Články na téma: Video

 • Garrett Clarke
  6

  Bleskovky

  VIDEO: Nejlepší triky, co jste kdy viděli, dělá mladík z Kansasu

  5. listopadu 2019 – pv

  Internet je plný golfových trickshotů. Ale pokud jste dosud nezaznamenali Garretta Clarka a jeho instagramovou či Youtube identitu @gm_golf, nejspíš jste neviděli to nejlepší, co tento typ golfové zábavy nabízí.

 • Bryson Dechambeau
  7

  Bleskovky

  DeChambeau ukázal, jak dře v posilovně. Vyvolal úsměvy

  25. října 2019 – pv

  Bryson DeChambeau je zkrátka svůj a dokazuje to neustále, ať se to někomu líbí, nebo ne. Je ale fakt, že občas svým konáním vzbuzuje minimálně shovívavý úsměv, ať už se jedná o jeho „vědecký“ přístup ke golfu, nebo o aktuální záběry z posilovny, na kterých ukazuje, jak maká na své postavě.

 • Tiger Woods
  8

  Bleskovky

  VIDEO: Woods bavil děti v Tokiu. Chystá se na návrat

  20. října 2019 – pv

  Den před pondělní exhibicí Challenge: Japan Skins se Tiger Woods ukázal japonským fanouškům v centru Tokia. V obchodě svého sponzora Nike pobavil především děti při různých hrách. Některé do konce života nezapomenou, že s ním mohly být v jednom týmu.

 • Tiger Woods a Jimmy Fallon
  9

  Bleskovky

  Co našel Woods v bunkeru v New Jersey? Mrtvola to nebyla

  8. října 2019 – pv

  Tiger Woods a populární americký moderátor a komik Jimmy Fallon si spolu vyšli na golf. Partičku si dali na známém hřišti v New Jersey Liberty National se spektakulárními pohledy na mrakodrapy Manhattanu. A při té příležitosti natočili video, kde Woods ukazuje, že není úplně marný, ani pokud jde o herectví.

 • Joakim Lagergren
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Neúcta? Švéd to schytal za ničení odpaliště v St. Andrews

  1. října 2019 – pv

  Joakim Lagergren bezpochyby miluje Alfred Dunhill Links Championship. 27letý Švéd skončil v neděli na Old Course v St. Andrews na děleném třetím místě a v posledních pěti letech tu neskončil čtyřikrát horší než dělený dvanáctý. Otázka je, jestli Lagergrena milují stejně i místní greenkeepeři.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení