Články na téma: Video

 • Turkish Airlines Open
  11

  Bleskovky

  VIDEO: Když fangle krade! Hráčům sebrala tři hole-in-one

  5. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Někteří hráči si v tomto týdnu na European Tour mohou připadat skutečně jako okradení. Hned třem z nich totiž na Turkish Airlines Open sebrala praporková tyč, a to pokaždé na greenu 14. jamky, prakticky jisté hole-in-one. Těmi nešťastnými byli během úvodních tří kol Justin Rose, Shane Lowry a Thomas Pieters.

 • Henrik Stenson
  12

  Bleskovky

  VIDEO: Stenson hrál zpoza stromu. Zlomil přitom hůl

  3. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to pro Henrika Stensona v Turecku den plný frustrace a nejlépe ho popisuje druhá rána z pětiparové patnáctky. Na jamce, kde skoro polovině hráčů zahrála birdie, se on musel spokojit pouze s parem a navíc přišel o svou hůl. Celkově zahrál první kolo Turkish Airlines Open za +2 a byl po něm na děleném 59. místě.

 • Jordan Wolf
  13

  Bleskovky

  Podívejte se, jakou rutinu před švihem má krásná Jordan

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Jordan Wolf je další uchazečkou o pomyslný titul golfová kráska roku. Snaží se jít ve stopách Paige Spiranac a jejích následovnic, které dělají golfu skvělou reklamu na sociálních sítích, a jde jí to moc dobře. Jordan ale umí i něco navíc.

 • Joe Miller
  14

  Bleskovky

  VIDEO: 300yardový drive... Zahraný putterem!

  31. října 2017 – GolfExtra.cz

  Joe Miller je ranař, to se ví. Ale i tak vás asi překvapí, jak daleko je schopný poslat míček svým putterem. Lidé ze serveru GolfMagic.com se to pokusili zjistit a ukázalo se, že na čísle 300 yardů se míček ještě nezastaví... "Docela dobré," ohodnotil svou ránu sám Miller.

 • Joe Miller
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Halloweenský souboj největšího ranaře s dýní

  28. října 2017 – GolfExtra.cz

  S blížícím se Halloweenem přišel server Golfmagic se stylovým videem. Postavil proti sobě světového šampiona v soutěži o nejdelší drive, brutálního ranaře Joa Millera, a dýni. Hádejte, jak to dopadlo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení