Články na téma: Video

 • Aligátoři
  181

  Bleskovky

  VIDEO: Dva aligátoři se prali přímo na hřišti

  25. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Potkat v Americe na hřišti nějakého toho aligátora, to není nic až tak neobvyklého. Golfisté jsou na ně zvyklí a aligátoři jsou zase zvyklí na golfisty, když jí maximálně jejich míčky. Jsou ale situace, které už bychom skutečně na golfu zažít nechtěli.

 • Gunn
  182

  Bleskovky

  VIDEO: Míček skončil zázračně v jamce... a pak vyskočil!

  21. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Tak tohle se jen tak nevidí! Skot Jimmy Gunn měl v jednu chvíli v rámci prvního kola dalšího turnaje Web.com Tour nejprve obrovské štěstí, ale následně i velkou smůlu. Už už to vypadalo, že si připíše unikátní hole out do eaglu, ale nakonec jen doklepával do birdie.

 • Luke Donald
  183

  Bleskovky

  VIDEO: Báječný chip-in Luka Donalda z bunkeru

  18. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Luke Donald má RBC Heritage rád. Ale RBC Heritage zatím příliš nemá rádo Luka Donalda. V posledních letech ho zkouší v trpělivosti a letošek nebyl výjimkou. I přes zklamání z dalšího druhého místa ale musel mít i Donald radost ze své parádní rány z bunkeru.

 • Martin Kaymer
  184

  Bleskovky

  VIDEO: Kaymer se pokusil hrát o tribunu, jak dopadl?

  16. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Martinu Kaymerovi to v sobotu na RBC Heritage příliš nešlo. Náladu si zlepšil až díky dvěma birdie v závěru kola, do té doby to bylo spíše trápení. V problémech se pak ocitl také na čtyřparové devítce, kde se rozhodl pro netradiční řešení.

 • James Heath
  185

  Bleskovky

  VIDEO: Do trenek! European Tour viděla boží ránu z vody

  15. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  European Tour se hraje v tomto týdnu v Maroku a o jeden z highlightů úvodních dvou kol Trophee Hassan II se postaral Angličan James Heath. Ten musel na tříparové sedmnáctce do trenek, když se zachraňoval po nepovedené ráně z týčka z vody.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení