Články na téma: Video

 • Martin Kaymer
  216

  Bleskovky

  VIDEO: Hráči se do Mexika přesunuli soukromým charterem

  28. února 2017 – GolfExtra.cz

  Tradiční jarní Florida swing je letos na PGA Tour přerušený přesunem WGC akce z Dolaru do Mexika. Aby to hráči měli co nejjednodušší, připravila pro ně zámořská série speciální charterový let. A společnou cestu samozřejmě nezapomněla zaznamenat.

 • DJ
  217

  Bleskovky

  Stylově! DJ a Paulina prozradili, jestli to bude kluk nebo holka

  27. února 2017 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson prožívá báječné období. Daří se mu na golfu, vyhrává velké turnaje a je světovou jedničkou. Vedle toho si užívá se snoubenkou Paulinou Gretzky, se kterou má už dvouletého syna Tatuma a letos přijde na svět potomek druhý. A bude to opět kluk!

 • Jhonattan Vegas
  218

  Bleskovky

  VIDEO: Vegas trefil eso v Medvědí pasti, auto nakonec dostal

  27. února 2017 – GolfExtra.cz

  Většinou se jedná o jamku, kde pro golfisty začíná "mokré" trápení. V neděli to nebyl případ Jhonattana Vegase. Ten zde v závěru korunoval své skvělé finálové kolo na Honda Classic a navíc z resortu PGA National mohl odjet v novém autě.

 • Stubby putter
  219

  Bleskovky

  VIDEO: Profík hraje na European Tour titěrným putterem

  24. února 2017 – GolfExtra.cz

  Možná jste tento typ putteru ještě nikdy neviděli a už vůbec by vás nenapadlo, že by s něčím takovým mohl hrát profesionál na European Tour. Ale je to tak. Jihoafričan Jaco van Zyl vyrazil na Joburg Open na hřiště s putterem Smart Square Stubby od společnosti Cleveland Golf.

 • Tommy Morrissey
  220

  Bleskovky

  Jednoruký 6letý klučina zastínil profesionály na PGA Tour

  23. února 2017 – GolfExtra.cz

  O Tommy Morrisseyovi už jste nejspíše slyšeli. Je mu šest let a jeho největší golfový handicap je ten, že se narodil pouze s jednou rukou. Ani to mu ale nebrání hrát skvělý golf, o čemž se v tomto týdnu přesvědčili i profesionálové na PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení