Články na téma: Video

 • Ollie Schniederjans
  6

  Bleskovky

  Šílená minela. Puttoval do eaglu a poslal míček do vody

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Ollie Schniederjans zahrál na Waste Management Phoenix open výborné první kolo za 68 ran. Dal v něm několik dobrých a pár ještě lepších puttů, které mu pomohly vylepšit skóre. Ale také jeden, který můžeme bez přehánění nazvat nejhorším, co jsme kdy viděli.

 • Odpal na sněhu
  7

  Bleskovky

  VIDEO: Golfový trickshot na dvou snowboardech

  23. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Golfové trickshoty nezastaví ani sněhová nadílka. Dokumentuje to tento případ, kdy se dvojici na svahu povedl husarský kousek. Jeden míček svým snowboardem "nadhodil" a druhý ho drivem poslal do dálky. Ani nechceme vědět, kolik pokusů potřebovali...

 • Phil Mickelson
  8

  Bleskovky

  VIDEO: Další dílo génia. Lefty poslal flop shot do jamky

  20. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson si nemohl přát v La Quintě lepší páteční ráno. Druhé kolo CareerBuilder Challenge začínal na desáté jamce Nicklaus Tournament Course. Druhou ranou se dostal do bunkeru pod greenem a mohl začít kouzlit.

 • Oscar Murphy
  9

  Bleskovky

  VIDEO: 13letý kluk porazil DJe, překvapil i McIlroye

  18. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Stále populárnější součást turnajů European Tour, akce Beat the Pro, kterou si loni poprvé vyzkoušeli také šťastlivci na D+D REAL Czech Masters, měla ve čtvrtek v Abú Zabí malého velkého vítěze. Stal se jím teprve 13letý Oscar Murphy, který porazil i Dustina Johnsona.

 • Mark Gardner
  10

  Bleskovky

  Chtěl umřít na golfu, rakety však nepřiletěly

  16. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Když se Mark Gardner v sobotu ráno dozvěděl o tom, že by Havaj mohla být ohrožena severokorejskými raketami, nevyhledával nejbezpečnější možné místo ani okolí své rodiny. Byl na golfovém hřišti, což se ukázalo jako místo, kde by dokázal "odejít".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení