Články na téma: Video

 • Isaac Riches
  11

  Bleskovky

  VIDEO: Geniální dítě dalo chip-in a neví o tom

  11. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Malý Isaac Riches má obrovský talent. Jeho Instagram, který spravuje jeho táta, je plný skvělých ran. Podle tohoto videa to ale vypadá, že si 5letý klučina z Austrálie zatím moc neuvědomuje, jak moc je šikovný.

 • Rána do hlavy
  12

  Bleskovky

  Hrála si na Leftyho. Trefila kedíka do hlavy!

  10. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi, říká jedno staré přísloví. Jinými slovy, co si může dovolit Phil Mickelson, neměl by zkoušet kde kdo, ačkoliv patří mezi nejlepší golfistky světa. Příkladem budiž Madelene Sagström, hráčka LPGA.

 • Student
  13

  Bleskovky

  VIDEO: Student dal putt z 30 metrů, vyhrál balík peněz

  9. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Proměnit skoro 30metrový putt je vždycky důvod k radosti. Poslat ale míček do jamky z této vzdálenosti na palubovce basketbalové haly a ještě za to dostat 10 000 dolarů, tedy v přepočtu přes 200 000 korun? To už si zaslouží pořádnou oslavu.

 • Nejrychleji odehraná jamka
  14

  Bleskovky

  Padl světový rekord v nejrychleji zahrané jamce

  8. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Steve Jeffs jde proti společenským trendům. Zatímco golf trápí problémy s tempem hry a jejím pomalostí, on po hřišti doslova létá. A to tak rychle, že se mu podařilo zapsat do Guinnessovy knihy rekordů coby hráč, který zahrál jamku nejrychleji ze všech.

 • Led
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Na jihu USA se radují: Zamrzly vodní překážky!

  6. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Velkou část USA momentálně sužují tuhé mrazy a netýká se to jen severu, kde jsou na zimu zvyklí. Chladné teploty panují na východním pobřeží od Maine až po Floridu a sněhem i ledem jsou pokryta také hřiště, kde se touto dobou hrává běžně v lehkém svetříku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení