Články na téma: Video

 • Brandt Snedeker
  11

  Bleskovky

  VIDEO: Snedeker je na vlně, zavěsil putt skoro z 20 metrů

  19. srpna 2018 – pv

  Brandt Snedeker zatím prožívá v Greensboro parádní turnaj. Po prvním kole za magických 59 ran, zavěsil ve druhém kole na greenech dva desetimetráky za sebou. Ve třetím kole naputtoval 20 metrů na jediné jamce jednou ranou, když z poza greenu poslal do jamky svůj báječný putt na dvojce.

 • Chip in s dítětem
  12

  Bleskovky

  VIDEO: Hlídat i hrát lze! Chip in s dítětem v náručí

  17. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle video ať klidně slouží jako návod pro tatínky k tomu, jak si neodpustit golf, i když musí hlídat svého potomka. Protože i s dítětem v náručí se dají zahrát skvělé rány!

 • Phil Mickelson
  13

  Bleskovky

  VIDEO: Mickelsonův úžasný flop přes odvážného fanouška

  18. července 2018 – GolfExtra.cz

  Jestli je má někdo z hráčů neskutečný cit v rukou, pak je to bezesporu Phil Mickelson. Postavit se půl metru před něj a nechat ho zahrát plným švihem flop shot těsně kolem své hlavy, může ale jen bláznivý fanoušek. A takový se našel v Carnoustie.

 • Alexander Levy
  14

  Bleskovky

  VIDEO: Jak Francouzi jásali. Levy slavil gól tanečkem

  16. července 2018 – pv

  Výhra Francouzů na mistrovství světa ve fotbale nemohla nechat chladnými ani golfové profíky ze země galského kohouta. Sociální sítě zachytily několik projevů radosti, z nichž vyčnívá především taneční kousek Alexandera Levyho.

 • Zlomené hole
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Golfista pokazil ránu, zlámal si pak všechny hole

  28. června 2018 – GolfExtra.cz

  Už ve spoustě případů jsme měli chuť na hřišti hole v lepším případě prodat, v horším rozdrtit napadrť. Ještě nikdy jsme se ale k tomuto určitě velmi očišťujícímu procesu poznání svého já neodhodlali, což ale není případ tohoto chlápka. Jeho zběsilost je neuvěřitelná!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení