Články na téma: Video

 • Jessica Korda
  1

  Bleskovky

  Nejoblíbenější golfová videa roku 2019

  25. prosince 2019 – GolfExtra.cz

  Videa máte rádi, a ta golfová ještě více. Přesvědčujete nás o tom rok co rok, a tak vám i letos přinášíme seznam těch vůbec deseti nejoblíbenějších za posledních dvanáct měsíců.

 • Garrett Clarke
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Nejlepší triky, co jste kdy viděli, dělá mladík z Kansasu

  5. listopadu 2019 – pv

  Internet je plný golfových trickshotů. Ale pokud jste dosud nezaznamenali Garretta Clarka a jeho instagramovou či Youtube identitu @gm_golf, nejspíš jste neviděli to nejlepší, co tento typ golfové zábavy nabízí.

 • Bryson Dechambeau
  3

  Bleskovky

  DeChambeau ukázal, jak dře v posilovně. Vyvolal úsměvy

  25. října 2019 – pv

  Bryson DeChambeau je zkrátka svůj a dokazuje to neustále, ať se to někomu líbí, nebo ne. Je ale fakt, že občas svým konáním vzbuzuje minimálně shovívavý úsměv, ať už se jedná o jeho „vědecký“ přístup ke golfu, nebo o aktuální záběry z posilovny, na kterých ukazuje, jak maká na své postavě.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Woods bavil děti v Tokiu. Chystá se na návrat

  20. října 2019 – pv

  Den před pondělní exhibicí Challenge: Japan Skins se Tiger Woods ukázal japonským fanouškům v centru Tokia. V obchodě svého sponzora Nike pobavil především děti při různých hrách. Některé do konce života nezapomenou, že s ním mohly být v jednom týmu.

 • Tiger Woods a Jimmy Fallon
  5

  Bleskovky

  Co našel Woods v bunkeru v New Jersey? Mrtvola to nebyla

  8. října 2019 – pv

  Tiger Woods a populární americký moderátor a komik Jimmy Fallon si spolu vyšli na golf. Partičku si dali na známém hřišti v New Jersey Liberty National se spektakulárními pohledy na mrakodrapy Manhattanu. A při té příležitosti natočili video, kde Woods ukazuje, že není úplně marný, ani pokud jde o herectví.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení