Články na téma: Video

 • Jackson Merriss
  16

  Bleskovky

  Osudu navzdory. Postižený chlapec hraje golf jak o život

  26. října 2017 – GolfExtra.cz

  Seznamte se s Jacksonem Merrissem. Osmiletý chlapec se narodil předčasně a doktoři nevěděli, zda vůbec přežije, a pokud ano, jestli bude chodit, nebo mluvit. Dnes je z něj nadšený golfista, byť kvůli svému postižení hraje pouze levou rukou.

 • Trick shot
  17

  Bleskovky

  VIDEO: Odpálil driverem na ramenou svého parťáka

  25. října 2017 – GolfExtra.cz

  Máme zde další golfové video, u kterého zůstává rozum stát. Pod tímto trick shotem pak je samozřejmě podepsán Coach Rusty, ke kterému se přidal Joshua Kelley vystupující jako "holein1trickshots". Výsledek stojí za to, i když popravdě moc nechápeme, jak to proboha udělali.

 • Braden Thornberry
  18

  Bleskovky

  Dal hole-in-one, pak field gól před desetitisíci lidí

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  Braden Thornberry patří k další velké naději amerického golfu. Zatím stále září především na poli univerzitním, i když už má na svém kontě i TOP 10 na PGA Tour. O víkendu pak den, na který jen tak nezapomene.

 • Tiger Woods Stinger
  19

  Bleskovky

  VIDEO: Návrat Stingera! Tiger Woods ukázal slavný švih

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, Tiger Woods je stále blíže očekávanému návratu k soutěžnímu golfu. Internet totiž v posledních týdnech zásobuje nejen dobrými zprávami, ale i ukázkami svého švihu. Tím posledním je dokonce slavný Stinger, kterým se pochlubil v pondělí.

 • Byeong-Hun An
  20

  Bleskovky

  VIDEO: Trápení v roughu, které potěší nejednoho amatéra

  22. října 2017 – GolfExtra.cz

  Mnoho rekreačních hráčů na amatérské úrovni se škodolibě pousměje, když vidí podobné záběry. Možná si při nich řeknou, že tohle se jim stalo včera odpoledne (a před týdnem také) na místním hřišti, kam si po nedělním obědě zaskočili obejít svou devítku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení