Články na téma: Video

 • Golfový švih
  16

  Zprávy

  10 nejlepších golfových videí roku 2017

  28. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Většinou jsou to videa humorná, u kterých se nemůžete přestat smát. Na slzy ale může dojít i dojetím, to třeba když se na drivingu v Bay Hill loučili golfisté se zesnulým Arnoldem Palmerem.

 • Krokodýl
  17

  Bleskovky

  VIDEO: Pět nejbláznivějších momentů PGA Tour 2017

  26. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Pohotový kameraman, nazí golfisté, krotitel krokodýlů, nebo hvězda, která dostala zdánlivě šílený nápad. Podívejte se na nejkurióznější momenty končícího roku, jak je vybrala PGA Tour.

 • Dylan Frittelli
  18

  Bleskovky

  VIDEO: K titulu si pomohl kompasem. Bylo to legální?

  6. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Jihoafričan Dylan Frittelli patří na European Tour k tomu nejžhavějšímu zboží. Jen krátce po zahájení své druhé sezóny si připsal už své druhé vítězství. Na Mauriciu si k němu pomohl i netradiční pomůckou. Vše v souladu s pravidly.

 • Jeff Overton
  19

  Bleskovky

  VIDEO: Overton dal putt přes basketbalové hřiště

  3. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Bývalý hráč PGA Tour Jeff Overton v tomto týdnu ukázal, že jsou věci, které se nezapomínají. A nemluvíme o jízdě na kole, ale v jeho případě o proměňování dlouhých puttů. Jeden takový, skoro 30metrový, zavěsil během univerzitního basketbalového utkání.

 • Cameron Davis
  20

  Bleskovky

  VIDEO: Australský šampion to umí na obě strany

  27. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  O víkendu na sebe upozornil vítězstvím na domácím Emirates Australian Open, když za sebou nechal mimo jiné i Jasona Daye. Cameron Davis ale umí zaujmout i jinak. Třeba svým warm upem, při kterém odpaluje míčky na obě strany. A to stejně dobře! Ukázal to i v minulém týdnu před prvním kolem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení