Články na téma: Video

 • fin3.jpg
  6

  Bleskovky

  Úžasný Finau! Ryder Cup oslavil polynéským tancem

  12. září 2018 – pv

  Poté, co se Tony Finau v pondělí dozvěděl o své nominaci do amerického týmu pro Ryder Cup, neměl moc času oslavovat. Z Pensylvánie si před finálovým turnaje FedEx Cupu v Atlantě odskočil domů do Utahu na akci své nadace, kde předvedl úžasný tradiční polynéský "fire knife dance".

 • Danny Willett
  7

  Bleskovky

  VIDEO: Chystal se na putt, když na greenu přistála raketa

  7. září 2018 – pv

  Kouzelný moment zaznamenala kamera na páté jamce během pátečního druhého kola turnaje European Tour ve švýcarské Crans-Montaně. Danny Willett se chystal zahrát svůj krátký putt do birdie, když se mu k nohám dokutálel pozdrav od následujícího flightu.

 • Phil Mickelson
  8

  Bleskovky

  VIDEO: Hvězdy provokuje drzý divák. Mickelson ho setřel

  5. září 2018 – pv

  Pod účtem BostonGolfBoys se na Instagramu skrývá soudě podle jednoho hlasu jediný fanoušek, který se vyžívá v provokování největších hvězd. Klade jim nemístné otázky a situace si natáčí na telefon. Někdy je to vtipné, jindy už méně. Posuďte sami.

 • Dustin Johnson
  9

  Bleskovky

  VIDEO: Jak daleko to napálí DJ driverem Jacka Nicklause?

  30. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Moc nás to nepřekvapuje, ale Dustin Johnson dokáže napálit míček extrémně daleko a je mu úplně jedno, jakou drží v ruce hůl. Přesněji řečeno, z jaké doby ta hůl je.

 • Trickshot
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Parádní trickshot na svatbě a pak cesta do Prahy

  29. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Florian Fritsch je profík z European Tour, který mimochodem minulý pátek neprošel cutem na Czech Masters. Před dvěma týdny se svým kamarádem Niklasem Krakowskim na svatbě v Golf Clubu Heidelberg – Lobenfeld předvedli parádní trickshot.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení