Články na téma: Video

 • Nepovedená rána
  16

  Bleskovky

  Nepřestanete se smát! Profi příprava profi ránu nezaručí

  28. června 2019 – GolfExtra.cz

  Naprosto profesionální přístup k přípravě na ránu nemusí znamenat profesionální výsledek, zvlášť u amatéra. Pak se může snadno stát, že člověk vypadá trochu hloupě, přesně jako golfista na videu. A v době sociálních sítí navíc před celým světem.

 • Gaganjeet Bhullar
  17

  Bleskovky

  Ind trefil eso a vyhrál BMW za 5 milionů. Doma září Kaymer

  21. června 2019 – pv

  Turnaj European Tour je teprve v polovině, ale Ind Gaganjeet Bhullar už ví, jak nebo spíš čím z něj odjede. Pokud bude chtít, může rovnou sednout do svého nového sporťáku BMW M8 Coupé za pět milionů korun, který si vystřelil svým esem ve 2. kole BMW International Open.

 • Kylie Jenner
  18

  Bleskovky

  VIDEO: Nejmladší miliardářka světa má příšerný švih

  13. června 2019 – haf

  To, že jste jednou z nejbohatších žen na světě a vůbec nejmladší dolarovou miliardářkou ze všech vám ještě nezaručí úspěch ve všech oblastech. A v golfu už vůbec ne. Své by o tom mohla vyprávět Kylie Jennerová, která na co sáhne, to jí vychází. Až tedy na ten golf.

 • Phil Mickelson
  19

  Bleskovky

  Mickelson dal eso na replice sedmičky v Pebble Beach. Šílel z toho

  6. června 2019 – pv

  Známý americký sportovní komentátor Jim Nantz ze stanice CBS Sports je mimo jiné golfový fanatik. A proto má na zahradě svého domu repliku ikonické sedmé jamky v Pebble Beach, kde se bude příští týden hrát US Open. Před třetím majorem roku se za Nantzem stavil Phil Mickelson, a takhle to dopadlo.

 • Andrew Henderson
  20

  Bleskovky

  VIDEO: Fotbalový mistr žonglér se předvedl na golfu

  15. května 2019 – haf

  Andrew Henderson je mnohonásobným šampionem ve freestyle fotbalu. Několikrát se ukázal i v Praze, kde v letech 2012 a 2013 vyhrál World Open Championships. A jelikož je Brit, je logické, že hraje golf. A s čím se hraje golf? Ano, s míčkem, chápete správně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení