Články na téma: Video

 • Golfový trenér
  11

  Bleskovky

  VIDEO: Trenér roku! Jak neodradit zájemce o golf na první lekci

  16. října 2018 – GolfExtra.cz

  Naše první golfová lekce, všichni jsme tam někdy byli. Bývá to často špatný zážitek plný topanců, ran do země a promáchnutí, který zájemce o golf pořádně proseje. Tenhle golfový učitel ale přišel na svérázný způsob, jak svého žáka neodradit hned na první hodině.

 • Le Golf National
  12

  Bleskovky

  VIDEO: Ryder Cup v ráji. Úchvatný přelet nad Le Golf National

  22. září 2018 – pv

  Francie je země, která oplývá mnoha skvosty. Jedním z nich je samotné hlavní město Paříž. Kousek od ní na jihozápad se nachází slavné Versailles, sídlo francouzských králů, které nechal postavit Ludvík XIV. A ještě kousek dál stejným směrem leží Le Golf National.

 • Dron
  13

  Bleskovky

  Skvělá služba hráčům. Jídlo jim kamkoli na hřiště doručí dron

  13. září 2018 – pv

  Znáte ten pocit, když na hřišti uprostřed rozehrané osmnáctky dostanete hlad. Do klubovny je to ještě daleko a vy u sebe v bagu z nejrůznějších důvodů zrovna nic nemáte. Na hřišti King's Walk Golf Course v Grand Forks vám v takovém umí svým hráčům pomoci.

 • fin3.jpg
  14

  Bleskovky

  Úžasný Finau! Ryder Cup oslavil polynéským tancem

  12. září 2018 – pv

  Poté, co se Tony Finau v pondělí dozvěděl o své nominaci do amerického týmu pro Ryder Cup, neměl moc času oslavovat. Z Pensylvánie si před finálovým turnaje FedEx Cupu v Atlantě odskočil domů do Utahu na akci své nadace, kde předvedl úžasný tradiční polynéský "fire knife dance".

 • Danny Willett
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Chystal se na putt, když na greenu přistála raketa

  7. září 2018 – pv

  Kouzelný moment zaznamenala kamera na páté jamce během pátečního druhého kola turnaje European Tour ve švýcarské Crans-Montaně. Danny Willett se chystal zahrát svůj krátký putt do birdie, když se mu k nohám dokutálel pozdrav od následujícího flightu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení