenkeeper...

 • Zloděj golfových holí
  2

  Bleskovky

  Hlupák ukradl hole. Policie si ho vychutnala na Facebooku

  13. prosince 2018 – pv

  Policie ve Fort Worth v Texasu ukázala pochopení, jak v dnešním světě fungují sociální sítě. Záběry z bezpečnostní kamery zachycující zloděje při krádeži golfových holí opatřila hitem ze 70. let a video dala na Facebook. Stalo se virálním a zloděj byl díky tomu identifikován za 37 minut po zveřejnění.

 • Joshua Marshall
  3

  Bleskovky

  Šok malého fanouška. Doma na stolku našel pohár z The Open

  6. prosince 2018 – pv

  Jedenáctiletý golfový fanoušek ze skotského Dundee se dočkal velkého překvapení, když v úterý přišel domů a vkročil do svého dětského pokoje. Na stolku našel slavný Klaretový džbánek pro vítěze The Open, který byl skvělým doplňkem jeho již tak skvělé výzdoby.

 • Jack Bartlett
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Další skvělá parodie. Tentokrát je obětí Bubba Watson

  5. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  Imitátor Jack Bartlett se stává pomalu ale jistě legendárním. Do své sérii skečů na Instagramu, ve kterých si tropí legraci ze slavných hráčů současnosti, přidal další kousek. Tentokrát si vzal na paškál Bubbu Watsona a opět mu šel skvěle.

 • Jack Bartlett
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Mladík skvěle imituje hvězdy. Umí Bradleyho i DJe

  10. listopadu 2018 – pv

  Keegan Bradley si získal pověst jednoho z nejpomalejších hráčů na PGA Tour. Jeho rutina před odehráním balónku byla totiž tak nekonečně dlouhá, že se to až nedalo vydržet. Proto neuškodí trocha legrace na jeho účet.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení